PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 689
ocen
7,3 10 1 7689
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Dlaczego Rebecca oddała córki w 4 odcinku sezon 2 mówiła Sutton że Kristen chciała ją oddać i dała jej jakiś pamiętnik,no i Sutton była w szoku ale sama przecież też je oddała???

użytkownik usunięty
Delicious91

Że niby Sutton co oddała? Napisz wszystko jeszcze raz ale wyraźnie.

Jak w ogóle doszło do tego ze Rebecca oddała te córki? i czemu zbuntowała Sutton przeciwko Kristen która pisała w pamiętniku ze miała chwile ze chciała oddać Sutton, skoro to Rebecca je najpierw oddała.?

Delicious91

Rebecca oddała córki, bo jak sama powiedziała, chciała im zapewnić lepsze życie, którego sama nie mogła dać. Dała Sutton pamiętnik, bo chce ją zbuntować przeciwko Kristen, bo kiedy to już nastąpi Sutton zrobi wszystko, by rozbić związek Kristen i Teda, no a wiadomo, że wtedy do akcji wkroczy Rebecca...

kills

A jak doszło do tego że akurat Ted zaadoptował Sutton bo to nie zbieg okoliczności jakoś Rebecca to musiała uknuć i czy ani Ted ani Alec nie wiedzą kto jest matką dziewczyn i że Ted jest jej biologicznym ojcem?

użytkownik usunięty
Delicious91

Przecież Ted z Alec-kiem ją znali jak byli jeszcze w liceum. I pewnie Ted przespał się z Rebeccą bo na niego leciała a on i Kristen nie mogli mieć dzieci. Pewnie Alec sie domyślał że ona nie będzie chciała tych dzieci więc sam podsunął ten pomysł Tedowi. A teraz jak Rebecca 'wypiękniała' chce znowu być z Tedem :)

ocenił(a) serial na 6

Rebecca na pewno nie jest stabilna emocjonalnie a dzieci używa wyłącznie do manipulacji, dzieci stały jej na drodze na tym etapie jakim się znalazła tylko jej przeszkadzały.

użytkownik usunięty
Bene

poprostu ich nie chciała.

Nie mogę jeszcze pisać pw:/ Wyrażasz w ten sposób aprobatę dla mojej oceny, czy próbujesz mnie zaczepić? Jestem ciekawy;)

użytkownik usunięty
dazm

hahah wyrażam aprobatę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones