PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740997}

The Gifted: Naznaczeni

The Gifted
7,0 6 077
ocen
7,0 10 1 6077
The Gifted: Naznaczeni
powrót do forum serialu The Gifted: Naznaczeni

Jak lubię X-menów, tak ten serial raczej nie przypadł mi do gustu już po pierwszym odcinku. Jak dla mnie to trochę taki serialik dla nastolatków bardziej. Mam wrażenie, że właśnie pod taką publikę jest zrobiony. Perypetie młodych mutantów...choć w dzisiejszych czasach to pewnie się sprzeda.

ocenił(a) serial na 5
analthunder

Perypetie młodych mutantów...choć w dzisiejszych czasach to pewnie się sprzeda. - hah

X-Men od zawsze byli o młodych mutantach. Pierwsza seria to oryginalna piątka w wieku nastoletnim. Potem wprowadzane nastoletnie postacie do składu typu Kitty Pryde. Oprócz tego masa serii o nastolatkach (między innymi chociażby dlatego, że Xavier prowadzi(ł) SZKOŁĘ) np. New X-Men, Generation X, New Mutants, All-New X-Men, X-Men Blue, Wolverine and the X-Men, Generation Hope, itd.

ocenił(a) serial na 3
saitek

Czemu się spodziewasz jakieś wiedzy o xmenach po kimś kto zapewne widział tylko kinówki? :P

ocenił(a) serial na 5
Daroo_3

To było po prostu sprostowanie dla niego i kilku osób co polajkowały jego komentarz. Niech wiedzą, że się mylą. Zresztą w tym serialu nastoletnich mutantów to jest ze dwóch. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones