PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 486
ocen
7,8 10 1 172486
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

Czy wiadomo coś o potencjalnej premierze serialu na dvd w naszym pięknym kraju?

ocenił(a) serial na 10
Siepacz

pierwszy sezon jest już w sprzedaży w polsce a drugi będzie niebawem.

ocenił(a) serial na 9
lubiekakao

To może jakiś link do tego 1 sezonu , bo ja nie potrafię znaleźć niestety

ocenił(a) serial na 10
emka_10

allegro koleżanko ?

ocenił(a) serial na 9
lubiekakao

Mi chodzi o polskie wydanie nie zagraniczne.

ocenił(a) serial na 4
emka_10

Ja właśnie czekam na drugi sezon na dvd, bo z info jakie krąży po Internecie, ma ono zawierać wszystkie wycięte sceny z serialu, które pierwotnie mały się pojawić lecz do tego nie doszło (patrz Vatos). Z tego co mówią to dość sporo tych fragmentów.

ocenił(a) serial na 10
emka_10

nie ma polskiego wydania.. 3 sekundy u wujka google i nie musiałabyś pytać w tym temacie. jest tylko angielskie wydanie z hiszpańskimi napisami jeśli to cie zadowoli..

ocenił(a) serial na 9
lubiekakao

Jeśli chodzi o ścisłości to ja zrozumiałam, że Siepacz pyta raczej o premierę polskiego wydania TWD. A skoro Ty odpowiedziałeś, że już była, toteż zapytałam, ponieważ mi wujek google nie pokazał nic takiego.

emka_10

Ano właśnie o polskie wydanie mi chodzi, to że na allegro można kupić wydanie angielskie to ja dobrze wiem i mimo, że angielski znam na tyle żeby móc się cieszyć i dostępnym wydaniem to jednak wolałbym mieć polskie napisy pod ręką :) I jakoś tak kupione w Empiku czy innym Saturnie smakuje lepiej niż ściągane z serwisów aukcyjnych :)

ocenił(a) serial na 9
Siepacz

Ja również chciałabym polskie wydanie z polskimi napisami, ale nie wiem czy się doczekam. Chociaż TWD jest popularnym serialem więc jest nadzieja.

emka_10

To, że nie możemy się doczekać polskiego wydania dvd Walking Dead niezmiernie mnie dziwi. Serial jest cholernie popularny zarówno u nas w kraju jak i na świecie, oba sezony były emitowane w polskiej wersji językowej praktycznie na równi z odcinkami oryginalnymi. Na sklepowych półkach można znaleźć takie tytuły jak Mentalist i Sons of Anarchy, mimo, że oba seriale uwielbiam to jednak popularnością raczej nie dorównują Żywym Trupom, zwłaszcza Sonsi, którzy nie doczekali się nawet u nas emisji natomiast pojawili się na dvd.

ocenił(a) serial na 7
Siepacz

Już nie przesadzałabym, bo SoA leciało na FOX tak jak WD i na TVPhd, więc emisji się te serial doczekał. Problem polegał na tym, że SoA pojawiło się na dvd bardzo późno i mam nadzieję, że WD to nie czeka. Co nie zmienia faktu, że również czekam na premierę na dvd i dziwię się czemu jeszcze jej nie było. Niestety w Polsce seriale są wydawane wybiórczo i chyba nic tego nie zmieni. Pewnym jeśli chodzi o seriale na dvd, można być tylko co do House'a.
Może wydadzą jakiś pak WD - 2 sezony razem?

lubiekakao

Nie ma , a jeżeli niby jest to gdzie ?

ocenił(a) serial na 9
Siepacz

Kurcze właśnie też mnie to wkurza!!! Chce TWD na DVD! I w sumie jest to jedyny serial który bym kupił na DVD.

ocenił(a) serial na 9
Dark_Cat

mamy californication , jak poznalem wasza matke , big bang theory , mike i molly itd w wersji dvd pl a nadal nie ma badzo popularnego twd :< obym sie doczekal a czekam juz stosunkowo dlugo -> genialnie by taka kolekcja wygladala u mnie w mieszkanku .

ocenił(a) serial na 10
Siepacz

Na jesieni rusza 5 seria, a my jak zwykle nie mamy nawet 1 na dvd ;(
Rowniez bym kupila oryginal z polskim lektorem i napisami,
jest to jeden z moich ulubionych seriali, wiec predzej czy pozniej gdyby pokazala sie Polska wersja to bym ja miala.
Pieknie by sie prezentowala miedzy chirurgami a gotowymi na wszystko xD tu medyczne zyciowe a w srodku zombiaki hahaha ;)

Lara_Perkins

A na ceneo to nie jest z polską wersja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones