PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 167
ocen
7,0 10 1 12167
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

3 lata od finału TSCC wkrótce miną , mimo wszystko My nadal czekamy , może w trochę mniejszym składzie ale jednak ;)
Viva la Resistance !

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

ja nie wierzyłem ze zajmie to aż tak długo ;)

Mq112358

Zaczęliśmy ten temat w marcu?! Wydawało mi się, że minęło "trochę" mniej, tak ze 2 miesiące. Jak ten czas leci... :/

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

heh ja wczoraj przeglądałem listę obejrzanych filmów i byłem przekonany ze kod nieśmiertelności oglądałem z pół roku temu a nie półtora ;>

ocenił(a) serial na 10
Trzynastek

Bzdura, forum dalej żyje i ma się dobrze ;P

ocenił(a) serial na 9
Hostile

no z tym 'ma sie dobrze' to trochę podkoloryzowałeś hehe

ocenił(a) serial na 10
Trzynastek

Nasz maraton dobiegł końca ? Nie dramatyzowałbym aż tak bardzo :) Nieraz zdarzały się kilkudniowe przerwy.

jacekjan

Trzeba by wymyślić coś nowego do roboty, żeby zrobiło się ciekawiej na forum, tylko co? hmm... Ewentualnie przenieść się na forum jakiegoś innego serialu ale nie wiem czy byłoby tam tak fajnie jak tutaj ;)

Bartek2

zacznijcie grać w WoT :)

ocenił(a) serial na 9
Trzynastek

Lepiej w LOLa :P

Mq112358

ee tam to dla dzieci jest :P
no i może kiedyś włączysz gg ?

ocenił(a) serial na 9
Trzynastek

podobnie jak jakieś czołgi ;)
o gg zawsze zapominam , no i wyłączam wszystko łącznie z explorer.exe jak gram w LOLa ;>

ocenił(a) serial na 5
Mq112358

Lepiej w Heroes III, że się tak nieładnie wtrącę z klasyką ;)

ocenił(a) serial na 9
Dentarg

Nigdy w to nie grałem ;)

ocenił(a) serial na 5
Mq112358

Heh, pewnie za młody jesteś :)
Cóż, jeśli lubisz strategie to zagraj. Jeśli to nie Twój typ gry - nie graj ;P

ocenił(a) serial na 9
Dentarg

Za młody to niestety nie , strategiami nigdy nie byłem zafascynowany :>

Mq112358

pewnie że się grało... shadow of death to był hicior XD

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

"Ewentualnie przenieść się na forum jakiegoś innego serialu ale nie wiem czy byłoby tam tak fajnie jak tutaj ;)"

Na pewno nie byłoby tak samo jak tutaj. Znamy się przecież już kilka lat. Co prawda większość z nas zna się tylko wirtualnie, ale myślę, że udało nam się tutaj stworzyć fajną atmosferę ;)

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

To jest Nasza przystań w odmętach internetu ;)

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Nowy resident słaby , zawód roku chyba ;>

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Hostajl bawiłeś się kiedyś w lepienie figurek , spróbuj zrobić taką ;D
http://imgur.com/a/Lc26V

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Wow, to już nie ta liga ;P Ale może kiedyś, jak miałbym odpowiedni materiał, spróbowałbym zrobić jakiś większy model, no ale raczej nie taki fajny i dokładny ;P

ocenił(a) serial na 9
Hostile

Jeszcze 2 inne postacie z LOLa ale Kat i tak najlepsza ;)
http://imgur.com/a/g6BXT
http://imgur.com/a/J4fiQ

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

ostatni odcinek walking dead przed przerwą zapowiada się świetnie , w ostatnim liczyłem ze bedzie lepiej ale i tak niezłą rozgrzewkę zrobili ;)

Mq112358

Też liczyłem na coś lepszego w ostatnim ale nie było źle. Ciekawe kto wygra tą nadchodzącą bitwę.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

A nowe Spn widziałeś ? nawet spoko, poza retrospekcjami Sama , takie trochę klimatach niektórych odcinków z sezonu 5 ;)

Mq112358

Widziałem. Na początku myślałem, że będzie kicz ale potem zrobiło się nieco ciekawiej. Odcinek chyba jednak miał być bardziej śmieszny i taki w oderwaniu od głównego wątku. Chyba za często trochę takie robią w tym sezonie. Jak na razie to wątki z Castielem są najciekawsze.

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

https://lh4.googleusercontent.com/-CJOHW4GBq7s/ULOl-MaIS0I/AAAAAAAABVw/LKsbwPqep -E/s1024/IMG_4023%2520%2528Custom%2529.jpg

Zdjęcie z tego wiedźmińskiego zlotu, na którym byłem tydzień temu, działo się, oj, działo ;P Dwa dni łażenia po Warszawie i wróciłem obładowany wiedźmińskimi gadżetami, dostałem m. in. unikatową koszulkę ze swoim nickiem, wiedźmiński kubek, pendrive czy medalion ;P Warto było ;D

ocenił(a) serial na 10
Hostile

https://picasaweb.google.com/105214243037877322924/241112?authkey=Gv1sRgCK7p74my 96eYlwE#slideshow/5815174031766735682

Ech, widzę, że tamten link nie działa, ten powinien ;P

Hostile

Niestety, ten link tez nie działa :/

ocenił(a) serial na 10
_Anika_

Ech, u mnie jeszcze działa, nie czaję już tego serwisu ;P W każdym razie ten link już na bank powinien działać ;P

http://thewitcher.com/public/files/download/event/Event12.jpg

Hostile

W linku z picasy trzeba skasować spację w parametrze "au thkey". Filmweb jak zwykle lubi namieszać... W każdym razie niezłe foto. Nawet sporo osób zaprosili.

edit:
A w tym pierwszym są aż dwie spacje do skasowania :) Ale to ciekawe bo wczoraj jak klikałem to nie było takich ceregieli. Otwierało się normalnie. Pewnie jakieś "poprawki" wprowadzili przez noc :P

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

mi się normalnie otwierają z poziomu powiadomienia które dostaje na maila ;)

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Obejrzałem zeszłotygodniowy arrow i był naprawdę fajny ,od początku nie lubiłem tej jego byłej także ta nowa odrazu przypadła mi do gustu ;D

Mq112358

mnie też :) Niestety obawiam się, że nie skończy się to dobrze... takie przeczucie. Mid season finale Revenge za to był... nudny. Po prostu nudny. Coś psuje się ten serial, a szkoda. Na razie tragedii jednak jeszcze nie ma więc liczę na to, że jeszcze to uratują. Gdyby tylko pozbyli się tego Aidena to byłoby dobrze. Wkurza mnie koleś! Za to finał OUAT bardzo fajny :) Ostatnio ten serial mnie zaskakuję, Jest coraz lepszy :) Oby tak trzymali!

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

ja tez mam takie przeczucie :|
ja mamjeszcze2 epki revenge nie obejrzane , Aidena również nie trawie ;)

Mq112358

Nowi właściciele praw do Terminatora uwinęli się w końcu z problemami prawnymi. Teraz zamierzają szybko zrobić 2 kolejne filmy (chcieli 3 ale w 2019 prawa do marki wrócą do Jamesa Camerona więc zrezygnowali (nie wyrobili by się przez 6 lat?)).

http://m.deadline.com/2012/12/megan-ellison-enlists-brother-david-for-terminator -reboot/

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Wreszcie jakieś wiadomości na temat nowych Terminatorów. Myślałem, że następne lata zejdą im na przepychankach prawnych i nic nie zdążą zrobić.
6 lat na zrobienie dwóch filmów to dość napięty czas - przecież tutaj jest cała masa efektów specjalnych, których zrobienie bardzo długo trwa.

jacekjan

Ciekawe czy przy tej okazji ktoś pomyśli może przypadkiem o Kronikach. Mam tylko nadzieję, że nie wpadną na pomysł zrobienia zupełnie nowego serialu. Może i byłby dobry ale dlaczego by nie pociągnąć dalej TSCC.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Tylko kontynuacja serialu miałaby chyba sens bo co innego mieli by zrobić , preqele czy historie innych bohaterów miałby raczej marne szanse , no chyba że serial o Cameron hehe ;)

Mq112358

Serial o Cameron to na prawdę świetny pomysł :)

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

A ja się zastanawiam, czy może twórcy nowych terminatorów będą mieli na tyle oleju w głowie, by zjednać sobie fanów serialu i zatrudnić np. Summer, by pojawiła się w filmach choćby w pobocznej roli Allison (a może nawet Cameron? ;P). Przecież od razu na starcie mieliby kilkaset tysięcy więcej miłośników ;P

Hostile

Gdyby tak przy tych filmach pracowali Joss Whedon, Zack Stentz lub Ashley Edward Miller to może by była taka szansa i pewnie nawet duża. Tak to raczej nikt o tym nie pomyśli, a szkoda :(

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Kto wie , może nas zaskoczą ;)

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Aj, jakiś błąd, post się wysłał po raz drugi ;P

ocenił(a) serial na 9
Hostile

phii , będzie więcej ;)

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

jakiś Spin off komediowo sensacyjny z Cameron to było by coś hehe Załóżmy że udało się powstrzymać dzień sądu , serial by opowiadał o próbie przystosowania się do życia w społeczeństwie przez Cammy ;D

Mq112358

kto zakłada nowy temat ? ja nie... mq robił to ostatnio... hmm :P

ocenił(a) serial na 9
Trzynastek

ja pewnie założe bo powiadomienia o nowych postach będą mi chociaż przychodzić ;>

Mq112358

lubisz mieć spam na poczcie ? ja to wyłączyłem w ten dzień co to zrobili ;x

obyśmy pod koniec kolejnego tematu wszyscy znowu mogli się na tym forum spotkać :)

ocenił(a) serial na 9
Trzynastek

lubię być na bieżąco z nowymi postami ;)
ja to bym chciał żebyśmy sie i w setnym spotkali wszyscy hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones