PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617138}

Touch

7,2 6 330
ocen
7,2 10 1 6330
Touch
powrót do forum serialu Touch

Najpierw Teller, później Guilermo zabija ludzi z 36, choć sam jest jednym z nich i wciąż mu się się to udaje i wciąż nie zostaje złapany, no i teraz zabili Lucy, jakby Amelia nie mogła wcześniej wiedzieć, choć normalnie widzą możliwą przyszłość sporo naprzód.

ocenił(a) serial na 9
karol3w

Mi też się to nie podoba, coraz częściej widzę dużo takich niezrozumiałych niedociągnięć.. Amelia raz widzi przyszłość raz nie, śmieszne to trochę. Kurde ale i tak jestem wielką fanką serialu. Niby 10 odcinek 2 serii jest ale nie umiem znaleźć napisów.

ocenił(a) serial na 9
karol3w

Poziom spadł, to fakt. A szkoda, bo pierwszy sezon był naprawdę dobry. Niekiedy pojawiały się momenty, które bardziej przypominały mi "Alicję w Krainie Czarów", jak na przykład motyw, gdzie Jake i Amelia spotykają się w zaczarowanej nibylandii i odbywają telepatyczną konwersację na wielką odległość. Niemniej, mogę zakwalifikować "Touch" do jednych z moich ulubionych seriali. =]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones