PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 579
ocen
7,8 10 1 172579
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

...sam fakt idiotyczności tej sceny został już tu rozwałkowany na maxa, ale czy na pewno zgnilak go nie ukąsił :? Daryl po tej scenie nie pojawia sie w późniejszych ...heh wszyscy jesteśmy pewni jego nieśmiertelności serialowej .....hmmm chyba że :D

a tak serio to uśmiercenie Daryla, o ile kiedykolwiek nastapi, będzie odpowiednio "epickie"

JarJar82


SPOJLER







Spokojnie w następnym odcinku Daryl się pojawia. Oto promo:

https://www.youtube.com/watch?v=FEQsjpLitZI

JarJar82

Oświećcie mnie, bo nie wiem, co jest idiotycznego w tym, że desperacko walczący o życie człowiek gorączkowo i chaotycznie szuka dłonią czegoś, co mogłoby mu posłużyć do obrony, a w międzyczasie przez ułamek sekundy zawadza o zęby przygwożdżonego do podłoża żywego trupa. Jeszcze jakby chociaż wyrwał tę głowę, trzymając za zęby, ale nic takiego nie miało miejsca - ale chyba nawet w takim wypadku wolałbym amputować sobie później palce niż umrzeć.

Czasem się chyba trzeba dla zasady uczepić.

ocenił(a) serial na 8
Evangarden

Daleko mi do czepiania się ...zwłaszcza że chodzi tu o mój ulubiony serial :) "Wkurza" mnie tylko bezsensowność scen, których pojawia się ostatnio co i raz więcej. Scena z furgonem spadającym na koła przemilczałem, bo i po co dorzucać kamyk do stosu ..... igranie z zębami Zombie było poniekąd próba samobójstwa. Skoro Gasza przytacza jakieś promo w którym Daryl jest ukazany, to kamień z serca heh...nie oglądam zwiastunów i innego tego typu spraw związanych z nadchodzącymi odcinkami.

JarJar82

trzeba by było się zastanowić na ile igrał z zębami, a na ile chwytał na ślepo. Poza tym tak jak pisze Evanqarden lepiej w ostateczności amputować co nieco, niż umrzeć.

ocenił(a) serial na 7
JarJar82

Również uważam, że to była naturalna reakcja. Walczył o życie, i raczej nie miał czasu się zastanawiać, gdzie wsadza palce.
Furgonetki natomiast nic nie tłumaczy...

JarJar82

Scena z upadkiem furgonetki to materiał na inną rozmowę, ale dotknięcie zębów szwendacza - przypadkowe i bardzo krótkie zresztą - było próbą przeżycia, nie samobójstwa. No bo jak inaczej nazwać desperacką obronę przed uduszeniem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones