PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 087
ocen
7,9 10 1 44087
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

czy myślicie,że on kiedyś się zakocha ? czy może już się kochał w Cami ?

ocenił(a) serial na 10
izaczeq

Nie wiadomo co siedzi w jego czaszce :D

ocenił(a) serial na 9
izaczeq

moim zdaniem nic a nic go nie łączy z Camille, po prostu jest dla niej miły. między nimi nie było nawet wątku miłosnego, ciągle ją wykorzystywał, dla mnie nie istnieje coś takiego jak Klamille
i mam nadzieję, że nie wcisną mu kolejnego romansu, każdy psuje ten charakter coraz bardziej

ocenił(a) serial na 9
sylwiaguns

Dla mnie coś tam było, ale bardziej zafascynowanie obu stron niż choćby najmniejsze zakochanie. Może w nowym sezonie to rozwiną, może nie, na pewno jednak twórcy zostawili sobie taką możliwość.

deathmaster

Cami to jego przyjaciółka - a jak wiemy Klaus potrzebował takiej osoby. czysta, nieskażona żadnym złem.

ocenił(a) serial na 10
izaczeq

Też uważam, że Cami to tylko jego przyjaciółka... Wszyscy chcą Caroline i Klausa... A ja liczę, że coś go połączy z Hayley :), oprócz Hope oczywiście, bo to naturalne połączenie :D

ocenił(a) serial na 10
kasiarzyna94

zgadzam się :)

izaczeq

Mam nadzieję, że nie. Bardzo nie podobała mi się w serialu wizja romansującego Klausa, mam na myśli momenty z Genevieve. Według mnie powinien pojawić się crossover, gdzie ekipa z TVD wpada do Nowego Orleanu wybijać wszystkich tych złych, którzy powrócili (kochająca rodzinka <3), wtedy mogłoby się coś zdarzyć pomiędzy Care i Klausem, ale też, błagam, nie na dłuższą metę... To popsuje Klausa ;___;
Poza tym przecież Klaus ma Hope! <3

ocenił(a) serial na 8
izaczeq

Myślę że Klaus chyba nie pokocha nikogo czystą miłością( oprócz Hope ;) Zawsze w jakiś sposób skrzywdzi tę druga osobe. Jednagże zgadzam się z anne22 xd

ocenił(a) serial na 8
Katyka

Klaus kiedyś powiedział Caroline że zawsze bedzie na nią czekać i bedzie cierpliwy wiec uważam, że kocha tylko ją. Specjalnie nie ściąganie jej do Nowego Orleanu ani o niej nie wspomina, żeby jego wrogowie nie wiedzieli o jej istnieniu i żeby nie mogli skrzywdzić jej tym samym niszcząc jego "ludzka" cząstkę. To samo zrobił dla Hope - ukrył ją, żeby nikt jej nie zrobił krzywdy. Takie jest moje wrażenie. Z drugiej jednak strony zdaje mi się, że jak zakończą TVD postać Caroline pojawi sie w TO i zawita na dłużej a wtedy wszyscy bedą mieli kuku :P

ocenił(a) serial na 8
lafarfalla

Mam nadzieję że Caro się nie pojawi w To, nie ze jej nie lubię ale jakoś nie jestem zachwyconą myślą że w pewien sposób TVD wtrąci się do mojego ukochanego serialu i nie daj boże go popsuje i zrobi z tego 6 sezon TVD ;)

ocenił(a) serial na 8
Katyka

Tez nie chce TVD w TO ale samo przejście Caroline do TO moim zdaniem byłoby ok. I najlepiej po zakończeniu juz historii z TVD ;)

ocenił(a) serial na 8
izaczeq

Przecież zakochał się w Caroline w TVD.

botanix_filmweb

Dla mnie laczenie Klausa z Caroline naprawde bylo najwiekszym.bledem TVD. Moze i jest tak zr przeciwienstwa sie przyciagaja, ale w tym przypadku to przesadam. Potezny Klaus i Caroline taka piszczaca licealistka. Lubie ja bardzo, ale nie razem z nim. Juz sobir wyobrazam ze ciagnir go ns zorganizowana przez siebie impreze, a biada mu jak na nia nie przyjdzie...:p a Cami z kolei moim zdaniem bardzo do niego pasujr, dojrzala, pewna siebie, nie tanczaca na.jego zawolanie. Moglaby byc dla niego wyzwaniem gdyby scenarzysci to fajnir rozegrali

ocenił(a) serial na 6
Aga_1a

Caroline wcale nie jest piszczaća. To silna babka z charakterem ktora zrobi wszystko zeby ochronic przyjaciół

Lunasol

Nikt nie mówi, że nie jest silna i ze nie zrobi wszystkiego by ochronic przyjaciół ( ale tak jak każdy z ich w paczki w tym serialu), jednak nie zmienia to faktu, że jest piszcząca, czasami się zachowuje jakby cały czas chciała być licealistką i organizować imprez w czasie gdy wszystko dookoła się wali...

izaczeq

Mam nadzieję, ze nie. Jakoś od początku nie cierpiałam Cami,irytuje mnie sama nwm czemu. Poza tym Klaus raczej traktuje ją jako przyjaciółkę.Chyba już bym wolała widzieć Klayley.:) Hayley bardzo isę zminiła porównajac jaka była w TVD a w TO, oczywiscie na lepsze.:)

ocenił(a) serial na 6
izaczeq

Jak dla mnie Klaus kocha Caroline.

ocenił(a) serial na 10
izaczeq

Klaus powinien być z Caroline i koniec kropka.

ocenił(a) serial na 10
izaczeq

Nienawidzę Caroline, nie lubię Cami, kocham Klausa... Jak dla mnie on powinien być sam, albo z postacią równie zajebistą co Rebekah lub Hayley. (Rebekah to jego siostra, a jestem za Haylijah, więc to tylko przykłady). Claroline było beznadziejne i jeśli będzie z Cami to będzie jeszcze gorsze. Chociaż, przepraszam za wyrażenie, ból dupy fanów Claroline byłby epicki :D

ocenił(a) serial na 7
wikunia314

Też uważam że najlepiej byłoby jak by był sam :) Na początku podobał mi się on i Caroliine ale potem zaczął mięknąć i stwierdziłam że najlepiej jak nikogo nie będzie miał . Lubie Klausa takiego jaki jest a dziewczyna tylko by go zmieniła ma potulnego i grzecznego . Chyba że znalazłby sobie kogoś podobnego do siebie , kto nie będzie płakał jak kogoś zabje :)

ocenił(a) serial na 10
mrau145

Totalnie popieram. Bez obrazy dla fanów Caroline, ale to trochę nie ten poziom intelektualny... A Cami myśli, że jest taka super i może mu się stawiać -,- Jak dla mnie jak jeszcze raz zacznie pyskować to powinna od niego oberwać to byłby spokój i zamknęłaby jadaczkę.

ocenił(a) serial na 10
wikunia314

jestem tego samego znania :) też nie lubię Caroline bo przy niej Klaus to takie ciepłe kluchy były i uważam że w 2 sezonie Klaus poprawi trochę kontakt z Hayley bo tylko oni są teraz hybrydami może to ich zbliży mam nadzieje :)

ocenił(a) serial na 10
ada12082000ada

Ja też mam taką nadzieję ;) Chociaż i tak wolałabym, żeby Hayley i Elijah byli razem :D

ocenił(a) serial na 7
wikunia314

Popieram, Hayley z Klausem ( przynajmniej było by ciekawie ) . Nie trawie Cami, nie wiem po co ona w ogóle jest w tym serialu, Caroline i Klaus to pomyłka a to ( cokolwiek to jest ) między Elijah i Hayly tak samo pomyłka :c nudne to by było po prostu

izaczeq

Moim zdaniem TO długo nie pociągnie nakręcą może 2 sezon i się skończy. Jeśli chodzi o TVD mam podobne odczucia. Stawiam na to, że Klaus ostatecznie zbuduje swoje imperium w Orleanie i w ostatnim odcinku TVD będzie wielka miłość z Caroline i wyjedzie z nim aby tam rządzić.

ocenił(a) serial na 8
maryyram0290

Może masz rację co do TO, ale TVD będą ciągnęli w nieskończoność. Nawet gdzieś czytałam, że TVD może mieć innych głównych bohaterów niż obecni (Elena,Stefan,Damon) czyli może być o innych lubianych postaciach w rolach głównych. Nie wiem czy to co napisałam to nie masło maślane xD Ale mam nadzieję, że w miarę zrozumiale ubrałam to w słowa.

yolo17

Wątpie, żeby dali inne główne postacie. Chyba, że masz na myśli, że połączą fabułę z TO i TVD, bo o tym gdziesz czytałam. Po za tym serial zdobył popularność ze względu na te wątki miłosne i oczywiście sam temat - wampiry. Mam nadzieje, że nie będą długo ciągnąć tego typu Elena : 'Oh Damon' 'Oh Stefan' Ratujcie mnie, bo sama sobie nie mogę poradzić'. I tak wiadomo, że będzie ze Stefan, więc albo niech kończą ten serial albo niech Elena zginie, bo jej nienawidzę za tą swoją postawe.

ocenił(a) serial na 10
maryyram0290

Moim zdaniem nie ma praktycznie szans na "wielką miłość z Caroline", bo sam Joseph Morgan jest temu zdecydowanie przeciwny.

wikunia314

Tylko, że w tej kwesti sam Joseph nie ma za dużo do gadania, bo to scenarzyści piszą. Po za tym niby dlaczego ?

ocenił(a) serial na 10
maryyram0290

Scenarzyści piszą, ale wiadomo, że nie będą nikomu niczego na siłę wciskać. A skoro jeden z głównych aktorów stanowczo protestuje to nie będą nam na siłę wciskać takiego odgrzewanego badziewia.

ocenił(a) serial na 9
wikunia314

Ja nie była bym taka pewna.. Z TVD dzieje się coraz gorzej, jeżeli w nowym sezonie nic się nie poprawi wydaje mi się, ze będzie on ostatnim. Być może wtedy aktorce wcielająca się w postać Caroline zaproponują udział w the Originals i kto wie.

missnothing__

Nawet jeśli Candice wystąpi w TO to mogę się założyć, że tylko gościnnie,bo jeśli TVD dalej poleci to na pewno będą rozwijać waek Stefana i Caroline

ocenił(a) serial na 9
maryyram0290

Pewnie tak, ale nigdy nic nie wiadomo na 100% więc na razie musimy czekać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones