PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 087
ocen
7,9 10 1 44087
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Jeśli ktoś z Was ma jakieś ciekawe newsy dotyczące aktorów, dalszych odcinków, czy plotki na temat fabuły serialu to proszę piszcie, bo ostatnio ten serial mnie mniej satysfakcjonuje i chętnie bym sobie poczytała co nieco :D Może znowu zrobią jakiś serial internetowy?

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

Łap opisy do odcinków 12 i 13, czyli za najbliższy tydzień/dwa tygodnie, będzie się działo:

2x12:
Po serii dziwnych spotkań, Rebekah (gościnnie Maisie Richardson-Sellers) jest zaintrygowana tajemniczą dziewczyną, która niedawno przybyła do przytułku dla obłąkanych. Na zalewisku Hayley (Phoebe Tonkin) zmaga się z wyjawieniem Jacksonowi (gościnnie Nathan Parsons) sekretu, który ukrywała i jest zaskoczona, gdy on dzieli się z nią swoim sekretem dotyczącym rodziców Hayley. W międzyczasie, po poznaniu szczegółów specyficznego rytuału małżeńskiego, który Hayley i Jackson muszą ukończyć, Klaus (Jospeh Morgan) udaje się nad zalewisko by położyć temu kres, ale wcześniej napotyka babcie Jacksona - Mary (gościnnie Debra Mooney). Gdzieś indziej Vincent gościnnie Yusuf Gatewood) wciąż jest zdeterminowany by odkryć tajemnicę, którą - jak uważa - Klaus przed nim skrywa, i postanawia uzyskać odpowiedzi od Marcela (Charles Michael Davis). Ostatecznie, gdy Davina (Danielle Campbell) odkrywa, że Josh (gościnnie Stever Kruger) i Marcel są w niebezpieczeństwie, zaciąga Kaleba (gościnnie Daniel Sharman) i Aidena (gościnnie Colin Woodell) do pomocy w ocaleniu ich.

2x13:
Bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek, Vincent (gościnnie Yusuf Gatewood) nadal jest o krok przed wszystkimi po połączeniu sił z potężną postacią ze swojej przeszłości. Jako, że życie Hope jest w coraz większym niebezpieczeństwie, Klaus (Joseph Morgan), uświadamia sobie, że nie ma wyboru i musi zaufać swojemu rodzeństwu, aby utrzymać Hope nadal bezpieczną. Tymczasem po otrzymaniu kuszącej propozycji Kaleb (gościnnie Daniel Sharman) zmuszony zostaje do podjęcia bardzo trudnej decyzji, a Elijah (Daniel Giilies) musi walczyć o swoje życie, gdy do kryjówki przybędzie niespodziewany gość. Na bagnach Hayley (Phoebe Tonkin) i Jackson (gościnnie Nathan Parsons) nadal będą kontynuować przygotowania do rytuału zjednoczenia, ale wszystko sie skomplikuje, gdy staną się pionkami w niebezpiecznej grze Vincenta.

//opisy zaczerpnięte z vampirediaries.pl

ocenił(a) serial na 7
Kinderka567

Dziękuję Ci bardzo :)
Widać, że będzie się działo. Tylko dlaczego połowa aktorów tam występuje gościnnie? To znaczy, że jest szansa, że starzy wrócą?
Wygląda mi na to, że Klaus powie Kolowi, że został wujkiem :)

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

Mi się wydaje, że to "gościnnie" oznacza "mogą w każdej chwili zostać zabici". Choć z drugiej strony ogłoszono, że aktor grający Finn'a w tym sezonie będzie w stałej obsadzie...

Jak o Hope dowie się Kol, to dowie się Davina, dowiedzą się wszyscy xd , z czego Elijah będzie w niebezpieczeństwie (czyżby Finn również poznał prawdę?)

ocenił(a) serial na 7
Kinderka567

Może Kol nie powie...

ocenił(a) serial na 7
Kinderka567

A wiadomo, czy będą jakieś retrospekcje ze starymi aktorami tak jak to było w odcinku 9? Byłoby miło. Już bym chciała rebekę. Często postacie kobiece mnie denerwują, ale jej nieobecności akurat nie mogę przeboleć po prostu.

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

Znalazłam przesłuchanie do roli Dahlii, nie wiem czy ta aktorka będzie ją grała czy nie, na pewno dialogi są prawdziwe bo ostatnia scena była już w jednym odcinku (tym w którym po raz pierwszy widzimy Dahlię).
http://vimeo.com/116607633
Pierwsza scena jest rozmową Freyii z Dahlią, myślę że będzie to flashback do czasów gdy jeszcze wiedźmy palili na stosie.

ocenił(a) serial na 7
Kinderka567

Może być naprawdę ciekawie. Ja się nie mogę doczekać. Tylko niech mi wszystkich originalsów przywrócą, a nie jakieś półśrodki.

ocenił(a) serial na 7
Kinderka567

A masz coś, czy Kola zabiją? Wydaje mi się, że nie, ale ja nie znalazłam żadnych spojlerów potwierdzających to. Nie wierze, żeby taką postać jak Kol dali tylko na pół sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

Niestety nic na ten temat nie mam :c ... Ale, hello, to The Originals a przecież Kol jest jednym z pierwotnych, do tego Davina jest jedną z potężnych wiedźm, muszą go uratować! :D

ocenił(a) serial na 7
Kinderka567

Z nimi to nigdy nie wiadomo, ale moim zdaniem nie wskrzesili go tylko na pół sezonu. Narobią trochę dramatu, będą łzy i pranie brudów, a potem go ktoś uratuje.

ocenił(a) serial na 7
Kinderka567

Może Kolowi wrócą stare ciało, a temu co jest teraz oddadzą duszę tego kaleba i wtedy Davina się przekona jaki Kol naprawdę jest i na spółkę z tym Kalebem będą mu truć życie. Byłoby całkiem zabawnie. I nikt by nie marł :D

Aredhel125

Wątek haley i jacksona i ich ślubu jest strasznie nudny i daremny , przez ten wątek nie ma więcej wątków freji :( :D

ocenił(a) serial na 7
Marko81

Może to się jakoś rozkręci, dla mnie ten wątek jest neutralny. Ja chcę więcej retrospekcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones