PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 087
ocen
7,9 10 1 44087
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Dziecko Hayley i Klausa

użytkownik usunięty

Hey , jak myślicie to będzie dziewczynka czy chłopiec . Jakie imiona wam się podobają do
dziecka Hayley i Klausa .

Dla mnie jeśli to była by dziewczynka : Kayla , Emma , Hope , Nadia , Naomi , Serena , Marina ,
Annie , Diana , Daniella , Stella , Penelope , Zooey Mikealson

Dla chłopca : Nathan , Mark , Kolinn ( połączenie Kol + Finn ) , Thomas , Henryk . Paul , James ,
Lucas , Dan , Charles " Chuck " , Mikealson

Jak dla mnie to Hayley mogła by mieć bliźnięta dwujajowe ( chłopca i dziewczynkę )

immortal13

Chyba niestety wyczerpały im się pomysły... Może powinni zmienić choć cześć ekipy, bo szkoda tego filmu... Ja bym wymyśliła bardziej ambity scenariusz :(

Mary92_filmweb

Ja ekipy bym nie zmieniała, bo jak dochodzi taka April to mi ręce opadają :/ Po prostu tym co są dać porządny wątek. Ale scenarzyści wolą raczyć nas Deleną czy Steleną a postaci takie jak Bonnie czy Kol które są ciekawe - umierają.

immortal13

I właśnie w tym jest problem, powinni zmienić scenarzystów... Nudzą mnie już te miłostki więc podobał mi się motyw Eleny bez uczuć ;) No ale nic nie poradzę

Mary92_filmweb

Mi się nie podobał. W ogóle Eleny już nie lubię, a jak nie miała uczuć to już w ogóle. Taki rozpieszczony bachor, który myśli że wszystko mu wolno. A jak niby odzyskała uczucia to też nie lepiej, bo dalej była wredna a i tak wszyscy w koło uważają ją za świętą. Nie znoszę jej. Już wolę mdłego Matta :P

A co do scenarzystów to zgadzam się w zupełności. Szkoda że w TO będą ci sami. Bo aktorzy w TO są świetni, wątek Klausa i Marcela też całkiem całkiem. Tyle że cały ten potencjał może być zmarnowany przez scenarzystów :/

immortal13

Niestety... Ja bym tam widziała Kola, który by kogoś zabił lub się trochę poznęcał. A tak to zero akcji... Zero krwi, no teraz piją tylko krew z torebek, więc ja się pytam czy to wampiry?

Mary92_filmweb

Jeszcze Elijah daje rade :)
W tym odcinku który miał być pilotem TO to o ile dobrze pamiętam wyrwał komuś serce :P On jest w tym mistrzem.
Kola nadal mi szkoda. To od tego odcinka w którym zginął tak bardzo znienawidziłam Jera i Elenę jeszcze bardziej. Z każdym późniejszym odcinkiem przekonywałam się że mogę jeszcze bardziej nie lubić postać Eleny. A myślałam że już bardziej się nie da.

immortal13

Ja nieźle się naryczałam oglądając tamten odcinek :( Jestem wściekła, że teraz przywrócili Jera :o Powinni przywróci Kola żeby zrobił rzeźnię :D

Mary92_filmweb

Miałam tak samo :)
Też nie chciałam powrotu Jera, ale nie tyle ze względu na Kola co Alarica. Bardzo chciałam żeby wrócił, nawet przez chwilę byłam pewna ze wróci, bo Cult okazał się niewypałem... a tu takie rozczarowanie :(
Ale najlepiej by było jakby Alaric wrócił do TVD a Kol do TO. A Jer niech spier.dala

immortal13

Taki układ też by mi odpowiadał... Jednak nie mamy na to wpływu więc szkoda nerwów ;/

Mary92_filmweb

Dlatego właśnie zastanowię się porządnie czy będę oglądać 5 sezon. TO na pewno obejrzę, bo uwielbiam Josepha Morgana, ale jeśli chodzi o TVD, to już mi nic nie zostało. Zobaczę, obejrzę 1 odcinek i zdecyduję, może dam sobie spokój...

immortal13

Ty masz Josepha, a mi zabrali Nathaniela :'( Ja będę oglądać dalej z nadzieją, że zmądrzeją...

Mary92_filmweb

Nathaniela też bardzo lubiłam więc też ubolewam, ale tak mam Josepha :) no i Gillesa

immortal13

A ja z całej trójki najbardziej lubię Nathaniela <3 i Kol był moją ulubioną postacią :(

Może Reyley ( Rebekah+Hayley)?:*

ocenił(a) serial na 6

w którymś odcinku było mówione że to dziewczynka

ocenił(a) serial na 10
sania2605

Już wiadomo że będzie dziewczynka i nazwą ją Hope
SPOILER

ocenił(a) serial na 8

5 lat po założeniu tematu okazuje się, że jedno z Twoim przypuszczeń się sprawdzili. Gratuluję xD

ocenił(a) serial na 8
diem_carpe

Sprawdziło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones