PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562308}
6,9 2 602
oceny
6,9 10 1 2602
The Gates: Za bramą tajemnic
powrót do forum serialu The Gates: Za bramą tajemnic

Przez długi czas pytaliście w komentarzach o informacje dotyczące 2. sezonu "The Gates". My milczeliśmy, ponieważ żadnego infa do tej pory nie było. Teraz informację już mamy i niestety jest najgorszą z możliwych. Bardzo dużo źródeł w USA podaje, że zarówno "The Gates" jak i "Scoundrles" zostały skasowane przez stację ABC.

Informację taką podał na swoim koncie twitter odgrywający główną rolę w "The Gates" - Frank Grillo.

No to kanał, chyba przestanę oglądać seriale, które mają nakręcony tylko jeden sezon, bo po "Moonlight" już po raz drugi jestem zrobiona w bambuko z serialem.
Zakończyć serial na takim finale pierwszego sezonu i nie dokręcić chociażby 1 odcinka wyjaśniającego to masakra i totalny brak szacunku ze strony twórców- pokazują, że liczy się tylko i wyłącznie kasa, a fanów mają w d...

użytkownik usunięty
Binula

Wydaje Ci się to jest przykład serialu który został anulowany i pozostawiony bez wyjaśnienia ? Jesteś w błędzie, jest wiele seriali, które kończą się pozostawiając po sobie więcej pytań niż odpowiedzi. Jednak żadne zakończenie nie może równać się z serialem Viruality, tam DOSŁOWNIE oglądasz, film, on się rozkręca i tu nagle koniec. Jak nie wierzycie to zobaczcie sami !

Najlepszy przykład serialu który stawia pytania i nigdy na nie, nie odpowie.
"Już się rozkręca i tu nagle koniec"
PAMIĘTAJCIE VIRUALITY się nazywa.

ocenił(a) serial na 9

Ale zonk;/ Nie wierze ze miał aż tak niską oglądalność, że musieli go sciągnąc;/ jeden z lepszych jakie oglądalam, a naprawde oglądam dużo...

ocenił(a) serial na 8
Binula

@Binula Niestety to nie twórcy tylko szefowie ABC mają widza w 4-literach, przecież twórcy bardzo chętnie by kontynuowali, chociażby ze względu na zarobek, jako taki...ale ABC ma nas w nosie i zawsze tak robi...To już nie pierwszy raz, poprzednio skasowane seriale przez ABC dosyć szybko : Happy Town, Eastwick, Better Off Ted itp. Wiele tego ostatnio było.

ocenił(a) serial na 7
Binula

no masakra z Valentines - Agenci Miłości było to samo :/

ocenił(a) serial na 8
Binula

no niestety ..tez szkoda mi tego serialu jak i "moonlight" ..to rzeczywiscie jest zenujace...ale stane lekko w obronie ABC ...w naszym kraju taki serial to skarb i sami zauwazcie ze u nas polecial by po 5 latach ...a u nich ciagle powstaja nowosci ...i maja od choler tych seriali ktore ciagle nowe powstaja ..a potem sobie patrza na ogladalnosc ..i wyrzucaja to co im nie pasuja .. nas polakow to oni maja gdzies najwazniejsze jest to zeby oni zarabiali na emisji ..gdyby tak nasza tv puszczala takie seriale z pewnoscia byliby bogatsi

No to naprawdę się zawiodłam. Dość pozytywnie nastawiłam się na oglądanie tego serialu i liczyłam, że pomimo wielu nieoficjalnych informacji na temat zakończenia serialu, nadal będę mogła go oglądać. Wygląda na to, że zbyt wielkich szans na kontynuacje nie ma, szkoda... Jak już ktoś wcześniej wspomniał, ABC ma nas dosłownie w nosie i nie liczy się dla nich niczyje zdanie. Nieważne, że serial ma wielu fanów.

jak mogli skasować, to była nowa wersja Dynastii, mogliby machnąć z 1000 odc.

ocenił(a) serial na 7
Andrrzej

Szkoda, że nie będzie drugiego sezonu. Polubiłam ten serial, może nie pokochałam, ale i tak żałuję, że nie będzie kontynuacji. Niestety, ta stacja jak widać uwielbia robić ludzi w konia. W wakacje to samo zrobiła z "The Nine Lives of Chloe King"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones