PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 579
ocen
7,8 10 1 172579
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

Maksymalna ocena naciągana za ten serial to 4/10 a czemu.... Po pierwsze to niema nic wspólnego nawet ze średnia klasą horroru wręcz śmieszne i żałosne są wszystkie sceny. To że ten serial to dramat to zgodzę się z tym po pierwsze serial usa - marnego państwa w wartości i kulturę oraz sztukę. Dwa, serial jest mega płytki i większości przewidywalny. Zombiaki w tm serialu są jak amerykańskie hamburgery pełno ich i do tego są bleeee :D
Teraz z innej beczki :D żeby fani tego serialu się nie obrazili, jakby na chama chcieć znaleźć głębie w tym serialu to jest, już tłumacze....
Te zombiaki to amerykanie lub głupi ludzie których dużo jest na świecie, Ci co uciekają przed nimi i strzelają w serialu to mniejszość ludności na świecie która jest mądra i bronią się przed tym co teraz dzieje się na świecie (2010.r - >>>>.r) dlatego taki serial powstał. A że życiem rządzi paradoks to większość debilnych amerykanów oraz fanów tego serialu cieszą się że zombiaki są rozwalane z shotgun, kilofa, snajperki itd a tak naprawdę oni są odpowiednikami serialowych zombiaków w życiu realnym Hehe :D

A i bym zapomniał po tym komentarzu fani tego serialu pewnie się rzucą na mnie jak te zombiaki....

ocenił(a) serial na 8
rafalk13

Mam jedno pytanie, ile obejrzałeś ???

marlenasz

Cały 1 Sezon.

rafalk13

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA JEBŁEM.


Kocham osoby, które oceniają seriale po obejrzeniu kilku odcinków. Człowieku, masz mózg? Serial staje się istną perłą w dalszych sezonach i nawet nie masz pojęcia do jakich tam wydarzeń dochodzi, ile scen jest trzymających w napięciu. Epickość ponad miarę. Gó*no wiesz o tym serialu, tak naprawdę to nawet go nie obejrzałeś. Twoja opinia jest zbędna.

jacob_filmweb

zombiaku nie pompuj się bo się rozerwiesz :D
Prawdziwe dobre seriale-filmy trzymają w napięciu od początku a nie po po 8,9,10 odcinku.
Tak jak prawdziwe perły świecą się od razu po otwarciu ale ty wolisz te malowane farbą :D i mówisz żę to jest to hehe.

rafalk13

Maluje farbą swoje oczy czytając twoje opinie i dalej HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

jacob_filmweb

z shotgun-a PUF ! >>>>>>>> w pojemnik z farbą.

rafalk13

a tak na poważnie, to weź człowieku przemęcz się i zobacz chociaż do sezonu 3 i w tedy porządnie oceń serial.

jacob_filmweb

The Walking Dead serial to LIPA !
jacob_filmweb - a tak na poważnie, to weź człowieku PRZEMĘCZ SIĘ i zobacz chociaż do sezonu 3 i w tedy....
Sorki ale koniec rozmowy bo się zapętliła już.

rafalk13

no to przykro, żyj w swoim przekonaniu że serial to lipa i oglądaj lepsze produkcje które sa bardziej na twoim poziomie, HEHE.

ocenił(a) serial na 8
jacob_filmweb

co do tego, że potem ten serial jest epicki to się zupełności nie zgodzę, bo najlepszy był 1 sezon. Każdy następny jest słabszy, coraz bardziej absurdalne zachowania niektórych bohaterów i co gorsze w 4 sezonie fabuła leży i czeka, żeby ja dobić tylko ;P 3 sezon dawał radę, mimo tego, że się słabo skończył, ale 4 sezon to masakra fabularna ;p Twórcy przeczekali sobie rok z prowadzeniem jakiekolwiek rozwiniętej fabuły i akcji ;p 3 sezony mogę polecić z ręką na sercu, czwartego nie polecam, jak się go ominie to nawet się na dużo nie straci.

ocenił(a) serial na 4
jacob_filmweb

" istną perłą w dalszych sezonach"
Mój Boże... To aż tak dawno tutaj nie byłam? TWD nazywane istną perłą? To już prędzej The Strain, gdzie David Bradley bardziej kojarzony jako Filch kosi zarażonych ludzi. W dodatku mają obrzydliwie świetny plakat.

Badly

Kurde uwielbiam The Strain. Jest strasznie, niewiarygodnie absurdalny. Ale uwielbiam. No i jest Filch.
Przepraszam fanów The Strain, za nazwanie go absurdalnym :)

ocenił(a) serial na 4
Badly

kontekst jest chyba odwrotny :P
ze prawdziwie dobry twor poznasz od razu. A autor TWD nie zalicza nawet do kategorii 'dobry' (tym bardziej do perly)

No i tak.... rafalk13.... skoro nie kupil Cie pierwszy sezon, to dobrze ze nie trwales dalej. Bo im dalej w las tym ciemniej. Z 'piekna' kulminacja sezonu 4 ;/

Deddlith

Mi tam się finał 4 sezonu podobał. Gópszy był koniec 3 :)

Deddlith

Dzięki że kumasz baze jako nieliczni z tego forum :D

ocenił(a) serial na 10
jacob_filmweb

Zgadzam się. Przecież to nienormalne oceniać serial po kilku odcinkach i jeszcze pisać, jakie to jest g*wno :/

alice12321alice

To wypij cała butelke denaturatu do końca i potem jeszcze nastepne dwie butelki wypij dykty i dopiero stwierdzisz że całe pudełko to butelki z denaturatem.
Zombiaku.


ocenił(a) serial na 10
rafalk13

Są różne gusta. A to znaczy, że większość ma gust, a Ty go nie masz. Wystarczy spojrzeć na ocenę serialu.

alice12321alice

Hehe ok dopij kartonik swojego ulubionego drinku :D

alice12321alice

Po ocenie jednego serialu twierdzisz, że ktoś nie ma gustu... takie rzeczy tylko w internecie.

ocenił(a) serial na 10
tiger31648

No tak, a w końcu obrażanie innych użytkowników filmwebu i nazywanie ich 'zombiakami' jest w porządku. Jak nie oglądał chociażby większości to nie powinien się wypowiadać na ten temat, a nie oglądał 6 odcinków i już jest znawcą.

alice12321alice

Fajnie, że ja gdzieś powiedzialem, że nazywanie kogoś "zombiakiem" jest w porządku. Dzieki za wkładanie słów w moją klawiaturę. Owszem obejrzał pierwszy (wg mnie najlepszy) sezon i mu nie spodobał się, to po jasny gwint miał oglądać resztę (wg mnie gorszych) sezonów. Gdyby ten serial miał tyle odcinków co "Moda na sukces", to miałby również obejrzeć więcej niż połowę odcinków, by wyrobić sobie zdanie na temat serialu? Mi wystarczy jeden odcinek i jak mi się nie spodoba to nie oglądam dalej, i nie oceniam, bo nie mam do tego podstaw, ale jeden sezon (nawet 6 odcinkowy) to chyba wystarczająca ilość, by wiedzieć o czym jest serial.

Ps. Jak można twierdzić, że są różne gusta i chwile później napisać, że ktoś nie ma gustu? Sama sobie przeczysz i nawet tego nie widzisz. Jednym się podoba, a drugi nie, jeszcze nie wyszło dzieło, które by się wszystkim spodobało i nie wyjdzie takie, ponieważ każdy ma inny gust.

Ps.2 Skoro Cię tak bardzo obraził jako użytkownika to zgłoś (Ta opcja przecież nie jest dla ozdoby), a nie wyjeżdzasz z tekstem, że nie ma on gustu, bo ocenił TWD na 4.

ocenił(a) serial na 10
tiger31648

Może miał oglądać więcej po to, żeby mógł jakoś ten serial skomentować? Bo sorry, ale po jednym sezonie, który jest tak krótki, że nie trwa nawet tyle co połowa pozostałych sezonów, to wie niewiele więcej co nic. Doszły do obsady nowe osoby, a więc również poziom serialu się zmienił.

Po co ma oglądać dalej, skoro mu się nie podoba? Nie musi. Ale skoro już postanowić skomentować serial jako 'LIPA' to chociaż powinien się w niego zagłębić aby to uzasadnić, a nie komentować go na podstawie pierwszych odcinków. To tak, jak obejrzeć sam początek filmu i później komentować, że jest beznadziejny, bo nie wciągnął w pierwszych minutach.

alice12321alice

Gubisz się i nie łapiesz poziomu rozmowy, masz dwa wyjścia.
1.Odpieczętować następny kartonik swojego ulubionego drinku :D
2. (tiger31648 - Ps.2 Skoro Cię tak bardzo obraził jako użytkownika to zgłoś (Ta opcja przecież nie jest dla ozdoby), a nie wyjeżdzasz z tekstem, że nie ma on gustu, bo ocenił TWD na 4.)
3. .............domyśl się :D

alice12321alice

Czyli jakbym obejrzał przypuśćmy 100 odcinków z ponad 6000 "Mody na sukces" to nie mam prawa skomentować, że jest to ciągnący się shit, bo nie zagłębiłem się w serial i obejrzałem tylko początkowe odcinki i gówno wiem, ponieważ w odcinku 4275 serial się rozkręca i robi się ciekawy. Serial powinien właśnie w pierwszych odcinkach wciągnąć, żeby mieć chęć go oglądać, a nie oglądać i czekać, i czekać, i czekać, i serial się skończył (przypuśćmy 12 sezonów), a i tak nie wciągnął i co wtedy? Ano to 1/10 bez skrupułów i potem najazd "kiboli serialowych" typu: "Po co oglądałeś 12 sezonów, skoro już pierwszy Ci się nie spodobał? Nie masz gustu i tyle." lub "Twoja opinia jest chu.... warta, oglądałeś tylko po to, żeby wyśmiać ten serial".

Ps. Wracając do TWD: "Doszły do obsady nowe osoby, a więc również poziom serialu się zmienił." - zgadza zmienił się poziom, szkoda tylko, że w złym kierunku (np. Beth-Daryl-chatka)

tiger31648

Widzę że jesteś konkretny i umiesz argumentować a to się liczy. I czytasz ze zrozumieniem a nie z oślepieniem TW:D

ocenił(a) serial na 3
jacob_filmweb

Akurat pierwszy sezon to jedyny dobry. Zobaczyłem 3 i połowę czwartego i więcej nie dałem rady.

ocenił(a) serial na 10
rafalk13

Hahahah cały 1 sezon . I tylko po 1 sezonie oceniasz serial , nie no dobry jesteś . Idz spać

Atar007

.......to ty wypij cała butelke denaturatu do końca i potem jeszcze nastepne dwie butelki wypij dykty i dopiero stwierdzisz że całe pudełko to butelki z denaturatem. I potem idz spać zombi.

Atar007

Gdyby obejrzał resztę odcinków to jego ocena wynosiłaby prawdopodobnie 2/10, ponieważ im dalej tym więcej głupot w tym serialu.

tiger31648

Dzięki za wsparcie :D

rafalk13

Drogie dziecko (wywnioskuję że dzieckiem jesteś, bo czytając twoją opinię nie wierzę własnym oczom) nie wiem co Ty ćpiesz, ale przestań już bo źle z tobą.

"Te zombiaki to amerykanie lub głupi ludzie których dużo jest na świecie, Ci co uciekają przed nimi i strzelają w serialu to mniejszość ludności na świecie która jest mądra i bronią się przed tym co teraz dzieje się na świecie (2010.r - >>>>.r) dlatego taki serial powstał."

powiem tylko dwa słowa: "ja pie**ole."

regox



Po pierwsze nie załapałeś ironii........
A po drugie nie jestem dzieciakiem, a serial The Walking Dead masz racie "ja pie**ole."

ocenił(a) serial na 7
rafalk13

hmm ale za to FRAGLESOM dałeś 10 :) sam widzisz, wszystko jest kwestią upodobań :) jedno wol FRAGLESZ inni TWD :)

monster88

Ale słaby argument i nieudany przeskok podałeś/zrobiłeś.
Fraglesy to bajka zrobiona dla dzieci w bardzo dobrym stylu i jak na tamte czasy, całość cechowało dobry gust itd.
A TWD to porażka ani to nie trzyma poziomu serialowego horroru ani niema w tym kreatywności.

regox

Po pierwsze nie załapałeś ironii........
A po drugie nie jestem dzieciakiem, a serial The Walking Dead masz racie "ja pie**ole."

rafalk13

Ten serial ma swoją głębię i ogromne przesłanie niesie, którego ty po prostu nie dostrzegłeś, bo obejrzałeś za mało. Obejrzyj wszystkie 4 sezony, a zrozumiesz o co mi chodzi. Już nie raz w życiu dokonałem właściwego wyboru, wiesz co mi pomogło? Myślałem sobie: Co by zrobił Rick w takiej sytuacji? I wtedy już wiedziałem co zrobić.
Nie zraź się słowami ludzi, którzy komentowali ten post przede mną, oni tego nie rozumieją. Piszesz jak inteligentny gość, jestem pewien, że TY zrozumiesz, tylko zechciej.

mejbirdus

Ten serial ma swoją głębię i ogromne przesłanie niesie ? Jakie twoim zdaniem ?
Moja dobra rada nie bądź Rick tylko Sobą zawsze, bo jeśli okaże się że w sezonie 6 reżyser wymyśli że Rick strzeli sobie w głowę bo nie będzie miał wyjścia to ty będziesz miał poważny dylemat........co dalej masz robić @_@
Nie zrażam się słowami co piszą inni ludzie bo nie mam 5 lat. Jeśli ktoś coś lubi itd. a piszę z sensem i z godnością rywal to chętnie wysłucham i mogę z nim po rywalizować na sensowne argumenty.

ocenił(a) serial na 8
rafalk13

Idź oglądaj Hanne Montane, może tam znajdziesz coś co Cię wkręci, a nie zaśmiecasz forum.

FanHobbita

Zaśmieca głowe to Ci ale ten serial......

rafalk13

To nie mecz sie i nie ogladaj.

nkibs

A kto powiedział że dalej się męcze ?

rafalk13

no i wlasnie.

ocenił(a) serial na 9
rafalk13

Zawsze gdy ktoś próbuje ośmieszyć ten serial nie podając konkretnych powodów, a posługując się ogólnikami typu, przewidywalny, płytki czy nawet "wszystkie sceny są żałosne", spoglądam na jego oceny innych filmów i seriali, oczywiście nie oczekuje rzeczowej dyskusji ale co mi tam :D Przejrzałem z grubsza Twój profil i określasz mianem rewelacyjnego seriale i filmy, które TWD zjada pod względem przewidywalności i płytkości. Serial ma swój klimat i nie jest nawet "horrorem klasy średniej", bo nigdy nim nie był. To dramat społeczny i psychologiczny, który skupia się na rozwoju postaci w tym aspekcie używając klasycznego motywu post apokalipsy. Biorąc pod uwagę kulturę wypowiedzi, tok myślenia i filmy/seriale, które oceniałeś radzę zaoszczędź sobie czasu i energii i nie oglądaj dalej, bo serial do Ciebie nie trafi.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. :)

rolex1994

1. Ośmieszyć ? co to za stwierdzenie, powody podałem i jak na ten serial i prace jak ktoś wykonał powody są wystarczające i niema więcej sensu się rozpisywać. To nie film na faktach ani historyczny, chyba że dla ciebie ? :D
2. Przejrzałeś mój profil wszystkie tam filmy jakie mam oceniłeś dwoma słowami a ode mnie żądasz rozpisywania się na temat tego jednego lipnego serialu ?
3. Piszesz (Serial ma swój klimat i nie jest nawet "horrorem klasy średniej", bo nigdy nim nie był.) ?
Jesteśmy na forum film web to czytaj uważnie...
twórca: Frank Darabont
gatunek: Dramat, Horror
4.Wracając do mojego 2 pkt. na twoje zdanie ( Biorąc pod uwagę kulturę wypowiedzi, tok myślenia i filmy/seriale, które oceniałeś radzę zaoszczędź sobie czasu i energii...) moja odpowiedz brzmi.
Niema sensu rozmawiać z tobą zombiaku bo masz słabe argumenty, połowę mojej odpowiedzi to twoje słowa :D

ocenił(a) serial na 3
rafalk13

pajacu, w serialu występują Zombi , więc jak można przypisać ten gatunek jak nie pod horror ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones