PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 569
ocen
7,5 10 1 44569
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

S01E04 - opinie

ocenił(a) serial na 9

Jak podobał wam się występ Captain Colda?

ocenił(a) serial na 8
dariusz1986pl

e. Wyjaśnij.

ocenił(a) serial na 10
MrMarvinPL

No to mam nadzieje że przedstawią go bardzo fajnie bo Firefly'a w Arrow zrąbali po całości

TheCableGuy

Na moje średnio obeznane oko to mógł być Firefly. Przynajmniej tylko on mi się kojarzy z piromańskimii zamiłowaniami w komiksach DC.

ocenił(a) serial na 10
HellButterfly

Firefly był już w Arrow i zginął także to nie on :)

ocenił(a) serial na 9
TheCableGuy

To był Mick Rory aka Heat Wave, którego zagra Dominic Purcell. Pojawi sie razem z Coldem w 10 odcinku.

BluRay2012

Ktoś od castingów miał zajebisty pomysł wykorzystać 'braci' z PB w jednym serialu, i to w duecie. Jeszcze bardziej wyczekuje tegoż odcinka.

ocenił(a) serial na 10
BluRay2012

Yup. Rogues się nam zbliża. Jeszcze tylko powrót WW i mamy praktycznie cały skład. Jak na razie najlepszy odcinek ze wszystkich, bez dwóch zdań.

ocenił(a) serial na 4
BluRay2012

Nie dam rady przełknąć tak dużej fantazji producentów, jak w tym odcinku. Dwie proste sprawy:
- zamiast zabrać broń Coldowi to chroni ludzi (już wyżej było napisane)
- pierwszy napad i brak powrotu do napastników pod odrzuceniu do szplitala rannego
- jego team zjawa się magicznie tuż obok nich podczas wielkiej katastrofy kolejowej, wśród skaczących i wybuchających wagonów pociągowych, a panie w szpliach trzymają (chyba ciężki) silnik od odkurzacza- c'mon mogli wysilić się na coś bardziej logicznego (to wygrało dzisiaj odcinek)

ocenił(a) serial na 4
Wujek92

*trzy sprawy (jedna wpadła mi do głowy podczas pisania :) )

ocenił(a) serial na 8
Wujek92

1.TO nie takie proste.
2. Wiedział ze raczej już zwiali. Poza tym był znów w szoku.
3. Nie wiem czy magicznie ale trudno było by im się tam dostać ale racja to po namyśle może być głupie.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

Świetnie zagrał! Był taki spokojny i opanowany (innymi słowy "cool" ;) )
Podoba mi się że nie został w tym odcinku pokonany, dzięki czemu na pewno wróci w przyszłości, a także podobało mi się to że nie dobił Flasha, nie dlatego że uwierzył w blef Cisco, tylko dlatego że spodobało mu się bycie komiksowym złym charakterem.

ocenił(a) serial na 9
jangru1804

Póki co serial zmierza w dobrym kierunku.

ocenił(a) serial na 8
BluRay2012

Wentworth rozwalił system tym swoim uśmieszkiem gdy usłyszał "Captain Cold" i drugim z "Nie przeginaj".
Fajnie wyszła ta postać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones