PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599993}
6,9 1 032
oceny
6,9 10 1 1032
Transformers: Prime
powrót do forum serialu Transformers: Prime

OPOWIADANIA:)

ocenił(a) serial na 9

Wow uwielbiam opowiadania o TFP są zawsze niesamowite. Może tu też bśmy popisały?;) Opowiadanko "Nasi ulubieńcy" bardzo mi się podobało i chciałabym to powtórzyć.

ocenił(a) serial na 10
SpiderMan4

Bardzo chętnie :) Kiedy zaczynamy? ^^

ocenił(a) serial na 9
SpiderMan4

chętna zawsze i wszędzie ^^ kocham pisać fanfiction <3

ocenił(a) serial na 9
smokey_TFP_fan

Ja też:) No a o czym? Macie jakiś pomysł?

ocenił(a) serial na 10
SpiderMan4

Może niech akcja rozgrywa się przed przybyciem botów na ziemię. Coś w stylu ostatnich walk na Cybertronie ;3

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

Okej. Jestem za . Tylko zacznijcie bo nie umiem pisać początków;)

ocenił(a) serial na 10
SpiderMan4

a ja mam jeszcze pytanie. W jakiej osobie piszemy? 1 os. l.poj (perspektywa jakiegoś bota (jakiego?)) czy 3 os. l. poj. (opisujemy zdarzenia jak byśmy stali obok i się przyglądali) ?

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

Może w 3 bo jest nas mało.

ocenił(a) serial na 10
SpiderMan4

...Każdy z nas wie jak skończyła się opowieść o Transformerach jednak, czy ktoś wie coś o czasach Cybertronu sprzed przybycia botów na Ziemię?... Nasza opowieść rozpoczyna się daleko poza naszą planetą. Musimy przemierzyć tysiące lat świetlnych...Naszym oczom ukazuje się srebrzysta planeta dookoła której krążą liczne księżyce. Już teraz widać, iż planeta w wielkości jest mniej więcej podobna do Saturna... Aż trudno uwierzyć, iż na powierzchni tej majestatycznej, spokojnej planety trwa ogromna wojna pomiędzy Autobotami i Decepticonami.....

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

Wojna, która został rozpoczęta już dawno temu. Ponieważ obydwie strony są tak potężne i mają potężnych przywódców niikt nie wie kto może wygrać te wojnę. Autoboty mają swoje zdanie a Decepticoni swoje. Kto mógłby wygrać? Tymcsem wojna nieubłagalnie trwa i wydaje się że nie zamierza mieć końca...

ocenił(a) serial na 10
SpiderMan4

Oczywiście jak w każdej wojnie bywają przełomowe momenty i bohaterowie. Przyjrzyjmy się dokładnie kilku z nich...

[Rozdział 1: Smokescreen]

...Zarówno Decepticony jak i Autoboty szkolą swoich nowych wojowników. Jedną z najsławniejszych placówek Autobotów jest nauka u samych Gwardzistów Elitarnych. Nie jest to łatwy trening, wręcz przeciwnie. Pod dowództwem "silnych charakterów" młodziki trenują w każdych warunkach: nie ważne, czy pada kwaśny deszcz czy upał lub mróz jest nie do zniesienia. Zasada jest prosta: ,,Wymiękasz? Odpadasz.". Wśród przyszłych gwardzistów był Smokescreen. Bot bardzo młody i niedoświadczony. Jego celem było jak najszybciej dostać się na front. Jednak jego charakter nie każdemu się podobał. Smokescreen był roztrzepany węcz nieuważny i nieposłuszny. Uwielbiał się wygłupiać i wraz z rówieśnikami spędzać czas na wybrykach...

Tego dnia Smokescreen miał zajęcia w symulatorze bojowym. Specjalne masyny wytwarzały środowisko i przeciwników. Smokescreen uwielbiał te zajęcia. Z niecierpliwością czekał na swoją kolej. W końcu, gdy i jemu pozwolono wejść do wnętrza symulatora kazał ustafić więcej niż jednego przeciwnika. Zaskoczeni mentorzy postanowili sprawdzić czy da radę. Dobrze wiedzieli, że Smoke nie jest jeszcze gotów na takie wyzwanie. Smokescreen stał pośrodku olbrzymiego pokoju, który teraz przybrał postać ruin miasta. Wtem przed botem pojawili się dwaj komputerowi przeciwnicy...

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

Które do złudzenia przypominały Vechicony- żołnierzy Decepticonów. Smokescreen skoncentrował się na jednym z nich i strzelił. Trafił i Vechicon znikł. Ale z drugim miał większy problem. Ten niby con unikał strzałów więc, Smoke musiał przejść do bezpośredniej konfrontracji. Zaatakował ręcznie. Con nie miał szans z młodym i silnym botem. W mgnieniu oka zginął.
Smokescreen był bardzo zadowolony z siebie, że znów mu się udało. Kiedy wyszedł, podeszła do niego dwójka botów również na szkoleniu.

ocenił(a) serial na 10
SpiderMan4

-łał stary jak to zrobiłeś?-powiedział jeden z entuzjazmem
-Poprostu mam wrodzony talent-zaśmiał się Smoke podchodząc do nauczyciela.-No i jak?-spytał zwycięskim tonem
-Uczciwe trzy minus-mruknął nauczyciel wpisując coś do dziennika
-Trzy minus? Ale przecież pokonałem ich obu jako jedyny... byłem najlepszy!
-Taki najlepszy a błąd na błędzie-warknął nauczyciel-jesteś zbyt przewidywalny. Przeciwnik od razu by cię pokonał. Musisz biegać szybciej, strzelać celniej, bić się lepiej!-powiedział mentor i wrócił do oceniania innego ucznia. Obrażony Smoke poszedł w kierunku swojego pokoju.

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

-Ale beznadzieja!- Smoke wkurzony położył się na łóżku. -Trzy minus! Za przewidywalność?! Niczego nie przewidziałem a tym bardziej nikt mnie!
Do jego pokoju nagle ktoś zastukał.
-Czynne- burknął dalej niezadowolony Smokescreen i wstał.
Do pokoju wszedł jeden z botów, który go pochwalił za celne strzały.
-Hej Smoke..Słuchaj nie przejmuj się nauczycielem i tą trójką...
-Nie przejmuj się -prychnął Smoke. -Łatwo powiedzieć. On mnie uraził! Celowo! Widzi że mam potencjał, że jestem gotowy znaleźć się na wojnie jako jeden z Autobotów, ale nie chce tego przyznać! Jest zazdrosny!
-Taa, na pewno.- mruknął bot. -Słuchaj jesteś chyba najlepszym z żołnierzy, ale do rzeczy. Podsłuchałem dziś rozmowę nauczycieli. Mówią, że sam Optimus Prime ma tu przyjechać!

ocenił(a) serial na 10
SpiderMan4

-Optimus Prime?!-krzyknął z zadowoleniem siadając na łóżku-nareszcie mam okazję wykazać się przed kimś, kto mnie zrozumie!
-Podobno będzie strasznie ostro-mruknął bot. Smoke zdecydowanie był jego idolem jednak uważał iż czasem nadużywa przechwałek.
-Kiedy?-spytał Się smoke z wielką ciekawością.
-Nie wiem...jakoś niedługo...
-W takim razie trzeba wziąć się za trening-powiedział i serwał się z łóżka biegnąc w stronę ogromnej sali gimnastycznej.

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

Smokescreen wziął się ostro do roboty. Chciał się wykazać, pokazać się jak od najlepszej strony. Marzył o tym żeby go zauważono i zabrano na front. Bardzo chciał pokazać Decepticonom kto tu rządzi.
No i wreszcie nadszedł ten dzień na który tak bardzo czekał Smoke. Optimusowi zabrakło rekrutów i przyjechał po nowych. Miał być podobno jakiś sprawdzian oceniający umięjętności kadetów. Smokescreen przygotowany był na wszystko.

ocenił(a) serial na 10
SpiderMan4

O umówienej godzinie jako pierwszy sjawił się na sali. Pierwszym zadaniem okazała się być symulacja bitwy. Smoke bez obaw wszedł do symulatora i zażyczył sobie czterech przeciwników. Optimus mruknął.
-Może zacznij najpierw od jednego?-zasugerował jednak Smoke nie słuchał. Uznał iż da sobie radę. Gdy pojawili się czterej przeciwnicy Smoke w mgnieniu oka pokonał wszystkich.
-A teraz chcę zmierzyć się z Megatronem!-krzyknął z entuzjazmem.

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

Optimus zastanowił się. Smokescreen może i był bardzo dobry w walce, ale nie znał Decepticonów. Wątpił żeby któregoś z nich pokonał. Będzie miał szczęście jak ucieknie im. Myślał gorączkowo. Potrzebował nowych rekrutów, ale ten był zbyt pewny siebie i nieostrożny. Jednak z drugiej strony dobrze walczył więc...
Smokescreen czekał niecierpliwie. Miał wielką nadzieję że Optimus wybierze go i wtedy pokaże mu na co go stać. Sam zabije Megatrona.

ocenił(a) serial na 10
SpiderMan4

[Rozdział 2: Medyk Egoista]

Na cybertronie nastał poranek. Gwiazda wschodziła rozświetlając stalowe niebo. Ciszę w jednym z pokoi akademika Akademii Medycznej przerwał dźwięk budzika. Z łóżka smętnie zwlekł się czerwony bot. Był wykończony po wczorajszej nocy, którą spędził na powtórkę do egzaminu. Szybko przygotował się na zajęcia i wybiegł z pokoju. Ten egzamin miał być jego ostatnim. Od jego wyniku zależała dalsza kariera przyszłego medyka. Bot pobiegł na wielką salę, gdzie siedziało już trzech profesorów. W sali krzątało się kilka botów. Knockout-bo tak się nazywał-usiadł na wyznaczonym miejscu. Najpierw część pisemna. Ta nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Gdy otrzymał arkusz w mgnieniu oka wypełnił wszystkie zadania. Po półgodzinnej przerwie miała rozpocząć się część ustna, której najbardziej się obawiał. Gdy wyczytano jego nazwisko Knockout wszedł do tym razem mniejszej sali.
-Proszę wylosować pytanie-mruknął profesor wskazując na misę pełną pozaginanych kartek. Knockout wziął głęboki oddech i sięgnął do misy. Złapał najmniejszą kartkę i wyciągnął ją. Od tego momentu miał niecałe trzy minuty aby zastanowić się nad odpowiedziana pytanie. Bot niepewnie rozwinął kartkę.

,,Wyjaśnij, dlaczego wprowadzenie stentu do tętnicy wieńcowej sprawia, że ryzyko martwicy mięśnia serca się zmniejsza."

Iskra Knockouta zabiła szybciej. Było to jedno z pytań na które nie znał odpowiedzi.
-Cas na przygotowanie minął-ponownie mruknął profesor. Knockout udał, że kaszle aby zyskać trochę czasu
-A więc...Stent zwiększa średnicę naczynia wieńcowego, w wyniku czego serce jest natlenione i lepiej odżywiane.-odetchnął z ulgą, gdy nauczyciel zrobił zadowoloną minę.
-No to jeszcze jedno-mruknał profesor. Wyraźnie uwziął się na Knockouta. Bot ponownie zanurzył rękę w misie tym razem wyciągając twardy kawałek papieru

,, Określ, jaki poziom TSH, zbyt wysoki czy zbyt niski w stosunku do normy, może świadczyć o niedoczynności tarczycy. Odpowiedź uzasadnij, uwzględniając sprzężenie zwrotne ujemne."

To pytanie akurat znał. Nie wykorzystując czasu wyprostował się i zaczął mówić:
-Zbyt wysoki poziom TSH może być znakiem niedoczynności tarczycy. Hormony tarczycy nie hamują zwrotnie przysadki produkującej TSH.

Po tych pytaniach pozwolono mu już wyjść. Gdy bot znalazł się za drzwiami odetchnął z ulgą.

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

Co to było? W kółko mnie pyta. Niech se kogoś innego znajdzie bo kiedyś w końcu zrobię coś na co nie mam ochoty!
KnockOut nie był zbyt szczęśliwy. Profesor często go pytał. Nie podobało mu się to. Smętnie spojrzał w kierunku drzwiom wyjściowym. Najchętniej poszedłby stąd jak najdalej od szkoły. Ale musiał zdać ten egzamin. Przynajmniej teraz mógł zdecydować kim będzie i po czyje jest stronie. Nagle ujrzał jakiś napis na tablicy która wisiała w Akademii. Podszedł i przeczytał napis:
-Autoboty przyjmą nowych medyków.bla bla bla..najlepiej od razu. Wybierz właściwą stronę! Wow fajny napis ale mnie nie przekonał. Wciąż nie mam poęcia gdzie być.- KnckOut smutno pokręcił głową. -Sam nie zdecyduję. Ktoś musi mi pomóc.

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

Knockout wyszedł na dziedziniec swojej Akademii. Do dowiedzeniu się o swoich wynikach miał jeszce jakieś 3 godziny. Nie miał co robić. Nagle sobie coś przypomniał. "Może odwiedzę Breakdown'a? Dawno go nie widziałem.."
Breakdown był najepszym przyjacielem KnockOut'a. Gdy byli młodsi często się odwiedzali i rozmawiali, ale odkąd Breakdown poszedł do wojska a KnockOut na medycynę.
Czerwony bot teraz zmierzał właśnie ku tej.."Akademii" wojskowej. Nigdy nie ciągnęło go do wojska, nie lubił tego.. a teraz stał przed tym czymś.
-Wolałbym szybko znaleźć Breakdown'a..-mruknął KnockOut - Nie mam tera czasu na latanie po poligonach...

ocenił(a) serial na 10
SpiderMan4

Bot wszedł do budynku. Po przekroczeniu progu widział wiele innych uczniów, niektórych w jego wieku, jak i również starszych kadetów. KnockOut rozglądał się za swoim przyjacielem po którym nie było śladu. On sam nie czul się zbyt pewnie, by szukać go pośród tylu nieznanych botów, postanowił więc zapytać o Breakdown'a, jakiegoś nauczyciela.

SpiderMan4

Mam taki pomysł z Transfomerami nazwałem to ,,The New Transformers,, przedstawię wam postacie(bez ich opisu) jeśli się zgodzicie to mogę przedstawić fabułe tego co ja wymyśliłem

Autoboty: Optimus Pax Prime , Vector Prime , Sentinel Prime , Orion Pax , Bulkhead , Ironhide , Inhane , Bumbelbee , Hot Bee , Hot Shot , Hot Rod , Jazz , Smokescream , Starfire , Gears , Grimlock ,Cliffjumper ,Elita , Windblade ,

Decepticony:

Megatron , Tron , Starscream , Nightscream , Breakscream , Shockwave , Lugnut , Blitzkrieg , Red Alert , Knockout , Jet Storm / Jetfire , Soundwave , Blackarahnia , Chromia

Bez frakcji :
Lockdown , Dreadwing

Zmieniające frakcje:
Rachet(na Decepticony) , Proud(na Decepticony),Arcee( na Autoboty), Whelljack (na Omicony), Ultra Magnus (na bez frakcyjnego )

Ludzie:

Nie mam żadnego pomysłu na człowieka (więc ludzie możecie dawać jakieś pomysły)

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

Ludzi się potem wymyśli, napisz pomysł na fabułe i można popisać, ja osobiście pomysłów mam od groma ;)

Megatronusia_TFP_Fan

Opowiem trochę prostszymi zdaniami (bo Chamstwo mojego laptopa wynosi 98%) czyli powiem o postaciach i w nich będzie ukryta fabuła
Tron- Rolcon (później Decepticon ) mieszkał na planecie X-13 miał siostre(nie powiem jej imienia po zrobiło by to zamęt) kiedy dołączył do Decptinonów (Przez Galvatrona ) wtedy dostał zbroje Fancu (Ta zbroja wygląda jak Megatron z G1 , i w to samo się transfomruje ) po wygannym buncie z Autobotami stworzył Nowe Państwo .Po latach też ojciec Megatrona (A tak bym zapomiał Galvatron zginie podczas szturmu na Archiwum Jakonu)
Starscream - Możnowładca i dyplomata Zety Prime , stworzył spisek na Sentinela ( w którym Był Optimus wtedy Pax i Bulkhead) został ciężko ranny podczas zgromadzenia Władzy który pierwszy strzał na niego padł z sztrzelby Optimusa a potem od jego własnej Matki ( później będzie bratem Nightscrema i Breakscreama) kiedy on został zrzucony z przepaści podczas niej stracił ręke i nogę .Kiedy spadł był nieprzytomny i Dark-boty zrobiły mu pancerz (tak samo jak u Trona jej wygląd przypomina ten z G1)póżniej dołaczył do Decepticonów.
Optimus Pax Prime - Szlachcic , ożenił się z( bam bam bam) z Arcee( wytłumaczenie tego na dole )Często się denerwuje , po tym zgromadzeniu możnych gdzie zginął Strarscream mógł dołączyć do operacji Keb-90(wytłumaczenie na dole) .Po śmierci Sentinela został Primem i dowodzi się cała naszą grupą .
Orion Pax -Syn Optimusa (Często na niego mówią po prostu Orion) przyjaciel Hot Bee , IronHide i Inhane ( mogę jescze dodać że Windblade będzie ich szkolić ) wyglądem przypomina (białego Optimusa z złotym hełmem)
Ironhide i Inhane - Bracia bliźniacy Ironhide ma dwa palce w dwóch rękach a Inhane przypomina wygladem Bulkheada z Prime , dwaj debile jak Orion i Hot Bee.
Elita i Blackarachnia - są to siostry (zdziwienie co nie ) Elita ma charekter spokojny a Arachnia no ( Romansuje ze wszystkimi z towarzyszami broni) (Też będzie mieć romans z Starscreamem )(tak Elita to Black Arachnia a Blackarachnia to Elita
Schockwave i Lugnut - tak też są braćmi Schockwave to największy geniusz po tej stronie drogi mlecznej a Lugnut to skączony idiota który wieku 20 lat dopiero przeczytał i napisał pierwsze słowo ale jest silny jak cholera ale mają ledną spólną cechę są Lojalistami i podlizują się Tronowi i Megatronowi ( tak ich ojcem był Galvatron )
Ultra Magnus/Unicron - Magnus zmienia się w co tylko chce jest Pseudo bratem Optimusa on tak naprawdę stworzył cybertron i ich mieszkańców a Primus sobie ich przywłaszczył . Ma bicze elektryczne .
Laptop mi się już wkurza więc wyjaśnię wam co to jest operacja Keb-90 to operacja stworzona przez Sentinela .Ta operacja miała na celu ochrony cybertronu przed buntami najpierw czyszcząc pamięć głownie to był wszystkie autoboty (Też Arcee miała czyszczenie pamięci ) nie liczą młodych (Nasza czwórka debilów i Hot Shot )Oprócz Optimusa oczywiście każdy z wybranych mają inne spomnienia i inne zachowania .

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

postacie i ich ,,role'' że tak powiem, są dobrze dopasowane i wszystko się klei. Spodobał mi się pomysł że Ratchet będzie u Conów, ja miałam wizje jeszcze jednego bota - Jumper/Nexus Prime.
ogułem to te wszystkie postacie dodadzą dynamiki do opowiadania. I jeszcze jedno pytanie. Akcja dzieje się przed czy po wojnie?

Megatronusia_TFP_Fan

Akcja dzieje się przed w tracie i po wojnie .(ta wojna będzie trwała około 1 roku cybertrońskego a rok cybertroński na nasze realia to 10 lat) A zgadnij dlaczego będzie u Conów (jeszcze coś nie lubię kiedy Transfomery mają broń wbudowaną w ręce i dlatego każdy z nich będzie mieć inną broń) .Zapomniałem czegoś tam Tron dołącza do Decepticonów bo autoboty zabił jego rodzine i porwali siostre (Megatron będzie inny od wszystkich Megsów ever bo interesuje się ludzką kulturą i jest taki bardziej młodzieżowy.

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

Co do Ratcheta to mi się wydawało że z Conami mu się dobrze pracuje i do ludzi ma małą niechęć jeśli chodzi o wzorowanie się bajkami, a tak to nie mam pomysłu, może zazdrość 8/

ocenił(a) serial na 10
Megatronusia_TFP_Fan

Młodzieżowy Megs, oj będzie się działo. Swoją drogą skrót Megs kojarzymi się z pumeks XD.
Fajnie będzie popisać o wojnie i bitwach toczonych w trakcie. Ogułem miałam pomysł że Cony dadzą reade zniewolić Cybertron który potem zostanie odbity. Przydałoby się żeby złu chociaż raz się pofarciło.

Megatronusia_TFP_Fan

Co do Racheta do on (gdy nie Proud to nie był by w decepticonach bo Proud to szpieg decepticonów) dokładniej doszedł do decpticoną bo będzie dręczony przez (aż ja nie mogę w to uwierzyć ) Optimusa bo Rachet sprzeciwia się nie którym jego planom (Oczywiście Optimus zawsze go dręczy fizycznie dlatego będzie mieć rany na twarzy i wgniecenie w kaltce piersiowej ale też tylko w cztery oczy) .
Cony w tym moim wymyśle będą tymi bardziej dobrymi niż złymi (bo tak naprawdę Autoboty zniewoliły sobie cybertron na 100 tys lat cybertrońskich) (Gdyby nie zwariowana twarz Blitzkriega to nigdy Megs nie dowiedział się o ludziach)Z serialami animowanymi to oglądałem 24 odc G1 ,połowę Beast Wars , 3 lub 5 odc Beast machines , do 26 odc Animated , Całe Prime , i kilka odcinków Robots in Disgues

Kacper_Rudtka

A tak chyba nie wiesz że największe kontrowersje będą z Knockoutem (pomyśl na tym )

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

Co do Knockout'a to dyskusji będzie nieskończona ilość. No ale cóż można zrobić, taki jest jego charakter, nigdy nie wiadomo czy będzie dobry czy zły i co ma w planach.
W mojej głowie urodził się pomysł, że Cony stworzą parę nowych Predaconów i zaatakują Cybertron. Po udanej próbie podbicia planety Autoboty kryją się wśród gwiazd gdyż na Ziemi orbitował statek Conów.
A Knockout powrócił do Decepticonów gdy dowiedział się o powrocie Megatrona, co nie oznacza że nie uniknie kłopotów.
Do Optimus dołonczy jego dawny przyjaciel Jumper który później okaże się nosicielem nieskończonej energii otrzyma on tytuł Nexus Prime. Wspólnie dadzą radę odbić Cybertron.
Trochę się rozpisałam a więc czekam na odpowiedz i myślę nad Knockout'em.

Megatronusia_TFP_Fan

Fajny pomysł z Nexusem(Ale proszę nie nazywaj go Jumperem bo mi to przypomina crapiastą grę ,,Jumper,,)

Z Knockoutem to on/ona/ono(Mam nadzieje że ten komentarz będzie mieć powyżej 1 komentarza bo będą cholerne kontrowersje (A tak na marginesie w moim pomyśle jest)) KOBIETĄ(tam tam tam) . Wytłumaczę ci to że Knockout ma specjalną zbroję (deja vu innych moich komentarzy)Wiadomo jest inżynierką (Dba o swoją zbroję jak to było bóstwo )zakochuje się Red Alercie (Tylko Red Alert i Megatron wiedzą o tym że to kobieta.

Mam pomysł z Megatronem .Optimus i Megatron walczą
-(Dawaj malina )po japońsku -
Optimus nic nie rozumie i atakuje z szarży .Megatron robi judo i powala dowódce Autobotów i tańczy jak Michał Kubsyn(dla nie kumatych Michael Jakcson ) i śpiewa YMCA

Proszę żebyś odpisała na każdy komentarz osobno.

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

Knockout kobietą, chmmm... Jak dla mnie to sprawa do przemyślenia. Ja bym prędzej dała sytuację że przebrał się za kobietę XD. Pomysł ze zbroją deja vu w rękach Knockout'a bardzo mi się spodobał. Ja miałam pomysł na zbroję Predacona: jej nosiciel nabiera wizerunku pradawnej bestii, jak i również mocy zania ogniem, latania itp.

Megatronusia_TFP_Fan

(To nie jest zbroja deja vu tylko zwykła zbroja stworzona przez Megartron (Nasz Megatron lubi być kowalem jak Murzyn Janusz Pulchny ,,Czarna Śmierć,,)).Chyba nie wiesz o legendzie lub inny coś ku że Knockout jest gejem ale to tylko teorie spiskowe. Ale też zapominam że przy komentarzu mam napisać że nie opowiedziałem ci reszcie postaci jakich tam daleko w górze są napisani.

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

Sory z tą zbroją, tak jest gdy czyta się komentarz na szybkiego u dermaologa XD. A to że Knockout jest nie na odpowiedniej orbicie w tych sprawach to wiem, jak popatrzyłsz na forum to znajdziesz filmik gdzie studentka na wykładzie o to zapytała.
Opisz te resztę postaci, nie przeszkadzam ;)

Megatronusia_TFP_Fan

Pytanie na tym Forum czy na jakimś innym .(Jeśli odpowiesz to przedstawię te resztę postaci)

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

Chyba będzie lepiej na rym forum, albo lepiej otworzyć nową konserwację i tam to wszystko pisać

ocenił(a) serial na 10
Megatronusia_TFP_Fan

Mi to będzie obojętne byłbym mogła pisać i czytać ☺

Megatronusia_TFP_Fan

Dobra będzie nowe Forum

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

Jaką ma nazwę, napisz to zaraz wejdę.

Megatronusia_TFP_Fan

Nazywa się Nowe

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

ok napisz postacie

Megatronusia_TFP_Fan

Na razie napisze cztery .
Hot Bee - syn Bumbelbee ma specjalną obudowę na plecy dzięki której jest chroniony (Ma równie debilne pomysły jak Orion .
Windblade - (Taka niby honorowa samu rajka) przed Keb-90 była najemniczką używającej tylko broni palnej , Teraz jest Mentorką czy czymś innym .
Red Alert - Nieśmiały lekarz , który ma na barkach dwa specjalne ustrojstwa do leczenia ran na Cybertronie był uczniem Racheta przed oczywiście opercją Keb-90
Blitzkrieg -(Wygląda jak Blitzwings i ma niemiecki akcent z Animated)Ma trzy twarze Spokojna (Racjonalnie myśląca ) Wkurzona (na każdą obrazę lub inne coś odpowiada gniewem)Szalona(Lubi ludzką kulturę i jest idiotycznie szalona)

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

Wiedziałam że z Hot Bee będzie miał coś wspólnego z Bumblebee :)
Ta wzmianka że ma debilne pomysły równie co Orion mnie rozwaliła.
Red Alert z tym ustrojstwem na barkach, skojarzył mi się z leczniczymi bombami z gry ;)
Windblade... Ciekawe kogo będzie mentorką.
Blitzkrieg, pewnie będą ciekawe sytuacje zwłaszcza z tą szaloną twarzą XD

Megatronusia_TFP_Fan

Windblade będzie uczyć Oriona , Hot Bee , Ironhide i Inhana
Dobra kolejne postacie
Starfire - jest bardzo poważny (Pomysł z Starfirem był taki że chyba źle uszłyszałem słowo Jetfire z G1 bo Starcream ,Megatron i Optimus ciągle mówili Starfire ) stacił syna wojnie na Cybertronie (Nazywa się Jetfire rozumiesz aluzje?)
Vector Prime - Stworzony (Jako jedyny )przez Primusa i szuka Unicrona (Oczywiście Unicron Zabierze jego dusze żeby mieć dodatkową moc)Jest nadzwyczaj spokojny i wyluzowany
Megatron- Tym razem jest to młodzieżowy Megs (Jego ulubionymi tytułami muzycznymi są Trift shop , Ghost Town i Hands up)czasami w walce udaje że jest postacią z Mortal Kombat .
Nightscream - Brat Starscreama (Oni najbardziej się nie lubią )jest podobny do Starscreama z Animated i on podlizuje się Megatronowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones