PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 567
ocen
7,8 10 1 172567
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

Czy ktoś może mi powiedzieć jak książki mają się do serialu? Warto najpierw obejrzeć serial, czy może przeczytać powieści?
Ogólnie chodzi o to, że mam obawy, iż po przeczytaniu książek serial niczym mnie już nie zaskoczy.

I jeszcze jedno - w jakiej kolejności następują po sobie wszystkie tytuły książek?

ocenił(a) serial na 4
forek23

Książki czy komiksy?
Komiks: http://walkingdead.wikia.com/wiki/Storyline_%28By_Issue%29 - krótki opis każdego zeszytu. Jak wejdziesz w tom (Volume) to masz opis tomu, szczegóły w opisach zeszytów (po kliknięciu w dany numer zeszytu w tabeli "Issue").
Książki: http://walkingdead.wikia.com/wiki/Novel
Ogółem polecam stronę.

Szczerze? Lepiej przeczytać komiksy (za książki się nie brałam) niż obejrzeć serial.

ocenił(a) serial na 8
forek23

Książki czy komiksy?

forek23

Jeżeli faktycznie chodzi ci o książki, a nie komiksy to ja przeczytałam ,,The Walking Dead Narodziny Gubernatora''. Śmiało możesz przeczytać, bo książka jest o tym co się działo z Gubernatorem zanim poznajemy go w serialu, więc spojlerów żadnych nie będzie. Aktualnie jestem w trakcie czytania ,,The Walking Dead Droga Do Woodbury'' i żadnych spojlerów dla osób, które jeszcze nie oglądały serialu nie widziałam. No może lekkie, ale nie powinny przeszkodzić w przyjemności oglądania serialu :)
Jest jeszcze ostatnia jak na razie część ,,The Walking Dead Upadek Gubernatora'' i tutaj już mogą być ostre spojlery, bo wkraczają postacie z serialu - ale nie wiem czy historie są identycznie przedstawione, bo jeszcze jej nawet nie kupiłam.

ocenił(a) serial na 8
forek23

Jeśli przeczytasz komiks gdzieś do 80-90 zeszytu to serial Cię napewno niczym nie zaskoczy, ale Narodziny Gubernatora możesz bez obaw przeczytać bo to jest zupełnie inna historia, nawet fajnie napisana.

Shadow_4

spoko, dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones