PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 087
ocen
7,9 10 1 44087
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Odcinek 2x17

ocenił(a) serial na 10

Co sądzicie??

ocenił(a) serial na 8
anne22

Jak dla odcinek moze byc, po dluzszej przerwie wszystko sie lyknie. Troche rzeczy sie wyjasnilo, i teraz tylko czekac na Dalie az sie pojawi :D. Dobre bylo to ze gadali jak to wilkolaki obstawily cala posesje a w odcinku ani jednego wilka nie bylo?

+1 scena zarabiasta, jak z jakiegos creepy horroru i potem to samo w glowie Evy :)
+ Rebecca odzyskala swoja swiadomosc
+ Pozbyli sie w koncu Ester, dosyc ciekawy sposob pozbycia sie swojej matki musze przyznac
- Nie moze wrocic do ciala bo jest polaczona z innymi, wiec kolejne X odcinkow w obcym ciele az znajda sposob na rozdzielenie ich wszystkich
- Skoro w kajdanach nie mozna uzywac magii jakim cudem Freya je w magiczny sposob zdjela?
- Troche duzo gadania i momentami przynudzali

Z ciekawosci ciekawe czy te znaki co na czolach mialy ofiary Freyi zostawia blizny czy w magiczny sposob znikna :D? No i interesujacy moze byc plan ktory Freya ulozy zeby rodzina obrocila sie przeciwko Klausowi :). Jak sa bledy czy niezgodnosci to przepraszam, ale po pracy na szybko obejrzalem i praktycznie zasypiam. Pozdro!

użytkownik usunięty
ZnawcaPedobear

przeciętny mag - czarownica nie może - ale super - super czarownica może kajdany zdjąć.

ocenił(a) serial na 8

A kto ustala kto jest super - super czarownica? Na dobra sprawe skad Freya czerpie swoje moce?

użytkownik usunięty
ZnawcaPedobear

a to jest powalone - super miała być matka klausa, potem okazuje się, że dalia - vampire diaries, też jakaś jest i już nie żyje
co chwila się zmienia, kto jest super. W pierwszy sezonie - mega koksem miała być Davine

ocenił(a) serial na 8

No dobra, to w tej kolejnosci: Ester byla najsinilesza ale nie silniejsza od Dalii, Freya widac ze ma moc ktora by pewnie zabila orginalnego np. takiego Clausa. O devinie sluch zaginal... chyba baterie sie wyczerpaly i brak mocy. Zeby nie bylo tak ze Dalia sie zjawi bedzie przez 40min i bedzie po niej...

ocenił(a) serial na 7
ZnawcaPedobear

W tym nowym serialu wymęczony motyw, czy w TO?
A co to za serial?

ocenił(a) serial na 7
anne22

O co chodzi, że Rebecca nie może wrócić do ciała bo jest połączona z innym? Boże, co oni wymyślają?

ocenił(a) serial na 8
Aredhel125

Jak Vincent przywalil Ewce w leb i jej krew z nosa poleciala, zauwazyl ze wszystkim wiedzma ktore miala tam poleciala tez krew z nosa. I mimo ze Ewka juz nie ma, te jej 'ofiary' sa dalej polaczone z jej cialem w ktorym jest Rebecca. No i Rebecca nie chce wrocic tez do swojego ciala ze wzgledu na obietnice ktora zlozyla swojemu braciszkowi :).

ocenił(a) serial na 7
ZnawcaPedobear

Zanim ona wypełni tą obietnicę to minie z kilka sezonów i nowi aktorzy znowu wejdą w stare postacie.

ocenił(a) serial na 8
Aredhel125

No to jest z tego wzgledu ze Rebecca gra w 2 serialach i teraz przygotowuje sie do innej roli aczkolwiek wyglada na bardzo wymeczony motyw to co oni tam tworza teraz :D.

ocenił(a) serial na 8
anne22

Słabooo!! Motyw że Reb nie możw wrócić do swojego ciała naciągany i żałosny strasznie... ja chce starą Reb <3
Freya dwulicowa małpa się okazała a zaczynałam ją lubić...
Klaus cudowny jak zawsze <3

ocenił(a) serial na 8
Polly_1996

Gdzie dwulicowa malpa? Spojrzala do glowy Clausa i zna jego plany w ktorych m.in jest pozbycie sie jej, wiec kto na jej miejscu nie chcialby sie obronic?

ocenił(a) serial na 8
ZnawcaPedobear

Bronić okey, nastawić całą rodzinę przeciwko niemu nie bardzo

ocenił(a) serial na 8
Polly_1996

Oni od tysiac leci byli za nim przeciwko niemu itp wiec trzeba powrocic do scenariuszu: ''Kochamy Klausa, Zabic Klausa, itp itd'' :D

ocenił(a) serial na 8
ZnawcaPedobear

Haha racja :D tylko skoro wróciła i tak się chciała z nimi pogodzić to powinna zrobić żeby probować właśnie zjednoczyć familię a nie nastawiać wszystko przeciwko Klausowi zanim razem bronić Hope

ocenił(a) serial na 8
Polly_1996

No ale wiesz przeciez ze jakis dramat w tym wszystkim musi byc zeby te sezony ciagnac :P Jazda to sie dopiero zacznie jak Dahlia sie zjawi :D

anne22

Ode mnie:
+Freya.. ta dziewczyna jest jedną z najlepszych postaci w serialu.. ma w sobie to coś.. super. Ciekawi mnie tylko jej relacja z Dhalią.
+Eva i Rebeckah to bardzo mocny punkt serialu i jeden z lepszych wątków. Mam nadzieję, że Reb też będzie super czarownicą i stanie do walki z ciotką.
+Josephine uwielbiam bardzo. Mega arogancka sucz ale idealna postać jak dla mnie. Szkoda, że taka zapatrzona w siebie.
+Josephine i Hayley.. ciekawi mnie co miała na myśli mówiąc jej w oczy, że idzie ciemność, która ją przerazi.
+Śmierć Esthter.. nareszcie.. chociaż żałuję, że nie zobaczymy jej spotkania z Dhalią.

-Klaus.. nudzi mnie szczerze powiem już.. jest mega irytujący.. kwestia gustu chyba
-Davina.. gdzie jest Davina.. ta Davina z I sezonu?! Co oni jej zrobili?
-Camille.. to samo co z Daviną.. co się stało z jej postacią?

Reszta przeciętnie.. poucinane wątki. Szkoda.. ale z drugiej strony widać, że serial nabiera mrocznego klimatu :)

ocenił(a) serial na 7
electrode

Ja się zastanawiam, czy nadrabiać zaległości. Od tej przerwy co Kol zginął nie oglądałam w ogóle żadnego odcinka. Nie wiem, czy warto to wznawiać? Waham się cały czas. Ile mnie ominęło odcinków już?

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

Dokładnie 3 odcinki.
Osobiście uważam ,że warto to jednak kontynuować skoro już tak daleko zaszłaś serial strasznie przybrał tempa jeśli chodzi o akcje dzięki wprowadzonej Frei jak to już ktoś gdzieś opisał: "żeńska wersja Klausa.
Wychodzi im idealnie czuć ten dreszczyk jak się ogląda tą postać niewiadome co jej może strzelić do łba co mi się osobiście podoba:) + w następnym odcinku po trailerze można oczekiwać Dahli tak więc będzie się działo:)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
Sqeti

Waham się jeszcze, ale chyba jak teraz nowy odcinek wypuszczą to nadrobię to. Nie wiem, chyba liczę na cud, że starzy aktorzy wrócą. Zawiodłam się a tym serialu, ale mimo to mam sentyment. Tęsknię za Klausem, chociaż to już nie ten sam Klaus co kiedyś ;) Jakoś perspektywa pojawienia się Dhalii nie wydaje się być taka fascynujaca jak wejście Klausa w TVD.

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

Meh po spoilerach można wywnioskować ,że Clarie Holt (Rebekah) planuje wrócić do The Originals oczywiście jako ,że będzie grała w dwóch serialach to stała obsada odpada no cóż lepsze to niż ta ciągła zmiana ciał :P (oczywiście do aktualnej aktorki nic nie mam gra postać Rebeki prawie ,że idealnie ,ale wciąż jednak ma sie ten sentyment do starych aktorów) co do Klausa wyczytałam też co nieco ma wrócić ten "zły bez serca krwiopijca" pod koniec sezonu 2 ile w tym prawdy? nie wiem zobaczymy.
Mogliby wykombinować jakiś sensowny powrót Kola już obojętnie w jakim ciele.. ta postać była prawdopodobnie najciekawsza z całej rodzinki ,a tak głupio i szybko go uśmiercili .. no zesz.. ehh no zobaczymy co będzie dalej nóż nam go zwrócą :)
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 7
Sqeti

No to podtrzymałaś mnie na duchu:). Jak Rebeccca odeszła to ja się załamałam, bo naprawdę świetna rola żeńska. Nie mogłam odżałować, że odchodzi.
Rebecca jak wróci i Kol tez to może w końcu serial odzyska honor. Tylko żeby znowu tego nie spierniczyli jakimiś głupimi zagrywkami.Kola wyrzucą drzwiami to się oknem wepchnie, a potem może i kominem :)
A co to konkretnie za spojlery?

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

Vampire Diaries 24. pl
Wystarczy się zalogować i masz dostęp do każdej kategorii w tym spoilerów pod The Originals :) oficjalnie polskie forum fanów także zdecydowana większość informacji , które są podawane się zgadzają :)) ze stworzeniem konta również nie ma zbyt wielkich problemów także myślę , że warto skoroś ciekawa :)
No jednak serial o Oryginalnych wampirach bez oryginalnych wampirów powiem szczerze trochę to dziwne chodzi mi tu o te wieczne zmienianie ciał co się robi już zdeczka irytujące no , ale cóż poradzić.
I tak porównując z TVD nie powinnyśmy narzekać to co tam się dzieje to już w ogóle komedia wiadomo już 6 sezon kończą się im pomysły no , ale bez przesady.
Pozdrawiam i uśmiech ślę :)))

użytkownik usunięty
electrode

Klaus - jest najlepszym aktorem, w tym serialu i ma najlepszą postać. Tylko julia robi z niego idiotę, zabiera mu to w czym jest najlepszy.

ocenił(a) serial na 7

Dokładnie! Nie mogłabym się bardziej zgodzić.
Morgan to świetny aktor i w TO marnują jego potencjał. W TVD naprawdę dodał sporo świeżości i takiego mrocznego napięcia. Dzięki nie mu nie mogłam się doczekać każdego kolejnego odcinka. Jedynie on jeszcze jako tako ciągnie to wszystko, ale nie wiem co będzie dalej skoro powoli wszyscy się wykruszają.

ocenił(a) serial na 10
anne22

Odcinek bomba. Czekam na więcej Frei, czasami zastanawiam się po której stronie stoi. Jak zawsze czuję niedosyt po odcinkach, to ten czułam jakby się ciągną, warto było czekać te dwa tygodnie. Mimo wszystko Vincent'a i Eve zagrali dobrze, dało się poczuć kogoś innego niż Finn'a czy Rebeke. Wygląda na to, że Dahlie zobaczymy w więcej niż tylko jednym odcinku, na szczęście za niecały tydzień. :D

ocenił(a) serial na 8
Kinderka567

Ciekawe jaka moc ma Dahlia, skoro Freya jest potezniejsza niz zaklete obiekty wiec jest tak spokojnie 10 x > od takiej Deviny i calej tej ich paczki wiedzm. To zastanawiam sie w jaki niby sposob tam potezna wiedzme jak Dahlia oni chca ubic? Na dobra sprawe jednym machnieciem reki wybilaby wszystkie wampiry i po sprawie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
VreVresty

Oj tam oj tam, jeszcze zobaczysz jak caly odcinek gej romansu bedzie :D

ocenił(a) serial na 9
anne22

Czy tylko ja nie znoszę Frei/Freyi, a mianowicie aktorki i jej gry aktorskiej? Jest taka kiczowata, arogancka, nie mogę patrzeć jaki robi grymas gdy mówi, od początku jej nie lubiłam i z każdym odcinkiem denerwuje mnie jeszcze bardziej.

użytkownik usunięty
believe16

Ja akurat lubię Freyę. Za to nie lubię Cami.

ocenił(a) serial na 9

Cami z odcinka na odcinek mnie coraz mniej denerwuje, a Freya zachowuje się jak nastolatka.

użytkownik usunięty
believe16

Mnie właśnie coraz bardziej. Jest człowiekiem w mieście pełnym wampirów a każdemu podskakuje. Ja na jej miejscu wyjechałabym stamtąd zamiast próbować zgrywać bohaterkę i wampirzego psychologa, chociaż tak naprawdę nikt tego nie potrzebuje. A Freya była ubezwłasnowolniona przez 1000 lat. Kiedyś musi pożyć, prawda?

użytkownik usunięty

No i zapomniałabym - Cami tak wszystkich osądza, nazywa potworami, a jak się okazało ostatnio sama nie jest lepsza.

ocenił(a) serial na 9

Cami coś czuje do Klausa, dlatego nie chce wyjechać, sama o tym mówiła ostatnio chyba Vincentowi, mnie denerwuje aktorka grająca Freyę, ale jeśli Tobie się podoba to ok. :)

użytkownik usunięty
believe16

Mogła wyjechać wcześniej zamiast zgrywać wielką chęć zemsty na Klausie za wymazywanie jej wspomnień. To trochę wyglądało jak york szczekający zza ogrodzenia na wielkiego rottweilera. Mam nadzieję, że wydarzenia z ostatniego odcinka wiążą się z całkowitym odejściem Cami z serialu. W kobietach nie gustuję, więc mi się nie podoba :). Polubiłam postać Freyi, a aktorka moim zdaniem dobrze gra swoją rolę.

ocenił(a) serial na 9

Ale po co od razu łapanie za słówka, nie musimy sobie robić na złość, ja w pełni szanuję Twoje zdanie, to, że aktorka mi się podoba to po prostu znaczy, że ją lubię. :)

użytkownik usunięty
believe16

Komu ja próbuję robić na złość i w którym momencie? Nie miałam zamiaru nikomu robić na złość. Zażartowałam jedynie z określenia "podoba się", ale nie uważam, żeby to był jakikolwiek atak czy złośliwość. Ja też z nikim nie zamierzam się kłócić, jedynie uczestniczę w dyskusji na temat ulubionych i tych mniej lubianych postaci z serialu.

ocenił(a) serial na 9

Ok, źle to odebrałam. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones