PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666613}

The Fosters

7,7 4 730
ocen
7,7 10 1 4730
The Fosters
powrót do forum serialu The Fosters

Brandon i Callie

ocenił(a) serial na 10

Ktoś trzyma jeszcze za nich kciuki? Niezbyt podobało mi się wyznanie miłości Callie i Wyatta. Wciąż
mam nadzieje na to, że Callie i Brandon będą razem. Ale po ostatnich odcinkach zaczynam w to
wątpić,.. :( Szczególnie, że wydaje mi się, iż będzie coś między Brandonem i tą dziewczyną z
zespołu, nie pamiętam jak ma na imię xD

Iza94

Ja mam taką ogromną nadzieję, że jednak będą razem :) Nie wiem czemu na Wyatta nie mogę patrzeć i mnie strasznie irytuje. Ostatnio obejrzałam pilot nowego serialu MTV i ten aktor ma tam dość dużą rolę (ugh, ale trzymam kciuki, że odejdzie z The Fosters :))

ocenił(a) serial na 8
radykalny

ja też mam nadzieje ze Callie i Brandon będą razem :-) przecież się kochają ale bez komplikacji na pewno się nie obejdzie:-) Wayatt jest spoko lubie go ale on nie pasuje do Callie tak samo Lou do Brandona :-)

ocenił(a) serial na 6
Iza94

Moim zdaniem nie powinni być razem, ze względu na to, że przecież mieszkają razem, Robert niedługo podpisze te papiery i w końcu Callie zostanie adoptowana więc ten ich związek raczej nie ma prawa zaistnieć. Callie powinna poznać jakiegoś nowego chłopaka i tyle :D

użytkownik usunięty
wyderka_filmweb

"Callie powinna poznać jakiegoś nowego chłopaka i tyle :D"

Oglądasz serial na bieżąco? Callie ma chłopaka:P No chyba że ma się jeszcze w trzecim zakochać? xD

ocenił(a) serial na 6

oglądam, a chodziło mi tu o to że jak niektórzy uważają że nie pasuje do Wytta, nie będzie z Brendonem to niech jej znajdą innego chłopaka i tyle :P

użytkownik usunięty
wyderka_filmweb

http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/000/554/facepalm.jpg

ocenił(a) serial na 6

hehe nie rozumiem o co Ci chodzi. moja wypowiedź była trochę sarkastyczna, bo sama mam gdzieś to z kim jest Callie, a czytając komantarze niektórych osób można odnieść wrażenie, że im kompletnie nic nie pasuje

ocenił(a) serial na 7
Iza94

Ja tam wolę pare Callie i Wyatt. Jakoś bardziej mi do siebie pasuję, a Brandon trochę mnie ostatnio irytuje

Claudia_filmweb

no jakbyś mi to z ust wyjęła! :)

ocenił(a) serial na 8
Iza94

tez miałam wątpliwości czy Brallie wróci ale po odcinku 2x10 na pewno wiem że wróci :-)

ocenił(a) serial na 8
MagdaLena121

ja tak czułam jak tylko dowiedziałam się że Callie ma innego ojca że Ojciec okaże się great i nie zostanie adoptowana i będzie mogła być z Brandonem :) boję się tylko o młodszą siostrę Callie że sobie coś zrobiła..

ocenił(a) serial na 8
Arena26

tak to wyglądał jak by miała sobie coś zrobić. Mam nadzieje ze nie bo ją polubiłam :-) Ale niezmiernie się ciesze z Brallie:-)

ocenił(a) serial na 10
MagdaLena121

Ja też się bardzo cieszę z Brallie, ale mam nadzieję, że Brandon nie będzie się wahał między Callie a Lou (w końcu z nią też się całował w 2x10 i jeszcze te spojrzenia podczas występu ;/).

Iza94

Brallie jest najlepsza! :) Teraz trzeba czekać do stycznia na nowe odcinki ech

ocenił(a) serial na 8
sunglasses0

a nie będzie odcinka świątecznego w grudniu?

MagdaLena121

Będzie, niestety.

ocenił(a) serial na 8
Iza94

o to bym się nie martwiła:-) Callie zawsze będzie u niego na pierwszym miejscu :-) Prawda jest tak ze gdyby Callie Go nie zostawiła to on nie pomyślał by o Lou ani o żadnej innej dziewczynie:-) Bardzie prawdopodobne jest to że Callie będzie się wahać itp

ocenił(a) serial na 8
Iza94

Ja mam szczerą nadzieję, że Brandon i Callie nie będą ze sobą. To pewne, że Callie zostanie zaadoptowana prędzej czy później, ale potrzebują zrobić troche zamieszania. Tylko czekam, kiedy Brandon zrozumie, że nie ma wyjścia by byli ze sobą. Załóżmy, że C. zamieszka u Roberta... i co wtedy? Na pewno nie będzie Brallie bo jednak Stef i Lena dla Call są rodziną - prawnie czy nie, ale nadal. I myślę, że Cal bałaby się, że mogłaby stracić je obie, jak i Jesusa, Mariane i oczywiście Jude'a. W końcu to on ma największy problem z Brallie.

Z drugiej strony, postać Wyatta za nic mi nie pasuje do Callie. Aktora i jego bujne włosy uwielbiam, ale niech on zostanie w Finding Carter. Uważam, że Callie powinna znaleźć jakiegoś nowego chłopaczynę, może kogoś kogo nie polubią Stef i Lena? To byłoby coś świeżego.

karolajna000

I kolejnemu by zrujnowała by życie.

ocenił(a) serial na 8
karolajna000

a ja uważam ze callie będzie z Brandonem może nie teraz ale w końcu i tak z nim wyląduje. Twórcy od początku daja nam do zrozumienia że Callie jest wielką miłością Brandona i na odwrót.

MagdaLena121

Zgadzam się, Branodon i Callie to według mnie jeden z głównych wątków tym całym serialu i twórcy też ich bardzo wspierają haha :P np ten hashtag #Brallie4Ever w 2x06 i te wszystkie posty na twitterze które publikują itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones