PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 071
ocen
7,9 10 1 44071
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Ostatnio poziom serialu spada na łeb na szyje. Z odcinka na odcinek jest coraz nudniej, wszystko to
już gdzieś było. Bardzo żałuje bo, koncepcja była dobra ale z wykonaniem już gorzej. Myślę, że duży
wpływ na jakość serialu miało odejście Claire Holt, której postać była bardzo ważna i ciekawa.
Serial jeszcze nie doszedł do końca sezonu a czuć jakby już się skończyły pomysły na dalszą
realizacje.
Jakie jest wasze zdanie?

skarpetka_55

Jakbym czytała własne myśli. Zgadzam się. Dobrze zaczęli, ale to, co dzieje się w ostatnich odcinkach ani nie ma większego sensu, ani też nie jest interesujące. Szczerze, to nawet nie pamiętam ostatnich epizodów..a wiadomo, że dobre sceny zostają dłużej w pamięci. Niech to dziecko się już lepiej urodzi..

skarpetka_55

Zgadzam się z Twoim zdaniem. Od kilku odcinków jest tak nudno, że aż się zmuszałam, by przez nie przebrnąć. Serial bez Reb już nie jest taki sam. Pierwsza część sezonu była wciągająca, każdy moment odcinka oglądałam z wielką przyjemnością, a teraz jest odwrotnie. Szukam fajnych momentów w odcinku, których jest ostatnio bardzo mało. Jeśli tak ma być nadal, to niech lepiej poprzestaną na jednym sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones