PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790129}

The Crossing. Przeprawa

The Crossing
6,5 1 185
ocen
6,5 10 1 1185
The Crossing. Przeprawa
powrót do forum serialu The Crossing. Przeprawa

Po powiadomieniu które dostałem od Showmax parę dni temu że jest to serial twórców lost to bardzo się ucieszełem bo to moje klimaty.Z tego co wiem, wiele seriali w przeszłości chciało dorównać albo załatać dziurę po Zagubionych ale im się nie udało. Po obejrzeniu pierwszego odcinka jestem bardzo zaciekawiony jak dalej się to będzie rozwijało na pewno pilot zachęca do zostania na dłużej. Sam wyłapałem wiele nawiązań do Lost ale także do Pozostawionych (bardzo podobny klimat) oraz początek przypomniał mi Kształ wody ale to tylko takie lekkie przemyślenie. Mam nadzieję że się rozkręci, ale szkoda że nie ma całego sezonu na raz :)

ocenił(a) serial na 5
KonPLCH

Jak zauważyłeś nawiązania do Lostów? Bo szczerze powiedziawszy to ja nie znalazłam żadnego, a bardzo na nie czekałam. :)

ocenił(a) serial na 6
EmmaSwan

Mi się skojarzyła jedna rzecz. Liczba tych uchodźców wynosi 47 + 1 która została wyłowiona na morzu. Liczba ocalałych pasażerów w Lostach wynosiła (początkowo) 48.

ocenił(a) serial na 5
Przemoo010

O! No rzeczywiście. 4 i 8 to dwie z sześciu liczb w Lostach.

ocenił(a) serial na 6
EmmaSwan

To się zgadza :D Jestem po pierwszym odcinku, może dalej coś uda się wyłapać o ile coś jeszcze jest :x

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones