PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96266}

To

It
6,8 21 780
ocen
6,8 10 1 21780
6,7 6
ocen krytyków
To
powrót do forum serialu To

Oglądałem ten film jak byłem dzieciakiem (lata 90, aczkolwiek film może być starszy), kojarzę tylko, że ten klown był malutki (możliwe, że mógł się też powiększać) i przemieszczał się głównie jakimiś rurami. Pamiętam akcję jak jednemu gościowi wpadło coś do otworu odpływowego w umywalce i próbował to wyciągnąć, a w tym momencie ten mały klaun zaczął gryźć (?) do krwi te jego palce które tam utknęły.
Ktoś kojarzy? ;d

njczyziu

kojarzę !!! myślałem ze to ten film "TO" ... pamiętam końcówkę gdzie dzieci go kamienowali ;p w jakimś kanale (może jaskini) i w tym filmie raczej dzieci grali główne role .strasznie się balem potem korzystać z WC :) ...JAK BĘDZIESZ WIEDZIAŁ CO TO ZA FILM TO DAJ ZNACZ !

Big_Star_Varna*

Właśnie też myślałem, że to będzie ten ("TO") film, obejrzałem go i jednak to nie o TO chodziło, nie mam pojęcia jaki jest tytuł tego filmu o który nam chodzi, wiele przeszukałem produkcji o klaunach na necie i nic.. Może ktoś inny będzie wiedział?

Big_Star_Varna*

http://www.imdb.com/list/N26rsZgWAow/

Mocno prawdopodobne jest, że ten film znajduje się pod którymś z tych 58 tytułów, ale trochę za dużo tego.. xP

njczyziu

EDIT:

Jestem pewny, że ten film oglądałem jeszcze w latach 90-tych, więc liczba tytułów ze strony zmalała już do 10 ; )

ocenił(a) serial na 9
Big_Star_Varna*

Moze ogądałęs 2 część bo w `1 częsci w kanalał z procy do niego strzelają

njczyziu

Coś się mi kojarzy, ale nie mogę zaskoczyć. Jak sobie przypomnę dam znać.

impaler1

Ja też to pamiętam. Mi zapadła w pamięć scena jak jednemu z bohaterów rozwalił głowę piłką do kosza i tak fajnie mu czaszka pękła :D ale tytuł też nie pamiętam :(

logan789

Jest nas coraz więcej xD
Jeszcze trochę czasu i może ktoś w końcu skojarzy tytuł ;P

njczyziu

"Demonic Toys" ?

Bodek_3

Niestety to też nie to.

ocenił(a) serial na 7
njczyziu

laleczka czaki?

lech_madej

nieeeeeeeeeeeeeeeeee ;p

ocenił(a) serial na 7
logan789

Akcja z piłką to w http://www.filmweb.pl/film/Przyja%C5%BA%C5%84+na+%C5%9Bmier%C4%87+i+%C5%BCycie-1 986-4936

ocenił(a) serial na 8
njczyziu

Może "Something In The Basement"?

Shiloh

Nawet nie ma jak sprawdzić tego filmu.
A jest tam jakiś mały klaun tkwiący w umywalce? ;p

ocenił(a) serial na 8
njczyziu

Wiem, że był mały i szybko się przemieszczał. Jego fragment jest na YouTube.

Shiloh

Nie, to nie ten film.

ocenił(a) serial na 8
njczyziu

Jeśli pozwolicie, to przyłączę się (po latach) do tematu, gdyż odkurzyłem "To" i pamiętam, że widziałem na początku lat '90 dwa horrory o tej tematyce. Jednym z nich jest wspomniany tytuł, natomiast drugi film pamiętam jak przez mgłę. Również był klaun z białą głową/twarzą, który panoszył się po centrum miasta. Była scena w jakimś domu towarowym... i to niestety na tyle:/ Ktokolwiek coś kojarzy?

Robson_77

No ba że sie kojarzy. Dokładnie chodzi o film IT z 1990 roku. Pokazał sie w kinach 18 listopada 1990 roku .W reżyserii Tommy Lee Wallace. W małym miasteczku, grupa dzieci zostaje w młodości terroryzowana przez złe siły. Trzydzieści lat później, kiedy dowiadują się o nowej serii morderstw dzieci, wracają, chcąc zatrzymać to raz na zawsze.

ocenił(a) serial na 8
mlodyjezyk

Raz, że mój poprzedni wpis wskazywał, że odkurzyłem w tym czasie "To", a dwa, że post jest na forum filmu z 1990r., więc Twoja podpowiedź jest niestety chybiona ;)

No chyba, że była to prowokacja, więc udana :)

Robson_77

ee tam od razu prowokacja. Po prostu niedoczytałem...

ocenił(a) serial na 8
mlodyjezyk

Spokojnie, nie podpaliłem się z miejsca :)

Shiloh

Shiloh chciałbym zobaczyć ten fragment na youtube

ocenił(a) serial na 8
Lobo2008

http://www.youtube.com/watch?v=PRKqMUiwX5Y

Shiloh

the hole tytuł

njczyziu

Myślę, że strzelę w 10-tkę i jest to film
http://www.filmweb.pl/film/Karze%C5%82-1993-107407

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones