PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 579
ocen
7,8 10 1 172579
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

sezon 7...nuda

ocenił(a) serial na 7

Gdyby nie pierwszy odcinek to jak dla mnie byłby najsłabszy sezon. Nagromadzenie wątków i poświęcanie pojedynczym bohaterom całych odcinków strasznie spowalnia serial, przez co staje się nudny. Jak tam wasze opinie?

ocenił(a) serial na 8
Mr.Pink

Ostatni odcinek mnie dobił. Nie jestem żądna krwi I fajerwerków, ale ten epizod wynudzil mnie jak nigdy. Dało się to opowiedzieć w 10- 15 min. O czym był ten odcinek? O tym jak Tara siedzi w buszu? I je rybę?A sory I jeszcze biegnie po lesie. Zdecydowanie to nie jest historia na 45 min.

Jak dla mnie najgorszy odcinek. Wolałam już Beth

ocenił(a) serial na 7
PsychopatycznoOdwetowa

Dziś oglądałem. Zgadzam się w 100%

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1

"Eeech na jakim świecie przyszło nam żyć?"

Na świecie, w którym istnieją ludzie stawiający znak równości pomiędzy biseksualizmem i pedofilią...

użytkownik usunięty
Trias

Widać jestem ze zbyt starej daty, żeby przejść z tym do porządku dziennego. Z drugiej strony świat idzie własnym, chociaż ostro już zrytym krokiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1

Na jakich podstawach to opierasz? Każdy myślący człowiek bez żadnego problemu dostrzega różnicę między homoseksualizmem a pedofilią, o której napisałem w komentarzu powyżej. Świat idzie do przodu, pozwala się na wiele rzeczy, które kiedyś były zabronione, ale to nie znaczy, że na wszystkie. A jednocześnie zabrania się takich, które kiedyś były na porządku dziennym. Taka liniowość w Twoim rozumowaniu jest więc bezpodstawna i błędna.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1

"Każdy myślący człowiek bez żadnego problemu dostrzega, że dewiant, to dewiant"

Myślący człowiek nie szufladkuje.

ocenił(a) serial na 7
Trias

Trias, propsy dla Ciebie, za niesienie kaganka oświaty w tych mrocznych czasach.

ocenił(a) serial na 4
David_Ames

Fajne zdjęcie młody...

ocenił(a) serial na 9
Trias

Nie mniej świat psuje się coraz to bardziej.

użytkownik usunięty
Trias

Zabawne, bo jest zupełnie odwrotnie - to właśnie ludzie myślący szufladkują :) Dzięki temu masz takie pojęcia jak: gatunek, rodzaj, typ, rodzina itd. Dzięki szufladkowaniu wiesz np., które grzyby jeść, by się nie zatruć - bo ktoś myślący opisał, czym charakteryzują się poszczególne gatunki :)

Porównujesz ludzi do grzybów? ;) A tak całkiem serio ktoś kto wyżej pisał o szufladkowaniu użył tego słowa, bo jest jednoznacznie negatywne. Szufladkowanie ludzi jest więc raczej brakiem refleksyjności, a nie myśleniem. Szufladkowanie bazuje na stereotypach.

ocenił(a) serial na 1

No dobrze, skoro użyłeś tej analogii, to idźmy tym samym tropem. Twoje rozumowanie wygląda mniej więcej tak: Istnieją grzyby trujące, więc wszystko co jest grzybem jest złe.

użytkownik usunięty
Trias

Nie, to Twoje rozumowanie, moje jest kompletnie inne. Według tego, co Ty napisałeś: są różni dewianci, więc wszyscy ludzie są źli. Nie ciągnę już tego tematu. Nie dam się przekonać do zboczeństw, choćbyście mnie o to błagali :) Mnie to obrzydza i już! W domach sobie róbcie, co chcecie, ale nie wmawiajcie mi, że to normalne. Bo nie jest.

Dziękuję za uwagę, co miałem napisać, to napisałem. Możecie sobie teraz po mnie "jechać". Tym ostrzej, że ja już nie będę Wam odpowiadał :)

To przykre, że w serialu o zombie najobrzydliwszą rzeczą są miziający się faceci :(

ocenił(a) serial na 7

To o czym mówisz, to nie szufladkowanie, tylko KLASYFIKOWANIE. Naświetlę różnicę wlaśnie na przykładzie Toporexa666 (znamienny nick). Gdyby klasyfikował, stwierdziłby tylko, że w filmie występowało tylu a tylu bohaterów o orientacji homosesksualnej. To służy poznaniu składu osobowego serialu pod kątem orientacji seksualnej. Niczemu więcej. Natomiast szufladkuje, wrzucając odruchowo i bezrefleksyjnie razem wszystkich „pedałów”, „pedofili” i „innych zboczeńców” do SZUFLADY z napisem „Dewianci”. Przy czym szuflady nie służą tylko wartościom poznawczym, gromadzeniu wiedzy. Służą do wywołania przypisanych im odruchów społecznych. W tym akurat przypadku pogardy i ostracyzmu. Różnica jasna?

ocenił(a) serial na 7
Trias

wszystko w temacie

myślący człowiek nie szufladkuje. cała prawda.

ocenił(a) serial na 6
Trias

W przeszlosci kazdy MYSLACY czlowiek potrafil dostrzec roznice miedzy heteroseksualizmem, a homoseksualizmem. Ta granica niebezpiecznie przesuwa sie do przodu. Obecna moda na dewiacje promuje wszystko co odstaje od normalnosci, za kilka lat moze byc to pedofilia. Juz teraz Japonczycy ruszyli z produkcja seks-lalek dla pedofila. Jak inaczej to nazwac niz przyzwolenie? Bzdurne jest tlumaczenie, ze to srodek zapobiegawczy na rozladowanie popedu u tego typu ludzi. Obecnie filmy/seriale na sile promuja homoseksualizm, mamy przesyt tego motywu. Jak wspomniales, czlowiek myslacy zauwazy roznice miedzy homoseksualizmem, a pedofilia, ale pomysl ilu jest tych myslacych mniej intensywnie... Nie musze chyba tlumaczyc jak dziala propaganda? Ludzie chlona to co zobacza w tv, przeczytaja w gazetach, bardzo latwo nimi manipulowac. Pozostaje tylko miec nadzieje, ze tych myslacych zawsze bedzie wiecej, bo jak dziala demokracja tez wiemy :)

corsa90

"Dewiacje", "zboczeństwa" - myślący człowiek najpierw czyta definicje, potem stara się je zrozumieć, a dopiero na końcu używa konkretnych słów. Definicje są po to, by opisywać pewne zjawiska, ulegają także przeobrażeniom, w miarę jak rozwija się wiedza. Nie stosuje się ich jak się komu żywnie podoba. To że ktoś jest homofobem, czy innym prostakiem, nie daje mu mandatu do nazywania garnka patelnią, bo wówczas sam robi z siebie pośmiewisko, niby wyśmiewając zjawiska, których nie ogarnia.

Nie trzeba też być Einsteinem, by zrozumieć, na jakiej zasadzie działa zjawisko częstszego występowania homoseksualizmu w życiu codziennym, ale zamiast tego lepiej napisać jakieś pierdoły o propagandzie. Jeśli ktoś ma jakiejkolwiek propagandzie ulegać, to właśnie owi wspomniani myślący mniej intensywnie, po przeczytaniu tych Waszych pierdów powyżej.

A żeby przestać wygadywać bzdury o końcu świata i upadku ludzkości, wystarczy się pouczyć historii, ale po co - lepiej powypisywać jakieś brednie, nie? o_O

ocenił(a) serial na 6
chryssalid

Uwazasz, ze pedofilia nie jest dewiacja? Swoja wypowiedzia tylko potwierdzasz, ze mam racje. Jesli definicja zostaje zmieniona w oparciu o odkrycie naukowe, przelom, to oczywiscie sie z tym zgodze. Jendak jesli ulega przeobrazeniu tylko i wylacznie na podstawie postepu, ktorego prostak i homofob nie potrafi dostrzec, jestem przeciwko. Homoseksualizm jest juz praktycznie powszechny, nastepna w kolejce jest pedofilia, ktora juz oficjalnie wita sie ze Szwedami. Mozesz twierdzic, ze jestem zacofany, ze wypisuje bzdury, ale wciaz bede stal dumnie ze swoja garnko-patelnia, w brudnej od kartofili rece, wystawiajac sie na smiech takiej wlasnie postepowej mlodziezy. Nauke historii zostawiam Tobie, poniewaz zakladam, ze jestes jeszcze z nia na biezaco. Mam tylko nadzieje, ze ta ktorej uczysz sie Ty i przyszle pokolenia, nie bedzie inna od tej, ktorej uczylem sie ja.

corsa90

Najpierw gadasz bez sensu o homoseksualizmie, potem łączysz to z pedofilią, a teraz wkładasz mi słowa, których nie napisałem. Chyba szkoda czasu na głębszą polemikę z Tobą, kolego.

PS. Może Cię zaskoczę, ale definicji homoseksualizmu jako choroby nie przekazała ludzkości żadna siła wyższa, tylko wymyślił ją człowiek w oparciu o ówczesny stan wiedzy, a potem ten sam człowiek tę definicję zmienił, skoro doszedł do wniosku, że nie wyczerpuje znamion choroby.

"Homoseksualizm jest już praktycznie powszechny" - a kiedyś nie był? Ocknij się chłopie, z który choinki się urwałeś? Ilość osób homoseksualnych w społeczeństwie nie uległa zmianie - zmienił się jedynie ich odbiór społeczny, co skutkuje bardzo częstymi coming outami i bardziej widoczną obecnością tych osób w przestrzeni publicznej - to raczej logiczne i spodziewane zjawisko.

I bardzo Cię proszę - nie wypisuj bredni o Szwecji, bo to trąci histerią, a nie wiedzą. Żadna pedofilia (która jest dewiacją, zgodnie z definicją i czego nigdy nie negowałem) nie jest w Szwecji i nie zamierza być legalizowana.

Kubeł zimnej wody na głowę i trochę zdrowego rozsądku by się przydało.

ocenił(a) serial na 6
chryssalid

Jesli szkoda czasu na dyskusje, to po co odpisujesz? Chcesz na sile cos udowodnic? Zanim zaczniesz sie wypowiadac sie na jakis temat i zarzucac, ze wypisuje brednie, to najpierw zainteresuj sie sytuacja o ktorej mowa. Szwedzi zaczeli tolerowac prawo szariatu, co za tym idzie - akceptuja pedofilie. Koniec, kropka.

corsa90

Sęk w tym, że się interesuję i znam sytuację ze Szwecji - a Ty powtarzając po raz kolejny takie brednie tylko się ośmieszasz.

Z kontekstu wnioskuję, że nawet bladego pojęcia nie masz, czym jest pedofilia :-).

ocenił(a) serial na 6
chryssalid

http://wiadomosci.wp.pl/czternastoletnia-dziewczynka-musi-wrocic-do-meza-i-urodz ic-szwedzi-sa-bezradni-6098109876114561a

koncze temat.

corsa90

Kończysz się ośmieszać i tyle. Pisałem już, że znam sprawę ze Szwecji, a Ty wciąż swoje. Po pierwsze i najważniejsze - pedofilia nie ma żadnego ścisłego związku z wiekiem - wiedziałbyś to, gdybyś znał i rozumiał definicję pedofilii, która jest terminem medycznym, a nie prawnym. Po drugie większość krajów na całym świecie szanuje związki małżeńskie zawarte w innych krajach, więc nie ma żadnego powodu, dla którego Szwecja miałaby tego nie robić,a jest to o tyle ważne w tym przypadku, że związek ten został zawarty poza granicami Szwecji. W samej Szwecji, niezależnie czy jesteś islamistą, Żydem, czy katolem, nie możesz zawrzeć takiego związku małżeńskiego. Po trzecie - żaden brak związku małżeńskiego, czy to legalnego, czy też nie - nie powstrzyma ewentualnych osób przed seksem, a gwałciciela przed gwałtem.

Jak już pisałem, warto może ochłonąć, wylać sobie na łeb kubeł zimnej wody i skończyć chrzanić głupoty o akceptacji szariatu w Szwecji, bo nie złamano tu żadnego prawa, ani nie zrobiono nikomu furtki. Przypominam też dla porządku, że w Watykanie do niedawna można było uprawiać seks na legalu z 12-latką i jakoś Cię to w dupsko nie kłuje :-). Mało tego, w Niemczech o ile dobrze pamiętam tzw. wiek zgody wynosi właśnie 14 lat, a w Polsce 15.

Sam artykuł z WP - zresztą podobnie jak w wielu innych przypadkach artykułów - jest stekiem bzdur z pomieszaniem pojęć, bo współczesnym pismakom (WP dziennikarzy nie posiada) nie chce się nawet sprawdzić, czym jest pedofilia i że to nie jest to samo, co "obcowanie płciowe lub inna czynność seksualna z osobą nieletnią", ale jak już pisałem - wiedziałbyś to, gdybyś miał w ogóle mgliste pojęcie o pedofilii.

Tymczasem na samo hasełko "pedofilia", emocjonujesz się jak typowy Polak - dużo emocji, zero wiedzy.

Nie pozdrawiam,

ocenił(a) serial na 6
chryssalid

Ciagle tylko bys wylewal te kubly zimnej wody, spokojnie, lany poniedzialek tuz tuz. W Twoich wypowiedziach jest duzo agresji, sprawiasz wrazenie sfrustrowanego. Zaslaniasz sie definicjami z wikipedii, ale nie w tym rzecz. Nie jestem alfa i omega, nikt nie jest, ale mam swoj kregoslup moralny i raza mnie pewne sytuacje, jak np malzenstwa z dziecmi. Wyslalem Ci tekst z wp zebys nie mial pozywki, ze cytuje skrajna prawice. Zrodel zagranicznych nie chcialem podawac, zeby zaoszczedzic Ci czasu z translatorem google. Potepiam obcowanie z dziecmi, obojetnie czy to Szwecja czy Watyn, doskonale wiem, ze ksieza maja swoje za koloratkami, a ich sprawy sa tuszowane. Chciales mnie zaszufladkowac jako katola? Daj spokoj, to tylko swiadczy o tym, ze kierujesz sie stereotypami, myslisz szablonowo. A wyrazenie typu, ze "kluje mnie dupsko" pokazuje, ze reprezentujesz nieco inny poziom kultury.

Jesli cos jest zabronione prawnie, a sad odstepuje od czynnosci, nawet jesli powodem sa roznice kulturowe, to oznacza to jedno - nieporadnosc aparatu sprawiedliwosci. Wiem, ze sytuacja jest bardziej zlozona, ale naginanie prawa jak w tym przypadku, predzej czy pozniej doprowadzi do nowelizacji, ktora bedzie poblazliwa w stosunku do pedofili. Tak jest wygodniej. Nie chcesz zrozumiec problemu, odbijasz pileczke, zaslaniajac sie definicjami, czepiasz sie szczegolow, bo zwyczajnie nie masz sensownych argumentow. Twoj jedyny argument - jestem katolem, ktory gada od rzeczy. Wiem, ze i tak nie zrozumiesz co mam na mysli, bo nawet nie chcesz. Teraz na zakonczenie dodaj kontre, ulzyj sobie i ciesz sie chwila, bo nic wiecej nie napisze, nie bede Cie karmil, dyskusja stala sie jalowa.

corsa90

Najpierw spec od pedofilii, teraz psycholog. Normalnie kabaret z Tobą kolego. Twój tzw. kręgosłup moralny jest wyłącznie Twój i chyba tego nie rozumiesz, bo gdyby przyszło do określenia "do ilu lat dziecko jest dzieckiem i dlaczego" to nie potrafiłbyś odpowiedzieć. Dlatego pewne terminy są terminami medycznymi, a prawo z kolei pewnym ich uproszczeniem, bo inaczej ludzie by się nie dogadali. Na koniec przypominam, że sam wywodzisz się z kultury, w której małżeństwa w takim wieku były swego czasu na porządku dziennym. To wszystko i tak nie zmienia faktu, że nie ma tu mowy o żadnej nieporadności aparatu sprawiedliwości, która to sprawiedliwość też jest kwestią umowną. Gadanie o akceptacji przez Szwecję szariatu to zwykłe bicie piany i nic poza tym. Każdy kraj, który ma u siebie obce kultury, borykał się z takim lub podobnym tematem. Naprawdę masz tak małą wyobraźnię, by sobie uzmysłowić jak wyglądałaby sytuacja Polaków za granicą, gdyby każdy kraj bezwarunkowo egzekwował swoje prawo i zwyczaje i nie tolerował obcych?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Nie jestem zwolennikiem kk ale z dwojga złego może i lepiej, że mają u nas taką władzę, bo póki co, mimo usilnych starań pewnych kręgów, niektóre rzeczy nie przejdą.

ocenił(a) serial na 1

Tak, Kościół Katolicki jest znany jako zaciekły wróg pedofilii ;)

użytkownik usunięty
Trias

Ok może z założenia, bo faktycznie wiadomo jak jest ale nie znaczy, że wszyscy. W każdym koszu trafi się zgniłe jabłko. Nie bronie ich, bo jestem realistą ale dla sprawiedliwości.

ocenił(a) serial na 8
Trias

Trias ! Edukuj... Maslomm ! Jak mozna porownywac pedofilie do Homexualizmu- ludzie opamietajcie sie ! Ta partie w Hollandii zalozylo dwoch wariatow- Maslomm, zanim bedziesz wypisywal takie glupoty, to poczytac o tych dwoch... i jak ludzie reagowali na wlasnie ta partie. Toporex666 , a i Ty moze dozyjesz w Polsce czasow, ktore ta sekte z Watykanu rozlicza!!! sa filmy, prasa- po ogladaj,poczytaj ! pozdrawiam ,

użytkownik usunięty
marekboehm

Jak pisałem nie jestem zwolennikiem kk, wręcz przeciwnie; wiem że to najlepiej zorganizowana mafia na świecie, która już ponad 2000 lat nim trzęsie ale zastanawiam się czy to po prostu nie jest mniejsze zło. Z drugiej strony zło jest zawsze złem. Pogubić się można w tym wszystkim. No skoro przez tyle lat ich nie rozliczono, mimo licznych prób, to nie ma co liczyć, że uda się to komuś w najbliższej przyszłości.

użytkownik usunięty

Kiedyś przygodny seks inicjowany przez kobietę nie był czymś zwykłym. Teraz kobiety prześcignęły w tym mężczyzn. Rolę się odwracają skutkiem naszego babienia. Eech cała ta emancypacja tak naprawdę zrobiła kobietom więcej złego niż dobrego. Sorki zbaczam z tematu

ocenił(a) serial na 6

"Eech cała ta emancypacja tak naprawdę zrobiła kobietom więcej złego niż dobrego"

Kobietom? Czy może raczej mężczyznom twojego pokroju?

użytkownik usunięty
aurora_21

Dlaczego piszesz "twojego pokroju"? I tym samym od razu oceniasz mnie jako złego męskiego szowinistę? Pisząc o negatywnych aspektach feminizacji miałem na myśli np. produkcję krzykaczek, które wychodzą na ulicę i protestują przeciwko wszystkiemu i wszystkim, byle tylko protestować, co tak naprawdę z feminizacją nie ma nic wspólnego. Prawa głosu dla kobiet itd. tak ale tego typu akcjom zdecydowane nie.

ocenił(a) serial na 8

Tylko zacietrzewiały tradycjonalista będzie zaprzeczał tezie, że nasza cywilizacja łacińska uszktałtowała się i jeszcze bardziej ewoluowała w stronę społeczeństwa kontraktualistycznego. Wpływa to bardzo silnie na naszą świadomość w wielu aspektach życia społecznego i gospodarczego.

Naturalną konsekwencją jest odróżnianie sytuacji, w której ktoś chce przymusić jednostkę słabszą mentalnie i fizycznie do czegoś na co nigdy by się nie zgodziła, z sytuacją, w której obie strony wyrażają zgodę na pewne rzeczy.
Kolejną konsekwencją jest akceptacja takich zachowań, przynajmniej na poziomie ich tolerowania, o ile oczywiście ich eksponowanie będzie akceptowalne z punktu widzenia aksjomatu nie naruszania praw i wolności innych, a więc innymi słowy- o ile będą zachowywali się w granicach dobrego smaku. (wszelkie więc formy uliczne dewiacji, są moim zdaniem przekroczeniem tej granicy. Niech manifestują, ale niech inni nie widzą co mają pod majtkami i jakie pomysły mają na spędzenie czasu w sypialni).

Promowanie tej idei można oceniać krytycznie lub pozytywnie, jednak te stronnictwa mają do tego prawo, tak jak ty masz prawo je krytykować. Jednak argument krytyczny oparty na rozumowaniu, iż prowadzi nas to do akceptacji pedofilii w przyszłości- jest po prostu argumentem słabym, bo abstrahującym kompletnie od wspomnianej wyżej podświadomości społecznej.

ocenił(a) serial na 7

Czyzis, ludzie... Homoseksualizm był akceptowalny w starożytnym Rzymie i starożytnej Grecji, co to za pier*lenie głupot o tym, że dopiero niedawno zaczął być akceptowany i co to za porównywanie tego do pedofilii? Daleko mi do bycia lewicowcem, ale niektórzy z Was tutaj są zdrowo pieprznięci. Nie bez powodu za dzieci prawnie decydują rodzice. To rodzice chociażby zapisują dzieci na kolonie, decydują do jakiej szkoły je puścić itd. Dziecko nie ma jeszcze takiej wiedzy o świecie, żeby podejmować decyzje, więc pedofilia nawet za "przyzwoleniem" dziecka jest dużo bliższa gwałtowi niż heteroseksualnym zbliżeniom dwóch osób świadomych tego, co robią.

Jak można być tak popieprzonym, żeby porównywać pedofilię do homoseksualizmu? Pedofilia nigdy nie będzie legalna.

Po użyciu przez Ciebie słowa "świeRZo" przestałem czytać :D

użytkownik usunięty
THFC

Mea culpa. Literówka każdemu może się zdarzyć. Chyba jedyna w moich wypowiedziach. Uroki pisania na telefonie. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Kiedy ktoś nawet w dyskusji o żywych trupach musi poświęcić kilka akapitów, żeby w niewybredny i dosadny sposób przemycić w nich, swoją odrazę i pogardę dla homoseksualistów, to prosi się o trolling. Jednak ta wasza namolna kołtuneria, wszędobylskich bigotów spowszedniała mi niczym ten do znudzenia odtwarzany efekt paszczą w każdej scenie z trupami, więc odniosę się krótko acz treściwie: spie$#&laj z Pan z tymi mądrościami na bardziej powiązane tematycznie forum. Na przykład na forum MONu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
i_tichy

Na dalsze tego typu wypowiedzi nie odpowiadam. Swoje zdanie wyraziłem jasno, bez chamskich tekstów i nie zamierzam z pewnymi osobami prowadzić jałowej dyskusji, przynajmniej dopóki nie nabiorą one nieco ogłady niezbędnej do cywilizowanej wymiany opinii.

ocenił(a) serial na 7

Prawda jest taka, że świat nie byłby lepszy bez homoseksualistów, za to byłby lepszy bez Ciebie. Nie, nie jestem gejem ani bi, ale uważam, że takich uparciuchów, co nie potrafią zmieniać zdania trzeba odizolować od społeczeństwa, leczyć z tego ich fanatyzmu. Bardzo mądrze podawać siedlisko pedofilii jakim jest KK jako mniejsze zło niż homoseksualizm. Zasłużyłeś na dożywocie w Tworkach.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7

Po kolei:
1. Homoseksualizm nie jest ani dewiacją, ani chorobą, ani wynaturzeniem- wiedziałbyś to, gdybyś choć trochę czasu poświęcił na pokręcenie się po rzetelnych, naukowych stronach.

2. " Jak byłem młodszy ja i zdecydowana większość była zdecydowanie im przeciwna. Coś takiego tolerowano tylko wśród najbardziej zblazowanych społeczeństw np Grecja, Francja." Wiesz jak coś takiego się nazywa? Fałszywa powszechność. W takim razie poczytaj też o błędach poznawczych.

3. "Nie o taką Polskę walczono" Myślałam, że celem była Polska wolna a nie Polska bez homoseksualistów. Poczytaj o historii Polski.

4. "Niedługo będziecie innym, normalnym wmawiać np że białe nie jest białe tylko czarne." Równia pochyła, błąd logiczny. Poczytaj o błędach logicznych.

5. "Na szczęście są ludzie, dla których odchyły są odchyłami" Teraz sobie przypomniałam, że na To Tylko Teoria było kilka dobrych artykułów o homoseksualizmie i jego statusu jako coś normalnego. Oparty na naukowych badaniach, zapraszam do lektury.

6. " Na biologii nie uczono Was jak zbudowany jest mężczyzna i kobieta?" Uczono, i jakie to ma znaczenie?

7. " W ramach tej tolerancji na siłę kraje Zachodu przyjęły tysiące uchodźców i co z tego mają? Może należy również wprowadzić eutanazję, pozwolić gejom adoptować dzieci itp? Najlepiej żyć bez żadnych zasad; tego teraz uczą w domach?" Równia pochyła, bosz...

8. "A co z brakiem tolerancji dla poglądów innych; to nie wymaga leczenia? Proponuję podobną kurację." Mylisz poglądy z czystą ignorancją, wyparciem naukowych faktów. Kogoś, kto twierdzi, że drzewo to zwierzę nazwiesz idiotą a nie "człowiekiem o radykalnych poglądach".

9. "Po raz kolejny przypominam, że nie jest to forum do komentowania poglądów innych forumowiczów tylko filmów i aktorów. Proszę o nie zaśmiecanie tematu." To jedyna część Twojej wypowiedzi, która nie udowadnia tego, na jak niskim poziomie jest Twoja wiedza o świecie.

Tylko wiesz, ogólny bilans nie jest dla Ciebie zbyt korzystny, więc przestań się kompromitować.

użytkownik usunięty
ImponujacyNick

Gdy osobniki tej samej płci zaczną płodzić dzieci to przestanę homoseksualizm uważać za coś nienormalnego; na pewno nie wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones