PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707987}

The Royals

7,4 5 055
ocen
7,4 10 1 5055
The Royals
powrót do forum serialu The Royals

Stacja E! zamówiła czwarty sezon 'The Royals' :)

nika607

no i całe szczęście ! wow, jestem po finale 3 sezonu - ostatnie minuty były chyba ciekawsze niż cały sezon ( oczywiście za wyjątkiem scen Elenor i Jaspera ).
Liam zachowywał się tak wkurzająco i irytująco, że musiało w końcu być coś na rzeczy z tym braciszkiem. To co - pozbył się ojca, skasował faceta matki, pogonił Jaspera - wszystko musi być zgodne z jego planami ? tak obstawiam.

betty830606

Mega finał! wbiło mnie w fotel. Jak nie lubiłam Roberta wcześnie to teraz pałam do niego czystą nienawiścią! co za kanalia... A Len kocham tak samo jak i Jaspera :D A Lima mam nadzieje rozprawi się z braciszkiem :D

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

Ja czekałam tylko aż pokażą jeszcze, że to on stoi za zamachami w Paryżu i wyborem Trumpa XD Moim zdaniem trochę przesadzili z robieniem z Roberta czarnego charakteru

ocenił(a) serial na 7
nika607

SPOILER ALERT
Syn swojej matki, nie jest taki idealny jak go opisywali w 1 sezonie, przynajmniej jest ciekawie, ale teraz chyba jest najbardziej znienawidzoną postacią, a dopiero został królem, będzie się działo... :D

nika607

Wiadomo kiedy będzie 4 sezon? :)

aniasuska

Nie podali konkretnej daty ale myślę, że pod koniec roku, tak jak bylo z tym sezonem :)

aniasuska

29 wrzesnia 2017 kończymy nagrywać sezon 4 w Anglii.
Pod koniec roku lub być może na początku 2018 produkcja wejdzie na "szklany ekran"

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
nika607

no i chwała im za to!! jeden z lepszych seriali jakie oglądałam. obstawiałam,że kathryn zajdzie w ciążę i nie będzie wiedziała z którym bratem i wtedy się okaże,że robert zawsze był bezpłodny i wiedząc o tym każe jej usunąć ciążę na złość liamowi:):):) - fantazja mnie poniosła:) ALE mega mega!!! czekam z niecierpliwością na kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 8
nika607

Hurra!!
Sezon 3. był jak dla mnie zdecydowanie najlepszy! Ostatni odcinek bomba.
Ale z tego Roberta szuja.. Mam nadzieję, że Liam się z nim rozprawi. To on powinien być królem, jest dobrym, szlachetnym i uczciwym człowiekiem.

ocenił(a) serial na 7
idrilka_idri

Czwarty sezon już się zaczął 11 marca 2018 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones