PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666613}

The Fosters

7,7 4 730
ocen
7,7 10 1 4730
The Fosters
powrót do forum serialu The Fosters

Odcinek już można obejrzeć tu http://www.tvseriesonline.pl/the-fosters/, jakby ktoś nie wiedział, że już są napisy : )

beta_00

Szybko.

ocenił(a) serial na 6
matiwww2

A są gdzieś napisy do pobrania?

mysia450

Dream Team jednak dokończą 2 sezon więc na ich stronie, ale u nich to długo trwa, ci co robią dla tvserialeonline, dodali 1 dzień po premierze, ale nie wiem czy gdzieś u nich można pobrać.

matiwww2

Nie wiem czy ktoś już wrzucił do ściągnięcia napisy, na napiprojekcie nie widzę, na Dream Team też, więc dzisiaj nad tym usiadłam i zrobiłam całość na raz. I jako że na raz, na szybko i nie jestem filologiem, a na dodatek tłumaczę po raz pierwszy, spodziewam się, że przeoczyłam masę błędów i drewnianych zdań, możecie mi wytykać. A nawet powinniście.
http: //wyslijto .pl/plik/r0059tjt2o
Ale mam nadzieję, że nikt się nad nimi nie pochlasta, wiem że słabe napisy to straszna rzecz.

red_panda

Ja akurat nie ściągam serialów ani napisów, oglądam je w internecie , a ten już jest z napisami.

mysia450

Są napisy do 17 odc. już do pobrania na Napi Projekt. I w tym tyg. najprawdopodobniej będą już też do 18 odc.:))

ocenił(a) serial na 9
gosia1408

To ty tłumaczyłaś do 17 odcinka napisy?

gosia1408

DreamTeam tłumaczy, wiadomość z fejsa;)))

ocenił(a) serial na 9
gosia1408

Są już napisy do 18tego odcinka? i dalszych?

Ariel2400

Ja nie wiem jak jest z tymi z Dream Team, więc się już nie wychylałam, ale wczoraj skończyłam napisy do 18, więc dzisiaj po pracy mogę wrzucić, jeśli ktoś chce wcześniej.

red_panda

Dream Team tłumaczy, ale wolniej, ostatnio wrzucili 15 i 16 odc. potem 17 do końca sezonu maja tłumaczyć, czy będą tłumaczyć 3 sezon jeszcze niewiadomo na 100%.
Jeśli masz napisy wrzuć, super, dzięki;))

ocenił(a) serial na 9
red_panda

Też czekam aż wrzucisz i podasz jakiegoś linka

Ariel2400

A to trzeba było od razu! Zawsze to większa motywacja! :) W każdym razie, w końcu są, wrzuciłam w osobny temat :)

red_panda

Dzięki za Twoja pracę;))

Ariel2400

/podwójny post, nie mam pojęcia czy i jak tu się takowe usuwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones