PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666613}

The Fosters

7,7 4 730
ocen
7,7 10 1 4730
The Fosters
powrót do forum serialu The Fosters

3 sezon

ocenił(a) serial na 7

Jak Wam się podoba 3 sezon do czasu finału letniego ?
Co sądzicie o sytuacji Callie z Brandonem.. i czy jest jakieś forum fanów serialu ?

ocenił(a) serial na 8
Krysteek95

Moim zdaniem za bardzo ciągną ten wątek z Callie i Brandonem. Wkurzyłam się kiedy się przespali. Muszą wymyślić coś nowego.
No i szkoda że stary aktor już nie będzie gra Jesusa

ocenił(a) serial na 8
duperellle

grał *

ocenił(a) serial na 7
duperellle

No zobaczymy, to raczej nie koniec wątku Brandona i Callie :)

ocenił(a) serial na 8
Krysteek95

Jest to moj ulubiony sezon jak do tej pory. Moim ulubionym bohaterem jest Jude, wiec dostałem w tym sezonie sporo genialnych momentów Jonnor. Wątek z Callie i Brandonem WEDŁUG MNIE powinien sie skończyć w sezonie drugim. Jestem po stronie tych, którzy wolą, żeby Callie była adoptowana. Adopcja Callie była genialnie zrobiona. Płakałem na tym momencie normalnie xD. Nowy aktor Jesusa wydaje sie spoko wiec daje mu szanse. Dobrze ze (jak to ja lubię je nazywać) matki Fosterki sie pogodziły. Szczerze mówiąc nie kojarzę co sie działo z Marianą w tym sezonie. Kompletnie jej wątek mnie nie porwał. (Propsy za uratowanie dziewczyny na imprezie (to byłoby tym sezonie nie? XD))

ocenił(a) serial na 7
Rhydian_XCX

Ja jestem z tej drugiej strony, mianowicie według mnie pasują do siebie .. i nawet gdyby adopcji nie było, to Callie i tak pozostałaby w rodzinie Fostersów tylko, juz jako dziewczyna Brandona.. Jedyny mankament to fakt, iż by juz nie mieszkała z nimi

ocenił(a) serial na 8
Krysteek95

Jeszcze jednym mankamentem byłby Jude. Musiałby mowić, że jego siostra umawia sie z jego bratem xdd

Krysteek95

3 sezon jest super a watek Callie i Brandona oby trwal jak najdluzej poniewaz uwielbiam ich i licze ze to jeszcze nie koniec i cos sie miedzy nimi stanie

Krysteek95

trzeci sezon o wiele lepszy od drugiego. Jednak i tak uważam, że nic nie przebije sezonu 1.

Fajnie, że wątek Mariany się rozwija. Szkoda, że ciągną wątek Callie i Brandona. Chyba nigdy mi się on nie spodoba, nie mogę patrzeć na Brandona!
Szkoda,że tak mało było Sophie, bo bardzo podobał mi się wątek siostrzany i w ogóle wątek Callie i tamtej rodziny. Powinno być więcej scen!
Jestem również za tym, aby matki się pokłóciły i tamta odeszła na trochę do tej dyrektorki.

ocenił(a) serial na 8
youarenotalone18

To byłoby okropne gdyby matki by się rozstały, masakra jakaś, one są spoiwem tego wszystkiego i jeśli będzie koniec ich związku to będzie koniec tego domu

ocenił(a) serial na 8
duperellle

Czyli będzie kolejny sezon bo ja się już pogubiłam :P

ocenił(a) serial na 8
Zebra2001

Bedzie :D niby ma być 4 sezon a ciąg dalszy 3 bedzie za pół roku ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones