PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655968}

The Following

7,1 16 988
ocen
7,1 10 1 16988
The Following
powrót do forum serialu The Following

Czy ktoś liczył...

ocenił(a) serial na 10

... ile trupów jest w poszczególnych odcinkach, albo w pierwszym sezonie ?. Bo szczerze mówiąc jestem
tego ciekawa.

Wiem że na pewno w 1 odcinku jest mowa o 5 trupach (ucieczka Joe'a z więzienia) potem o 14 dziewczynach
(rytualnie zabójstwa... chyba tak to można nazwać), a na końcu ta jedna dziewczyna, której Ryan nie zdołał
ochronić. Ktoś jeszcze ?.

ocenił(a) serial na 10
tysia12321

Oglądając serial nie liczę trupów, tylko skupiam się na fabule i treści. ;-)

ocenił(a) serial na 10
OMiskaO

Hehe.. no ja też, ale w sumie ciekawa jestem ile osób zginęło. :-P nie powiesz mi że ty nie jesteś ciekaw/a

ocenił(a) serial na 8
tysia12321

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=481030471998896&set=a.241094419325837.39 780.235806073188005&type=1

:D

ocenił(a) serial na 10
Sathyriasiska

Dzięki. :-) Nie zauważyłam tego :-D

ocenił(a) serial na 10
Sathyriasiska

No proszę :D
Teraz już wiemy :D Ale za dwa tygodnie w nowym sezonie najprawdopodobniej będzie nowa lista z nowymi bohaterami i będą osoby na nową skreślane :D

ocenił(a) serial na 10
OMiskaO

Mam taką nadzieje...
Właśnie zaczęłam 2 sezon...
Pierwszy był zaskakujący, nie można było przywidzieć co się stanie.
Drugi.. jest całkiem przewidywalny, ale nie odpuszczę mam nadzieję ze się poprawi.

ocenił(a) serial na 10
tysia12321

@ sezon jest świetny. Pod koniec się rozkręca. A początek, jak mówisz... przewidywalny. Ale warto wytrwać. JA jestem na bierząco i właśnie czekam na 14 odcinek ;-)

ocenił(a) serial na 10
OMiskaO

Włanie oglądam 13 odcinek 2 sezonu, ale jeszcze go nie skończyałam bo mi się ładuje... masz rację.. rozkręciło się.. jestem ciekawa co z Max i Mike'm.

ocenił(a) serial na 7
Sathyriasiska

"emma's pink hair" "anyone who calls tilda fat" xDDDD

ocenił(a) serial na 8
nikike

no, też mnie to rozwaliło :dd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones