PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 560
ocen
7,5 10 1 44560
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Użytkownik matiii zarzucił pomysł, a ja wprowadzam go w życie. Umieszczane tu będą wszystkie najnowsze informacje na temat serialu. Oczywiście możliwe spoilery!

CW opublikowało 22 oficjalne zdjęcie z 10 odcinka "Revenge of the Rouges", przedstawiając CCPD i Flash vs Captain Cold i Heat Wave.
http://comicbook.com/2015/01/13/the-flash-revenge-of-the-rogues-photos-feature-c aptain-cold-heat/

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

Dobrze że założyłeś taki temat bo chaos powstaje. Jak dostarczane są nowe info to zawsze każdy zakładał osobny temat a tak będzie wszystko w jednym miejscu, co się sprawdza bardzo dobrze na forum Arrow :)
Matiii z głowa na karku, zawsze dobry pomysł podrzuci jak widzę :)

ocenił(a) serial na 9
bzyczek881126

Aż głupio mi, że o tym wcześniej nie pomyślałem.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

w sumie każdy mógł o tym pomyśleć ja tak samo, ale cóż, ważne że teraz chociaż. Ja osobiście tylko inaczej w temacie bym napisała, chodzi mi o wygląd bardziej, drukowanymi wszystko i dopisać w tytule "najważniejsze info i spoilery"... :P

bzyczek881126

Każdy tego typu temat ma inny 'podtytuł' ale wiadomo zawsze o co 'biega', i o to chodzi xP

BluRay2012

Dominic Purcell jako Heatwave i Wentworth Miller jako Captain Cold a w Arrow Vinnie Jones w poszczególnych 10 odcinkach tych seriali - szykują się CO NAJMNIEJ dobre starty tychże seriali po przerwie :D
btw. w sumie to nie mój pomysł tylko to, co już widziałem na innych forach, tak więc propsy dla tamtych ludzi za pomysł (naprawdę ułatwia życie w śledzeniu nowinek na forach) :)

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Kiedy pojawi się ten dcinek?

ocenił(a) serial na 9
fifi39

20 stycznia w USA, czyli u nas 21 styczni ok. 2 w nocy.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Devon Graye wcieli się w Axela Walkera, czyli 2 Trickster. Pojawi się w 2 odcinku wraz z Markiem Hamillem, który powtórzy swoją rolę jako James Jesse the Trickster. Axel opisywany jest jako terrorysta, który naśladuje swojego poprzednika. CCPD zwróci sie pomoc do Jamesa, który odsiaduje dożywocie w Iron Heigts, o pomoc w schwytaniu naśladowcy.
http://comicbook.com/2015/01/14/the-flash-exclusive-devon-graye-to-play-copycat- trickster-in-mar/?utm_campaign=rbm&utm_medium=latestarticle1&utm_source=article

BluRay2012

Występ Marka Hamilla - super! :D

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

nowe promo :))
http://www.spoilertv.com/2015/01/the-flash-episode-110-revenge-of-rogues_15.html

bzyczek881126

Podoba mi się kwestia Captain Colda - już drugi raz Wentworth będzie wymiatał, czuję to w kościach :D Fajny też będzie gag z Cisco 'ja wymyślam tu pseudonimy', haha xD

ocenił(a) serial na 9
bzyczek881126

Nie mogę się do czekać. Byle do środy (i do czwartku bo Arrow jeszcze).

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Kilka informacji o tym co zobaczymy w przyszłych odcinkach:
- pierwsza podróż w czasie będzie przypadkowa i stanie sie w 15 odcinku
- w 17 odcinku zobaczymy śmierć matki Barry'ego z pkt. widzenia Zooma
- Cold i Heat Wave pojawią się w finale (prawdopodobnie w finale uformują sie Rouges)
- więcej o Eddiem i jego nazwisku
- rozwój relacji pomiędzy Barrym, a Iris (chyba wiadomo o co chodzi)

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

oo tak zapowiada nam sie super nastepny tydzień, promo Arrow też wbija w fotel :)
-"rozwój relacji pomiędzy Barrym a Iris" oj wiadomo SPOILER zdj z nagrywania kissa już obiegły internet :P
- jak najwięcej kapitana Colda i Hwave'a ;)
- no i czeka nas scena karaoke w wykonaniu Barrego ( majac takich aktorow jak Grant Gustin i Jesse L. Martin nie dziwie się ze wykorzystuja ich talent muzyczny w serialu )

ocenił(a) serial na 9
bzyczek881126

Mam nadzieję, że pokażą spięcia pomiędzy Coldem i Heat Wavem.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

o tak!! czekam na ich interakcje razem, stosunek jaki mają do siebie itd :)

ocenił(a) serial na 9
bzyczek881126

Delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

tym ciekawiej :D

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

Jeju niemoge sie doczekac odcinka gdzie grant bedzie spiewal.W ktorym to biedzie odcinku :) ?

ocenił(a) serial na 7
Madzik0_0

O ile sie nie myle to w odc 1x12 ;)

BluRay2012

Oprócz tego, co wyżej wypisała bzyczek dodam od siebie, że podoba mi się motyw z 'przypadkową podróżą w czasie' w której Barry najprawdopodobniej pierwszy raz będzie zmagał się z tym 'problemem' (i zajarzy o możliwościach), jak i 17 odcinek szykuje się przednio (liczę, że 'z perspektywy' będzie oznaczało potwierdzenie tożsamości Zooma xd).

ocenił(a) serial na 9
matiiii

Ciekawe czy będzie to przyszłość czy przeszłość. Jest nadzieja, że dowiemy się kim jest Reverse, chociaż pewnie trzymają to na finał. No i jeszcze Grodd wkrótce.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

a wiecie że Tom Cavanagh potwierdził że SPOILER jest Reverse Flashem , tylko kwestia tego jaką wersją :P
tak samo że nazwisko Eddiego nie jest przypadkowe jeżeli chodzi o RF :P

bzyczek881126

Oho, poważnie? JEŚLI tak, to potwierdził poniekąd, że może być ich co najmniej dwóch :D

ocenił(a) serial na 7
matiiii

http://uk.ign.com/articles/2015/01/12/the-flash-reverse-flashs-identity-revealed -but-is-there-more-than-one?utm_campaign=ign+main+twitter&utm_source=twitter&utm _medium=social
tutaj masz artykuł do poczytania :D

ocenił(a) serial na 9
bzyczek881126

Ale osoby będące na tym konwencie twierdzą, że powiedział to tak z sarkazmem co może sugerować, że kłamał "Yeah. Sure. He's the man in the yellow suit"

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

wiem wiem ale z późniejszych wypowiedzi producentów itd wynika że jest w tym nutka prawdy. poniżej Matiemu zamieściłam link do fajnego artykułu :)

ocenił(a) serial na 9
bzyczek881126

Wszyscy myślą, że Wells albo Eddie są Reversem, a tu niespodzianka - Daniel West.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

Ha i pasowałby do historii z Groddem i ataku na miasto :) w serialach wszystko jest możliwe :)

BluRay2012

Grodd są jakieś wieści? Cholewnie ciekawi mnie, jak sobie z 'tym' poradzą (bo to nie byle jaka rzecz aby przenosić na ekrany.. takiego goryla (w sensie: boje się, żeby nie wyszło 'śmiesznie').

ocenił(a) serial na 7
matiiii

https://twitter.com/SuperheroFeed/status/555573255483166720/photo/1

:D

bzyczek881126

Hahaha, świetne! :D Ale czy to oznacza to co myślę: kostium?

ocenił(a) serial na 7
matiiii

nie, chyba raczej nie :D

bzyczek881126

To może kostium + cgi? <dobra, teraz się zaczynam sam z tego nabijać.. xP>

ocenił(a) serial na 7
matiiii

no przy tej postaci będą musieli się napracować aby nie wyszło kiczowato i śmiesznie :P

ocenił(a) serial na 9
bzyczek881126

Duży mówiący goryl z mocą kontroli umysłu, pożerający ludzkie mózgi. Dadzą radę.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

Baaa a co mają nie dać :D

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Co jak co ale małpy w "Ewolucja planety małp" wyszły naprawde super.
To i tutaj bedzie dobrze :)

ocenił(a) serial na 7
XarduneK

mógł film dostać chociaż nominację za te efekty do Oscarów :P

ocenił(a) serial na 9
matiiii

Geoff Johns potwierdził, że Flash zmierzy się z Groddem.

BluRay2012

Dzięki za info! (już myślałem, że może Grodda zostawią na s2)

ocenił(a) serial na 9
matiiii

Wiesz plany mogą sie zmienić, ale mam nadzieję, że nic się zmieni. W komiksach Grodd zaatakował Central City z armią małp z Gorilla City. Wtedy Flash miał team-up z Rouges przeciwko nim. Mam nadzieję, że zobaczymy to w serialu.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

uuu to by było coś. naprawdę!!!! współpraca z wrogiem przeciw innemu wrogowi :D

bzyczek881126

Dodam od siebie: zwłaszcza, że tacy 'fajni' aktorzy grają choćby dwójkę z tej ekipy, można byłoby takie coś wykorzystać (wnioskuję, że to było coś większego w komiksach Flasha więc równie dobrze nadawałoby się na jaki finał sezonu w późniejszych seriach) :D

matiiii

na sezon drugi pewnie zostawią Capitana Boomeranga, bo póki co chyba go szybko w serialu nie zobaczymy.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

nowe kanadyjskie promo :)
http://www.spoilertv.com/2015/01/the-flash-episode-110-revenge-of-rogues_16.html ?utm_source=Twitter&utm_campaign=Echobox&utm_medium=Social&link_time=1421399955

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

- Cold i Heat na clipie z 10 odc.
https://www.youtube.com/watch?v=ly67pJMXfJA
- duży plot twist związany z Reversem pod koniec sezonu
- ciekawe concept arty Reverse Flasha
http://comicbook.com/2015/01/20/cool-reverse-flash-promo-art-for-cws-the-flash/

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

13 odcinek będzie zatytułowany "The Nuclear Man" i skupi się jak wskazuje tytuł na Firestormie. Dowiemy sie co się stało z Ronniem po wybuchu akceleratora i o jego relacjach z prof. Martinem Steinem (Victor Garber), a także problemy z generałem Eilingiem (Clancy Brown), który obrał sobie za cel Firestorma.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

oo super w końcu dostaniemy bardziej rozbudowana historie Firestroma ;)

BluRay2012

Świetnie się zapowiada ta druga połowa sezonu. Motyw z plot twistem z RF na koniec też brzmi intrygująco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones