PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 124
oceny
8,0 10 1 168124
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Odcinek kapitalny no i ten nawalony Sheldon

ocenił(a) serial na 9
asafek

jeden z najlepszych odcinków tego sezonu :D

ocenił(a) serial na 10
asafek

Odcinek świetny, ale wszystko idzie ku końcowi serialu. Sami twórcy powiedzieli, że bardzo możliwe, że Sezon 10 będzie ostatnim. A sami główni bohaterowie mają kontrakty do 10 sezonu, i pewnie na tym skończą :(

ocenił(a) serial na 7
Splitax

Ooooo nie! :(

ocenił(a) serial na 9
asafek

Zgadzam się, odcinek świetny. Scena z karaoke genialna, "w łazience gotują", "lekarz zabronił" i Amy "ja! Dorosła! Robię to!"-mistrzostwo :)

asafek

A mi się najbardziej spodobała (po raz drugi zresztą) kwestia Sheldona. "Skoro obaj wychowaliśmy się bez ojców, ty będziesz umiał być doskonałym tatą" [czy jakoś tak, nie chce mi się teraz sprawdzać]

Pierwszy raz był wtedy, gdy zmarła pani Wolowitz i Sheldon, chociaż wszyscy się bali tego co wtedy powie, stwierdził "Gdy umarł mój dziadek nie miałem nikogo przy sobie. Ty masz teraz przynajmniej przyjaciół".

I to właśnie jest pokazanie jego człowieczeństwa, a nie durne romanse z Amy czy sceny seksu. Te dwie kwestie, które wypowiada w taki typowy dla siebie sposób tak naprawdę budują jego postać wielokrotnie lepiej i pokazują, jak się zmieniła od 1 sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones