PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 168
ocen
7,0 10 1 12168
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Sorry, dziś muszę zhejtowa.

Sara Connor z 2 części Terminatora to prototyp bohaterki-twardzielki, których było bardzo niewiele w
filmach (jeszcze tylko przychodzi mi do głowy Obcy). W przeciwieństwie do całej reszty ta Sara
wyglądała zajebiście wiarygodnie - popatrzcie tylko na te mięśnie:
http://imageserver.moviepilot.com/sarah-connor-terminator-terminator-genesis-see ms.jpeg?
width=2874&height=1934

a teraz porównajcie ją z tą kizią z serialu.

sooorry, ale ta laleczka się po prostu nie nadaje na taką postać. Matka Connora robiła wszystko co
mogła, poznawała mężczyzn, którzy mogli ją i jej syna nauczyć obsługi broni palnej, przetrwania itd.

Ta w tym serialu jest przesłodzona i zbyt delikatna. Sory

ocenił(a) serial na 10
zeedo

Ej no Lena Headey to nie taka barbie:) Wygląda na taką dość twardą, może nie jak oryginalna Sara ale jest ok:)

ocenił(a) serial na 2
Eph

Obsadzenie Leny jak najbardziej w porządku, ale scenariusz jest słaby. Choć starają się nam udowodnić, że Sara to drapieżna wojowniczka, za dużo w niej ckliwości i zamartwiania się. Powinni zrobić ją z dużo większym pazurem, Lena przecież lubi takie postacie.

ocenił(a) serial na 10
majinus

Raczej powinieneś się martwić o tą przyszłą Sarę (Emilia Clarke) :DD

ocenił(a) serial na 10
Eph

ogólnie jak zobaczyłem tego nowego terminatora genesis czy jak ta k...wa sie zwie to było wielkie WTF

ocenił(a) serial na 10
maciej2801

Może się nie znam ale mi się nawet trailer podobał i ta Emilia całkiem podobna do Sary z 1 i 2:D

ocenił(a) serial na 10
Eph

podobna jest ale film przekombinowany na maksa

ocenił(a) serial na 10
maciej2801

No wiesz, zmienią historie ukazaną w pierwszym terminatorze i mogą 2 i 3 kręcić od nowa z inną historią, które jak wierzyć filmwebowi są już zapowiedziane na 2017 i 18.

Hajs się musi zgadzać:D

ocenił(a) serial na 10
Eph

cameron dał dupy mógł zastrzec sobie prawa do dziela jakie stworzyl i tyle.

ocenił(a) serial na 10
Eph

bo nie ukrywam od terminatora 3 to jest coraz gorzej, masa ludzi jedznie po 3 ale na bank jest 1 mln lepsza od 4 z balem drewno

ocenił(a) serial na 10
maciej2801

Najlepszy będzie Geneza, tak mi się wydaje.

ocenił(a) serial na 10
Eph

zobaczymy narazie jestem zdegustowany genezą bo obrócili to co znamy o 180 stopnii

ocenił(a) serial na 10
maciej2801

Podobnie zrobili w nowym x-manie i wyszło super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones