PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 560
ocen
7,5 10 1 44560
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Witam!
Jak opinie o 19 odcinku?

ocenił(a) serial na 8
Doman2012

??? ten odcinek bedzie dzis w nocy?

ocenił(a) serial na 8
Denefor

tak i zależy mi na po odcinkowej opinii, tych którzy obejrzą online live , ja muszę obejrzeć z napisami aby wszystko ogarną :) czekam!

ocenił(a) serial na 7
Doman2012

Odcinek świetny. Dużo się działo na raz. Sam wątek metaczłowieka był tylko dodatkiem. A całość kręciła się wokół Wellsa. Było sporo napięcia, szczególnie pod koniec na linii Wells/Joe. Końcówka daje bohaterom jeszcze więcej pytań, niż odpowiedzi.

Na plus:
+Moim zdaniem ważny motyw odcinka, czyli Canary Cry. Laurel świetnie wyglądała i się zachowywała oraz wygląda na to, że stosunki Lance'ów się naprawią. Plus prezent od Laurel dla Cisco - bezcenny.
+ Końcówka na plus i to straszny.
+ Prawidłowa reakcja Caitlin na FakeBarry'ego
+ Relacje Eddy'im a Barrym.
+Ogólne napięcie w Team Flash odnośnie RF

Na minus. Były to raczej niuanse, ale jednak:
-Pierwsze spotkanie EveryMana i Flasha. Na jego oczach przekształcił się w bardzo charakterystyczną dziewczynę i spokojnym krokiem zniknął za rogiem i mimo szybkości Barry nie mógł go znaleźć
- Rozwiązanie spięcia między Iris, a Eddym. Najpierw Iris leje na Eddy'iego, p ocałej akcji chce, mu nagle wybacza i Eddy robi to co powinien na początku odnośnie Iris. Dziwi mnie tylko reakcja Barry'ego na to. Jakby mu się to nie podobało.
- Kolejne sceny z serii "Cisco arcymistrz budowania przedmiotów z niczego w przeciągu kilku godzin". Seriously, kiedyon znalazł czas na zrobienie CanaryCry dla Laurel
- Cisco nagle po wielu miesiącach posiadania planów całego STAR Labs stwierdził, że je przejrzy

PS: Nie do końca zrozumiałem własnie wątek na linii Joe/Wells. Czy on mu groził, czy tutaj rozwijamy kolejny wątek śmierci matki Iris?

ocenił(a) serial na 8
DarkAnghelus

Już nie mogę się doczekać aby obejrzeć- zastanawiam się co będzie się działo w II sezonie, skoro I zmierza tak jakby do końca :)
pozdrawiam z okolic Złotowa

ocenił(a) serial na 5
Doman2012

koło Ostródy ? Mam tam kumpla heh xD

użytkownik usunięty
DarkAnghelus

Z jakichś względów wątpię, by Wells zabił matkę Iris.

Co do Cisco - zaczął pracę na pewnej bazie - urządzeniu dostarczonym przez BC ;) Fakt jednak, że długo mu to nie zajęło.

Jak dla mnie końcówka też na duży plus. Mam tylko nadzieję, że nie "zepsują" jej w następnym odcinku - tego "efektu" odkrycia prawdy o Wells'ie przez Trójkę.

Caitlin oddała drugi pocałunek FakBarry'ego. Gdyby Barry brał ją teraz szturmem, uległaby mu ;)

Iris mogłaby wiele dodać temu serialowi, gdyby tragicznie zginęła i wszyscy by się za to obwiniali. Serial zrobiłby się wówczas trochę poważniejszy, ale na plus sądzę. To byłby Duży Wkład tej aktorki, w rolę jej kreacji aktorskiej w tej Serii ;)

DarkAnghelus

Iris mu wybaczyła bo kocha Eddiego i to była tylko kobieca zagrywka by on jej wkońcu powiedział prawde a ona nigdy nie chciał go tak naprawde zostawić, a reakcja Barryego na pojednanie jest normalna bo on nadal kocha Iris. Co do Cisco i planów tak jak sam mówił skupiał się tylko na tym elemencie laboratorium, która spowodowała wybuch nie było sensu szukania czegoś co nie ma z tym nic wspólnego.

ocenił(a) serial na 8
DarkAnghelus

Cisco był w Starling kilka dni przeciez nie musza pokazywac przeciez przy kazdej scenie 1 dizen, drugi dzien w starling, mowili, ze West wzial kilka dni urlopu jak i Cisco nie bedzie kilka dni, bo bratu pomaga

ocenił(a) serial na 3
Doman2012

ten serial to lubi się chwiać, po żenująco słabym poprzednim odcinku w tym tygodniu dostajemy bardzo dobry - wątek mirror mastera super, a i konfrontacja z wellsem się zbliża, nie ma co narzekać, odcinek z cliffhangerem do którego musiało kiedyś dojść, ale to i tak nie psuje wrażeń i jeszcze bardziej nakręca na następny epizod :)

ocenił(a) serial na 7
Dereal

Sorrki, ale gdzie tam był Mirror Master?

ocenił(a) serial na 3
DarkAnghelus

pomyliłem się, ktoś gdzieś tak opisał tego przeciwnika a jako że nie jestem zaznajomiony z komiksem to podłapałem nazwę chociaż z tego co widzę to nie ma on nic wspólnego z hannibalem, sory xD

ocenił(a) serial na 8
Dereal

Everyman

ocenił(a) serial na 8
Doman2012

Odcinek dość pozytywny ale niewiele wnoszący do fabuły, przynajmniej dla widza, bohaterowie nadgonili zaległości. jeśli chodzi o Złoczyńce tygodnia też taki przerywnik w sumie. Trochę absurdów też musiało się znaleźć. Zmiennokształtny, scena kiedy udawał matkę, po kiego grzyba uciekł z domu, zdradzając swoją przykrywkę, Cisco znowu coś tam skonstruował z niczego. Zero zabezpieczeń w pokoju Wellsa i itp.

ocenił(a) serial na 8
taPcz4N

Wiele jest ciekawych wątków ale wiele jest też głupich zachowań- nie wiem dlaczego ,
widziałem że na końcu weszli do komory ze strojem R. Flas'a to było ciekawe !

ocenił(a) serial na 8
Doman2012

https://www.youtube.com/watch?v=ubub1YbSyiQ nr zwiastun odcinka nr 20
naprawdę ciekawy !

użytkownik usunięty
Doman2012

Ciekawa zapowiedź. Z tego co widziałem Wells "znika" - niestety. Pewnie pod koniec odcinka w końcu się pojawi i sobie pobiegają ;)

ocenił(a) serial na 8
Doman2012

Ale tak naprawdę my jako widzowie nie dowiedzieliśmy się niczego nowego.

użytkownik usunięty
taPcz4N

Nie, proszę Pana. Dowiedzieliśmy się, że każdy może wejść do tajnego pomieszczenia Wells'a, jeżeli tylko znajdzie miejsce, gdzie należy przyłożyć dłoń ;)

ocenił(a) serial na 8

Po ich poziomie zabezpieczeń to już nic mnie nie zdziwi, przecież do Star Labs to każdy z ulicy może wejść.

ocenił(a) serial na 10

Niekoniecznie każdy. Wiemy narazie że speedsterzy mogą to otworzyć ;)

użytkownik usunięty
Raister

Hehe, masz rację - logicznie rzecz biorąc jest dokładnie tak, jak napisałeś :)

taPcz4N

Wychodzi na to, że w tym sekretnym pokoju Wellsa cały czas jest włączony monitor z tą gazetą z przyszłości. Co za marnotrawstwo prądu.

ocenił(a) serial na 6
majinus

Hahhaa. Ja myślę, że Wells się domyślił, że wszyscy go podejrzewają i zostawił wszystko specjalnie włączone. Przecież Barry już od 3 odcinków się dziwnie zachowuje w stosunku do niego, więc musiałby być ślepy, żeby tego nie zauważył xD.
A jeśli nie, to tajny pokój pewnie miał "cichy" alarm i w komputerze Wellsa czy gdzieś wyświetliła się informacja, że niepożądane osoby się w nim pojawiły.

ocenił(a) serial na 6
Doman2012

Uważam, że odcinek bardzo dobry. Cały team ma teraz pewność, że to nie z Wellsem pracowali przez tak długi czas oraz że ta osoba jest Reverse Flashem. Z pewnością ostatnie odcinki będą najlepsze. W końcu Eobard Thawne się rozkręci i pokaże na czym tak naprawdę mu zależy. Szczególnie nie mogę się doczekać odcinka, w którym Reverse wypuszcza na miasto Grodda. Na pewno będzie interesująco ...

W ostatnim odcinku Arrow Cisco doszedł do wniosku, że to niekoniecznie wybuch akceleratora spowodował powstanie metaludzi, a w tym odcinku nawiązano w szczególności do Black Canary (chodzi mi o krzyk kanarka). Zastanawia mnie dlaczego tak ważne rzeczy pokazują w innych serialach ? :)

ocenił(a) serial na 8
359

Fakt że duzzzzzooo się nie dowiedzielismy :) ale odcinek trzymał poziom.
a co z II sezonem ?? co tam się wydarzy ????
czy barry w koncu uratuje matkę ?

użytkownik usunięty
Doman2012

Matkę, to Barry uratuje w ostatnim odcinku, ostatniego sezonu. Jeżeli w ogóle uratuje :/

ocenił(a) serial na 8

zastanawiam się jak będzie ukazane podróżowanie w czasie, w sensie co musza zrobić aby skoczyć tam gdzie dokładnie chcą

użytkownik usunięty
Doman2012

Przy założeniu nie-używania technologii, pozostają im dwie rzeczy: prędkość oraz drgania. Teoretycznie mogą biec i drgać jednocześnie. Być może każdy rok ma swoją częstotliwość wyrażoną w hercach, a Speedsterzy osiągają ją intuicyjnie?

ocenił(a) serial na 10

w komiksach mają bieżnie do tego. w wielkim skrocie z tego co zrozumialem - flash programuje odpowiednią prędkość i biegnie nabierajac jakis ladunek dodatni albo ujemny. dodatni bodajze do skoku w przyszlosc ujemny w przeszlosc. aby wrocic on sie wyzbywa tego ladunku

użytkownik usunięty
jasossik

Bardzo ciekawe, nie wiedziałem tego. Dzięki za komentarz :)
Ciekawi mnie jeszcze, czym dokładnie jest wspomniana kilkukrotnie w serialu "Speed Force" - RF stracił ją 15 lat wcześniej. Jak to możliwe?

ocenił(a) serial na 8

W skrócie. Taka jest natura Reverse Flasha. Flash ją generuje, a RF z niej korzysta. Gdy nie ma Flasha w danej rzeczywistości/czasie, to on nie ma swojej mocy... dlatego był mu potrzebny Flash i dlatego potrzebuje, by był coraz szybszy (generował więcej mocy)... by wrócić. :)

użytkownik usunięty
Khelb

Heh, kolejna rzecz, której nie wiedziałem. Dzięki :)
A gif'a z Twojego linku poniżej wczytać mi nie chce przeglądarka :/

ocenił(a) serial na 8

https://markb4.files.wordpress.com/2013/08/back-to-the-future.gif sie wkradla mala spacja :P Szkoda, ze forum nie obsługuje odpowiedzi obrazkowych i gifow...albo chociaż edycji komentarzy. :)

ocenił(a) serial na 8

https://markb4.files.wordpress.com/2013/08/back-to-the-future.gif

ocenił(a) serial na 8
Khelb

z tymi drganiami itd. to ok ale chodzi mi jak to możliwe że przeniesie się dokładnie obok swojego domu w czas kiedy jego matka zginęła?? jak to wyjaśnią , inaczej jak to pokażą

ocenił(a) serial na 7
Doman2012

Odcinek na kozaku.
Mam pytanie. Czy w scenie gdzie Joe rozmawia z Wellsem na posterunku te postacie na ścianie to są jacyś bogowie czy może bohaterowie DC? :D Bo widać na nim wg mnie od lewej,
1.Nie wiem
2.Jay Garrick
3.Wonder Woman
4.Shazam???
5. Nie wiem (kto ma w DC coś jak dwuząb?)
6.Arrow
7.Aquaman

Czy ktoś jest to w stanie potwierdzić? :D

ocenił(a) serial na 9
ZuberP2M

odpowiedź znajdziesz w artykule http://comicbook.com/2014/10/29/the-flash-production-designer-talks-about-his-hu ge-justice-leagu/
Superman as Zeus (Jupiter), Batman as Hades (Pluto), Wonder Woman as Hera (Juno), the Flash as Hermes (Mercury), Green Arrow as Apollo, Aquaman as Poseidon (Neptune), and the Green Lantern as Hephaestus (Vulcan)
in a Flash
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
marcinsurowka

nope :D wonder woman inaczej mowila :D zeus - shazam , a co do supermana we flircie ze nie przypomina on jej zadnego boga ani smiertelnika :) hefajstos - cyborg a apollem nazwała green lantern
polecam justice leauge war i flash point paradox

ocenił(a) serial na 7
jasossik

Pozostaje kwestia tego że Green Arrow czy Aquaman nie pojawiają się w tej animacji więc ciężko żeby Apollonem nazwała gościa którego w filmie zwyczajnie nie ma. Interpretacja marcinsurowka wydaje mi się być zatem bardziej logiczna (łucznik bardziej pasuje do Apolla, a latarnia z pierścieniem na Hefajstosa - obaj tworzą przedmioty) cyborg natomiast z tego co się orientuję jest dość świeżą jak na dc postacią i moim zdaniem wsadzoną do tej animacji ze względu na to że potrzebowali czarnoskórej postaci żeby zaraz afery nie było, podczas gdy zależało im też na postaci Hala Jordana, ale to już tylko takie moje gdybanie).

ocenił(a) serial na 7
Doman2012

Odcinek słaby, było kilka momentów ale jak dla mnie odcinek zapychacz.
Kilka takich WTF:
* Znalezienie ciała 2 metry od ulicy - bułka z masłem
* Zmajstrowanie urządzenia dla Kanarka na kolanie lub podczas posiedzenia na toalecie
** Tutaj każdy wie kto jest jakim bohaterem, jak w 1 wielkiej super-rodzinie
* Znalezienie i wejście do "tajnego pokoju" RF, myślałem, że Barry zacznie drgać i przeniknie przez ścianę ale nie, wystarczy przyłożyć rękę do ściany w odpowiednim miejscu i każdy może otworzyć wrota do pokoju z kostiumem i gazetą przyszłości
* Ucieczka EveryMana
* Pocięta wizyta w SC, z postów wyżej wnioskuję że w Arrow było więcej o tym (który to odcinek?)

ocenił(a) serial na 5
Numer_44

W żadnym odcinku Arrow nie było nic o wizycie Westa i Cisco w Starling. Jedynie w 3x19 Atom "przyleciał" metahumana strzelającego laserami do więzienia w Star Labs , i wtedy Ray wraz z Cisco doszli do wniosku że to nie akcelerator odpowiadał za tego mutanta.

ocenił(a) serial na 10
marchewsz

gdzieś słyszałem że wymienili kolejność. teraz arrow pierwszy a potem flash. Wiec mamy laurel i jej ojczulka w starling gdy arrow z ekipa sa w w gorach. Po za tym , nie wiadomo ile czasu spędzili w starling- dzien dwa czy tydzien. Po trzecie , w starling sa dalej laboratoria i magazyny starego star lab- wiec moglby cos tam wykombinować

ocenił(a) serial na 6
marchewsz

I jeszcze, że ten mutant był z innego miasta, ale to pewnie podwaliny pod nowy spin-off D:

ocenił(a) serial na 7
Numer_44

Nie każdy, podejrzewam ze Cisco ani nikt inny by nie otworzył, może po prostu ten "czytnik" wygrywał speedsterów, dlatego zareagował na Flasha, wszystko można dobrze wytłumaczyć.
Co do ciała blisko drogi, reverse nie miał dużo czasu bo po wypadku przyjechała policja, dlatego ciało było blisko drogi, jak ktoś chce się doczepić, to doczepi się do wszystkiego.

Doman2012

Odcinek na pewno lepszy niż poprzednik (jak ten Atom wkurzał i ma on dostać własny serial), były i momenty naprawdę dobre jak i głupoty. Nadal wkurza i denerwuje Iris ale trochę tajemnic się wyjaśniło no i ta rzeźba przedstawiająca Justice League. Po co tez pojawiła się Black Canary to nie wiem.

Moja ocena 3,9/6

ocenił(a) serial na 8
patryks83

https://www.youtube.com/watch?v=ubub1YbSyiQ zwiastun 20 odcinka robi wrażenie , naprawdę pozytywne
napisałem o 20 odcinku, choć temat o 19 ale 19 połączony na pewno z 20 :) pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Doman2012

Odcinek świetny, wątek ze zmiennokształtnym niezły i ciekawy pomysł , nareszcie Barry ma dowody że Wells/Ebore jest odwróconym flashem, do tego bohaterowi mimo że uzyskali kilka odpowiedzi to pojawiły się kolejne pytania ale naprawdę robi sie ciekawie. tak na marginesie Catlin i Barry tworzyli by ładną parę :)

ocenił(a) serial na 8
Alex3412

Mnie zdziwił fakt ze ciało zostało zakopane obok gdzie był wypadek.
Druga sprawa jak łatwo na koncu weszli do pokoju Wellsa, Dlaczego Wells nei ukrył tego wszystkiego ??\\

trochę głupich zagran jest

ocenił(a) serial na 8
Doman2012

Ciało zostało zakopane niedaleko, bo Eobard nie miał czasu, aby pozbyć się zwłok (policja zaraz miała przyjechać). Nie jest te to, aż takie głupie, bo przecież nikt nie będzie szukał ciała na miejscu wypadku. Nikt nie będzie również szukał Wellsa, bo w teorii on wciąż żył.
Z tym pokojem to trochę bez sensu. Równie dobrze ktoś mógłby się oprzeć o ścianę i go otworzyć. Mam nadzieję, że jakoś to wyjaśnią (może tylko osoby z takimi umiejętnościami jak Flash/ Revers Flash mogą otworzyć ten pokój).

ocenił(a) serial na 8
Alice_Filmomaniaczka

Niby żył ale powinien zniszczyć dowód. z pokojem to naprawdę dziwne.
zastawiam mnie jeden mały "szczegół" po co tak naprawdę RF cofnął się w czasie aby zabić młodego Barrego- jaki jest powód tego zamiaru ??? to nigdzie nie jest wyjaśnione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones