PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 055
ocen
7,5 10 1 75055
The 100
powrót do forum serialu The 100

Witam,
czy znacie jakieś filmy/seriale, które poruszałyby tematykę kolonizacji ziemi (po katastrofie),
odkrywania podobnych do ziemi planet, itp. ?

obejrzałem już w tym klimacie:
w mojej ocenie raczej dobre: ziemia 2, avatar, revolution, Outcasts

raczej słabe: 1000 lat po ziemi, Elizjum, Terra Nova

ocenił(a) serial na 9
inieto

the walking dead jest raczej o tym jak sobie radza w czasie epidemi ale jest ok ;d

Omega662

Zapomniałem dodać, że jakoś nie mogę się przekonać do tych chodzących trupów i innych wampirów...

Zdecydowania kręci mnie tylko kolonizacja nowych obszarów :-) ewentualnie życie po katastrofach...
zapomniałem, że z tego drugiego rodzaju film "droga" jest godny polecenia i trochę gorsza "księga ocalenia"

ocenił(a) serial na 7
inieto

Battlestar Galactica :)

effi_2

Effi dzięki,
tego nie widziałem a oceny i opinie są zachęcające.

użytkownik usunięty
inieto

Tylko trzeba podkreślić, że zdecydowana większość akcji odbywa się na statku kosmicznym.

ocenił(a) serial na 8
inieto

Sprawdź może http://www.filmweb.pl/serial/Revolution-2012-634694

inieto

A może wszystkie "stare" części "Planety małp"? Też lubię te klimaty co Ty, i co jakiś czas oglądam całą serię "Planety małp", może nie robią wrażenia efektami ani logiką, ale mają swój klimat (nie tylko survivalowo-kolonizacyjne ale i post-apokaliptyczny

butler001

Stare części Planety Małp to oczywiście klasyki, ale jakoś nie potrafię ich oglądać wielokrotnie. Bardzo podobała mi się ostatnia część Planety Małp, pokazująca jak ewoluowało społeczeństwo małp. http://www.filmweb.pl/film/Ewolucja+planety+ma%C5%82p-2014-644064
Na prawdę, ta część ma świetny klimat. Mam jednak słabość do filmów ilustrujących różne postaci ewolucji społecznej, stąd taka wysoka ocena.

inieto

Może nie do końca w klimacie, ale bardzo polecam serial The Expanse !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones