PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 567
ocen
7,8 10 1 172567
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

Biorąc pod uwagę,że od ostatnich odcinków pojawiła się na forum inicjatywa i chęć założenia klubu KOSCI (szacun za wymyśloną nazwę,wiadomo o kogo chodzi ;) postanowiłem założyć listę.
Dla nie wtajemniczonych dodam,że chodzi o jak najszybsze uśmiercenie Gabrysia i jego białej nieskazitelnie czystej bluzeczki ;)
Parę osób już się zdeklarowało w temacie podsumowującym 14 odcinek.To co zaczynamy.Zapisujcie się,starczy TAK w odpowiedzi.
Zapraszam ;)

ocenił(a) serial na 10
Ciciu30

Hiz nat de hiroł łicz Aleksandria niiidz, bat hiz a hiroł łicz Alexandria diserwd.

Hiz.... a Łajt Najt!

https://www.youtube.com/watch?v=w1B3Mgklfd0

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

Łi nid him soł mać ;)

ocenił(a) serial na 10
Ciciu30

Łaj soł serioułz...tfu! klin after fajt łif łoker?

Bikoz itz perwol łajt madżik! l]

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

luk dis łan,ic ol łi nid ;)

https://www.youtube.com/watch?v=OBwS66EBUcY

Ciciu30

No wkurza strasznie.

ocenił(a) serial na 9
dolohow

No właśnie ;)

Ciciu30

Hehe dzięki za temat, dopiero zauważyłem :))

Moja wizja śmierci dla naszego ulubieńca to Denethor z LOTR.

ocenił(a) serial na 9
Valdoraptor23

To by było coś ;)

Valdoraptor23

I ja chcem Gabrysia-Denethora! :D

Valdoraptor23

A wiesz, że ja po tej scenie nazwałam Denethora dosłownie tak: emo-kid? No i mamy kolejnego emo-kida, ale z czego odpowiednio wysokiego mógłby się rzucić Gabryjel, żeby puścić nutki Hałarda Szora w tle?

emo_waitress

Z poziomu swojej irytowalności widza :D

Valdoraptor23

To chyba pójdzie cały soundtrack :D

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

Trzeba będzie kolejna petycję zrobić,tym razem do Howarda w sprawie Soundtrucku ;-)

Ciciu30

Zgadzam się. Dla Gabryjela tylko najbardziej epickie i kultowe nutki :D

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

Skrzypce muszą być na bank,no i przydałby się narrator coś w stylu:"Tak oto przemija Gabriel,syn...,z rodu...".Narrator,bo na Gandalfa bym nie liczył :-D

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

Czyli muszą być skrzypce,to na bank,trąby też,ja bym jeszcze chciał narratora w tle,który mówi widzom:"Tak przemija Gabriel,syn...,rodu...'.Na pojawienie się Gandalfa bym nie liczył,więc pozostaje nam narrator :-D.

Ciciu30

Może być Thorin nucący swoim przepięknym głosem jakiś psalm, albo "kiedy ranne wstają zorze". Bo Gabryjel jest ksionc, wiesz, musi być pobożnie.
Choć to ksiądz-kanibal, to nie wiem czy uchodzi. Hm.

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

Sorki,za zdublowany komentarz wyżej,to przez komórkę :-).
Jeszcze by może jakiejś oliwy i pochodni dodać,co by się fajnie zajarał jak Denethor.

Ciciu30

Nie, ja proponuje czarny chor godspell i Amazing Grace. Bardziej w klimacie Gabrysia.

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

To podpada pod rasizmeu! :]

ocenił(a) serial na 7
Ciciu30

Nie

ocenił(a) serial na 7
Ciciu30

http://walkingdead.wikia.com/wiki/Gabriel_Stokes_%28Comic_Series%29 żyje do teraz sialalala

ocenił(a) serial na 5
Ciciu30

Zdecydowanie tak

ocenił(a) serial na 6
Ciciu30

KSIENDZA ZABIĆ CHCO ??

Ja na tak ;)

ocenił(a) serial na 9
saa

cytując Siarę - Kilym Kilym :)

ocenił(a) serial na 6
saa

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań."

jukatos

Czyj to cytat? Marksa?

ocenił(a) serial na 6
BOB_76

Wybitnego Polaka, walczącego o wolną i suwerenną Polskę, Tadeusza Kościuszki.

saa

Bendziecie sie smarzyć f piekle!

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

"We'll see him in hell!" - jak zwkł mawiać Duke Nukem,tylko,że tu w liczbie mnogiej :-)

ocenił(a) serial na 7
Ciciu30

Jestem na tak!

ocenił(a) serial na 6
Ciciu30

Szamanem w czarnej sukience należy nakarmić ludzi zmartwychwstałych i błogosławionych życiem wiecznym.

ocenił(a) serial na 9
jukatos

Amen!

ocenił(a) serial na 7
Ciciu30

Jestem na tak :)

Ciciu30

Mnie dużo postaci wk***ia, Gabryś klecha za dychę, Sasha aka psi ryj, Szczurek, którego nawet imienia nie pamiętam, ale chodzi mi o tego cwaniaka, który chciał Glenna zabić. Stara pruchwa, pseudo dowódczyni obozu pi**z też do odstrzału, haha nie zapomnę jej wyrazu twarzy podczas końcowej sceny, jak debil przeciął szyję dla dziada, jej super tragiczna mimika to była klasyka gatunku srającego kota na pustyni! pozdro ludzie z dystansem bez urazy! ;)

ocenił(a) serial na 9
konop720

Rozwaliłeś mnie tym tekstem i zarazem rozwaliłeś system :-D

ocenił(a) serial na 8
Ciciu30

Chyba nawet sam Gabryś jest w tym klubie, bo prawie się rzucił pod szwendacza w ostatnim odcinku. :)

ocenił(a) serial na 9
Kartolus

Ale,żeby takim czystym wracać po oblizywaniu się z żyjącym inaczej,to aż wstyd: -D

ocenił(a) serial na 8
Ciciu30

Może gdzieś po drodze na szybko wyprał w Perwollu, albo wpadł do rzeki?

Ciciu30

trzy razy tak.

ocenił(a) serial na 3
Ciciu30

Rozwala mnie twój avatar :D pamietam kiedyś cos napisałeś i śmiałem sie przez dobra godzinę hehe :)

ocenił(a) serial na 9
mateuszz27

A dzięki,no i miło mi,mnie samemu ten awatar poprawia humor :-D

ocenił(a) serial na 9
Ciciu30

Niechaj padnie tchórz niemyty

ocenił(a) serial na 9
tytus01

Może poza tą białą bluzeczką, ta nie była tylko umyta,ale i wyprana,i wyprasowana :-)

ocenił(a) serial na 9
Ciciu30

No proszę jak poruszenie w sprawie kniadza,aż miło,rośniemy w liczbę i to.się liczy.Zapraszam do kolejnych zapisów :-)

Ciciu30

No to poczekacie sobie jeszcze parę sezonów :D

ocenił(a) serial na 8
Ciciu30

no logiczne ze wkurza i chcialby sie go zobaczyc w scenie podobnej do sceny smierci noah

ocenił(a) serial na 7
Ciciu30

Fajnie by było jakby maggie go zabiła.

ocenił(a) serial na 7
Lucilda

JESTEM ZA!!!

ocenił(a) serial na 8
Ciciu30

Marne szanse - w komiksie żyje do dziś, podejrzewam, że w serialu tego nie zmienią. Aczkolwiek jego "rola" w kolejnych sezonach będzie mocno "marginalna".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones