PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 688
ocen
7,3 10 1 7688
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Koniec? Dlaczego?

ocenił(a) serial na 9

Byłam zawiedziona, gdy dowiedziałam się, że ściągają ten niesamowity serial z anteny. Podobno
miał zbyt słabą oglądalność, dlatego ABCFamily postanowiło nie kontynuować kręcenia odcinków,
ale kompletnie nie mam pojęcia, dlaczego tak dobry serial został niezbyt dobrze przyjęty przez
publiczność.
Przeczytałam trzy dotychczas wydane w polskiej wersji części książki na podstawie której powstał
serial. Sara Shepard jest niesamowitą powieściopisarką, a jej "Pozory mylą" naprawdę mnie urzekły.
Z niecierpliwością czekam na trzy kolejne części przygód bliźniaczek. :)

ocenił(a) serial na 8
SnowWhitey

dopiero zaczęłam oglądać . . .no jestem za połową 1. sezonu i nie potrafię uwierzyć, że ten serial nie miał oglądalności . . . szczególnie, że zaczęli kręcić 2-gi sezon to jednak coś musiało być na plus w tym serialu, a tu nagle . . .

ocenił(a) serial na 7
pmarchlewicz

Ja też tego nie ogarniam.. Byłam strasznie zawiedziona tych parę lat temu, jak okazało się, że nie będzie kolejnego sezonu. Taka strata!

SnowWhitey

Gdzie można go obejrzeć?

ocenił(a) serial na 9
me0629

Na Kinomanie. Na Alltube nie ma wszystkich odcinków. Powinnaś też sprawdzić na tvseriesonline.

SnowWhitey

Dziękuje bardzo :)

SnowWhitey

Ja przeczytałam nie dawno książkę Nigdy przenigdy i też bardzo zaintrygował mnie serial jeszcze nie obejrzałam, ale zamierzam.

ocenił(a) serial na 9
TrefnaPanna

Obejrzałam serial i jest świetny :)
Mam w planach przeczytać książki i wiem że "książka ZAWSZE jest lepsza od filmu/serialu" ;) ale chciałam wiedzieć czy scenariusz trzyma się akcji książki czy może jest tylko na niej lekko oparty...

ocenił(a) serial na 9
SnowWhitey

Obejrzałam serial i jest świetny :)

Tindela

A czy zakończenie jest w miarę logiczne czy urwane z myślą o trzecim sezonie?

ocenił(a) serial na 9
love2701

Urwane niestety :( miałam nadzieję na jakąś kontynuację ale wyszła jak zwykle :-P

Tindela

Szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones