PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 084
oceny
7,9 10 1 44084
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Dlaczego?!?!

ocenił(a) serial na 7

Czy tylko ja jestem zrozpaczony śmiercią Camille? Bardzo brakuje mi jej w serialu. Co jak co ale ją mogli akurat jakoś ,,magicznie wskrzesić,,. Chociaż jak mowa w serialu jej by się to nie spodobało bo chciała umrzeć z godnością. Po jej stracie średnio mi się podoba wizja 4 sezonu ale obejrzę chociaż
z sentymentu ;)

użytkownik usunięty
Hrabia_Olaf

Zdaje się, że niewiele jest osób takich jak Ty. Przeglądając inne wątki można stwierdzić, że sporo osób jej nie znosiło. Ja osobiście ucieszyłam się z usunięcia jej postaci. Ten serial byłby o wiele lepszy bez jej przepełnionego hipokryzją jazgotania. Jej powrót to byłoby najgorsze zakończenie z możliwych.

ocenił(a) serial na 7

Ale musisz chociaż przyznać że z Klasusem wyglądali słodko :D

użytkownik usunięty
Hrabia_Olaf

Niestety nie. Na pierwszym planie zawsze był jej irytujący jazgot.

ocenił(a) serial na 10
Hrabia_Olaf

Klaroline forever!
To jest chyba jedyna para (ze wszystkich seriali, które oglądałam), którym naprawdę szczerze kibicuję. Mam nadzieję, że w piątym sezonie w końcu fani dostaną to, czego pragną już od wielu lat. :)

ocenił(a) serial na 7
garcia778

Też jestem za Klaroline. Ale patrząc teraz z perspektywy czasu to nie są już te same osoby. Przez czas, który się nie widzieli wiele się wydarzyło i zmieniło.

Hrabia_Olaf

Nie tylko ty ;) Choć nie dziwię się, że aktorka zrezygnowała, po takiej fali hejtu jaka ją zalała tylko dlatego, że stoi na dordze fikcyjnemu związkowi :/
Mi strasznie szkoda tego wątku z policją. Na początku myślałam, że mogą z niej zrobić policyjnego psychologa czy coś i może rozwiązywać nadprzyrodzone sprawy i pomagać nadprzyrodzonym się adaptować, a tu lipa :(

ocenił(a) serial na 7
lena_awren_eithel

Chyba stanowimy mniejszość :D

Hrabia_Olaf

Ja z kolei mocno nie przepadałam za tą postacią. Do momentu jej faktycznej śmierci. Odcinek złamał mi serce. Co jest dziwne, bo kiedy umarła za pierwszym razem, to nie zrobiło na mnie wrażenia. Jako wampir to już w ogóle doporowadzała mnie do szału. Ale teraz, mimo wszystko, uważam, że dziewczyna była potrzebna w Nowym Orleanie. Bez niej już nie jest tak, jak kiedyś. Sam serial zawsze był mroczny, ale bez niej mam uczucie, jakby zabrakło jakiejś radości na tych ulicach.

ocenił(a) serial na 7
Zuzanna_Gradowicz

Dokładnie
Była w tym serialu taką niewinną i radosną dziewczyną

użytkownik usunięty
Zuzanna_Gradowicz

Brakuje Camille? W którym momencie? Jej postać to od początku była oceniająca wszystkich hipokrytka. Dobrze, że nie ma jej w serialu. Nic tylko jazgotała i cytowała podręcznik do psychologii. Albo chowała się za plecami Klausa i sikała ze strachu. Przecież to przez jej głupotę biały dąb trafił do Luciena, powstała nowa hybryda, a Hope dorastała bez rodziny. Jakiej "radości na ulicach"? W którym momencie?

ocenił(a) serial na 9
Hrabia_Olaf

Mi szkoda postaci Hayley, chociaż Cami też lubiłam ;)

ocenił(a) serial na 7
Hrabia_Olaf

Byłam w szoku po Cami, jestem w szoku po Hayley... Końcówka 5x06 miazga...

anulka88

powaliło ich jeśli serio ją zabili

ocenił(a) serial na 7
patergti

No raczej, bo jak z tego wybrna... Niech mi tylko Vincenta ani Freyi nie zabijają...

ocenił(a) serial na 6
Hrabia_Olaf

Mi tez bardzo brakuje Camilli to byla najlepsza postac w tym serialu... i myslalam ze skoro nie ma Camilii to w zamian za to dostaniemy iskrzace chemia Klaroline a nie dostalismy nic....

ocenił(a) serial na 8
Lunasol

Klaroline to najgorsza para wszech czasów. Caroline mi się cały czas kojarzy z infantylna nastolatka, no a Klasu to... Klaus. Cami o stokroć bardziej do niego pasowała, bardziej dojrzała i bardziej kobieca.

ocenił(a) serial na 7
Hrabia_Olaf

Bardziej rozwaliło mnie zabicie Hayley, serio, skoro powaliła wampira, to czemu mu nie ukradła pierścienia żeby uciec w dzień? IDIOTYZM...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones