PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789148}
7,4 126 936
ocen
7,4 10 1 126936
6,9 20
ocen krytyków
The End of the F***ing World
powrót do forum serialu The End of the F***ing World

W serialu nastolatków grają dorośli. Pewnie dlatego cały odcinek zastanawiałm się dlateczego ta dwójka tak źle wygląda na twarzach, jakby od 10 lat nurzali się w alkoholizmie.
Wszystko pod tytułem "jacy to my jesteśmy zbuntowani, jacy enteligentni i jacy wygadani!" Och i nikt nas nie kocha, nie rozumie, nie lubi. James nie jest psychopatą, tylko przegrywem. Typowym szkolnym luzerem, którego nikt nie lubi, bo jest zwykłym nudziarzem i frajerem. Współczucia dla ojca, który miał się jawić jak dureń i buc, a to zwykły ciężko pracujący facet. Poczułam smutek w tej epicko daremnej scenie z zabraniem samochodu.
Scena z pocałunkiem równie żałosna i chyba napisana przez kogoś kto jest zbyt stary, żeby pamiętać jak to jest mieć 17 lat. Pasowałoby, gdyby bohaterowie mieli po 12 lat.
Czekam na kontropinie i pamiętajcie, że to tylko opinia - wypada mieć własną ;)

ocenił(a) serial na 8
Ladynight

Typowy szkolny luzer chyba nie dręczy i nie zabija zwierzaków w wieku 15 lat? Nie planuje też zabójstwa jakiejś dziewczyny.Jak dla mnie psychopata-Psychol w 100% .
Dziewczyna -matka po rozwodzie z dwójką bliźniaków ,kiedy panie detektyw pytają się o jakieś wspólne zdjęcia tej dziewczyny ,matka musi iść na strych żeby je znaleźć bo w salonie są same z bliźniakami, ojczym jakiś patus który się na nią napala i mówi że dobrze by było gdyby uciekła a jak dzwoni do domu to mówi że ma nie wracać. To JAKI ma mieć wyraz twarzy ta dziewczyna? chyba nie wieczny zaciesz huh?
Chłopak-Matka psychiczna popełnia samobójstwo na jego oczach ,ojciec zarobiony widać że się stara ale nie ma do niego jakoś podejścia a głupie żarty przy kolacji którą de facto zamówili bo sądzę że nie umie gotować tylko go dołują,w szkole bez kolegów a jedyna rozrywka to maczanie rąk w oleju i zabijanie myszek,królików,jeża i kota.Tez nie sądzę żeby taka osobowość chodziła uśmiechnięta
Co jest nie tak w scenie z pocałunkiem?

JALO_SZKING

Robią to jak dzieciaki z podstawówki - dziecinnie i nienaturalnie (on ma zamknięte usta?), a są prawie dorośli.
Właśnie dla mnie to typowy szkolny luzer, nikt go nie lubi, to wyżywa się na biednych zwierzętach, bo tylko one się na jego frajerstwie nie poznały i nie zdążyły uciec :( HGdyby każdy kto ma problemy byłby taką smutną p*zdą jak oni to ten świat wyglądałby jak moje dawne gimnazjum. Syf i patola.
Nie wiem dla kogo jest ten serial - jeśli dla dorosłych, to mnie jako dorosłą osobę znudził, jeśli dla młodzieży to promuje mocno porąbane wzorce.

ocenił(a) serial na 8
Ladynight

Możliwe że własnie takie dostali zadanie w scenariuszu aby wyszło dziecinnie i nienaturalnie bo w końcu ona dziewica a on prawiczek może to jego pierwszy pocałunek to językiem jeszcze nie włada jak casanova Chłopak cały czas planował morderstwo z premedytacją więc dla mnie każdy kto tak robi jest psychopatą a nie smutasem nie każdy kto ma problemy planuje zabójstwo kogokolwiek Pogratulować gimnazjum o dziwo ja miałem tam normalnie bez syfu patoli itd mam nadzieję że nie graliście tam w słoneczka bo to teraz niby w modzie Cóż mi to tam ten serial się podobał (nie tak jak np detektyw czy shameless) głównie ze względu na soundtrack i relacje Alyssa James bo fajnie jakoś się ich oglądało Gratuluję tym którzy po obejrzeniu takiego serialu z netflixa będą się na kimś wzorować gdyby tak było mielibyśmy samych smutasów psycholi itp polecałbym takim osobom książki w sensie "Historia Polski" tam jest dużo wzorów a najlepiej to na samym sobie

ocenił(a) serial na 9
Ladynight

Ale przecież ten ich pierwszy pocałunek był wtedy kiedy on w najlepsze marzył sobie o zabiciu jej i w sumie tylko po to się z nią zadawał... To czego ty byś chciała? Namiętnych buziaków pełnych pasji? :D

ocenił(a) serial na 9
Ladynight

ja też w wieku 17 lat już sprawnie się całowałam ;) ale powiedzmy sobie szczerze - to taki wiek, że każdy w sumie jest na innym etapie. Niektórzy w tym wieku to już pół kamasutry znają, inni dopiero czekają na swój pierwszy pocałunek! Może oni należeli do tej drugiej grupy ;)

ocenił(a) serial na 9
Ladynight

O kurdę, Ladynight, mówisz o bohaterze smutna p**, bo matka bohatera zabiła się na jego oczach gdy on był małym dzieckiem? Twoim zdaniem to jak on się zachowuję jest przesadą? Po pierwsze on nie jest "smutną p***" tylko osobą o osobowości psychopatycznej, osobą zamnknietą w sobie, to jest co innego niż owa "smutna p***" która raczej miałaby inny wyraz twarzy i zachowania typu płacz. Jestes ogranioczoną osobą która nic nie rozumie i która nie może sobie wyobrazić jak to może być kiedy przezywa się traumę. Możliwe że dla ciebie trauma jest wtedy kiedy twój mózg nie ma dostarczonej odpowidniej ilości rozrywki dziennie. Dziewczyono pozostań może przy oglądaniu komedii a nie się zabierasz za ambitniejsze kino.

ocenił(a) serial na 8
Ladynight

Większość seryjnych morderców zaczynało od zabijania zwierząt, potem przerzucali się na ludzi. Szkolny luzak wyżywa się na zwierzątkach bo nie ma kolegów? Serio? Masz jakąkolwiek wiedzę o osobowości psychopatów?

użytkownik usunięty
Ladynight

Jesli dla Ciebie wyznacznikiem tego cZy ktoś jest luzerem czy nie jest bycie lubianym w szkole to szczerze zazdroszczę, od niepamiętnych czasów zazdrościłem tym co myśląc ze myślą, tak naprawdę nie myśla-> są jedynie nośnikiem dla popularnych przekonań, zeby było jasne to nie jest obelga, w dzisiejszych czasach bardzie cieżko o kogoś kto rzeczywiście potrafi myślec

Dla przykładu Marek Grechuta, był zupełnie nie lubiany w szkole, śmiali sie z niego bo nie chciał tak jak WSZYSCY kopać w piłkę, jego niecodzienna wrażliwość skłaniała go do czegoś bardziej twórczego->ale zeby nie marnować niedzielnego poranka-> mówiąc w skrócie, To Ci którzy nie robią tak jak wszyscy ale inaczej, Ci którzy płyną pod prąd zmieniają rzeczywistość, czasem na lepsza czasem na gorsza ale ZMIENiAJA, reszta tylko bezmyślnie podąża za tym co WSZYSCY uważają ze jest słuszne, do konca nie rozumiejąc kimś wlasciwie są Ci " wszyscy"-> wiem to smutne ale prawdziwe, wiem rownież ze bardzo szybko zapisałem Cię do grupy ktorej zarówno zazdroszxze jak i nie szanuje, nie mniej jednak mam nadzieje ze sie myliłem bo Ty w odpowiedzi napiszesz cos wymagającego myślenia

ocenił(a) serial na 9

Ta dziewczyna to pustak,ona nawet nie zna zapewne definicji słowa " trauma" albo osobowść "psychopatyczna" dla niej jednostki które przyżyły traume to po prostu " smutne p**" pozostaje się ciszyć że taki pustak żyje w swojej nibyladii pozbawionej trosk i nie musi za dużo myśleć.

ocenił(a) serial na 8
Ladynight

"Czekam na kontropinie i pamiętajcie, że to tylko opinia - wypada mieć własną" Po twojej drugiej odpowiedzi to stwierdzam, że Ty masz problem z przyjęciem jakiejś opinii. Chłop Ci napisał co i jak, a twoja odpowiedz "yyYyyYy zWyKłaA sMuTna pIz**" Jesteś mega zamknięty/a. Już pomińmy fakt, że w tym jamesie żadnej "smutnej piz**" nie ma - zwykły skrzywiony psychopata. Czego oczekujesz od psychola? Aby był popularny, miał dziewczyne 10/10 i żył pełnią życia z uśmiechem na twarzy?
W dodatku to serial dla nastolatków zrobiony w komediowy sposób, więc no..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones