PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 388
ocen
6,5 10 1 3388
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

pomieszane odcinki.....

ocenił(a) serial na 7

Serial wychodzi w 3 krajach: w kanadzie, francji i niemczech. W każdym kraju jest całkowicie inna kolejność odcinków. Tak więc:

Kanada: trojan horsepower 1, payback 2, the general's daughter 3, harvest 4, dead drop 5, hot ice 6, give the guy a hand 7, sharks 8, city of love 9, switch 10, 12 hours 11, cherchez la femme 12.

Francja: the general's daughter 1, trojan horsepower 2, harvest 3, dead drop 4, sharks 5, 12 hours 6, city of love 7, switch 8, hot ice 9, give the guy a hand 10, cherchez la femme 11, payback 12.

Niemcy: the general's daughter 1, harvest 2, switch 3, dead drop 4, payback 5, sharks 6, trojan horsepower 7, hot ice 8, city of love 9, cherchez la femme 10, give the guy a hand 11, 12 hours 12.

Strasznie namieszali. Jakby nie mogli wszędzie zachować taka samą kolejność.

ocenił(a) serial na 6
ArturDG

W Polsce nie inaczej.
Pierwszym odcinkiem na Canal+ była "the general's daughter", a drugim "12 hours"

użytkownik usunięty
Khaosth

To jednak sobie odpuszczę serial :/
Nie dość, że nie wiadomo w jakiej kolejności oglądać to jeszcze nie ma napisów dla HDTV ;)

ocenił(a) serial na 6
Khaosth

odcinek trzeci - "Trojan horsepower" (tłum. "Mechanicznykoń trojański"); odcinek czwarty - "Sharks"

Co ciekawe przez wzgląd na pewne Audi w garażu Dietera odcinek "Trojan horsepower" powinien poprzedzać odcinek "Sharks", a oba z kolei powinny się znaleźć przed odcinkami "the general's daughter" i "12 hours" (tu kolejność dowolna).

ocenił(a) serial na 6
Khaosth

kolejność polska: 1. "the general's daughter" (córka generała); 2. "12 hours" (12 godzin); 3. "Trojan horsepower" (mechaniczny koń trojański); 4. "Sharks" (rekiny); 5. "Harvest" (serce); 6. "Switch" (zamiana); 7. "Payback" (odwet); 8. "City of love" (miasto miłości); 9. "Dead drop" (skrzynka); 10. "Hot ice" (gorący lód); 11. "Give the guy a hand" (pomoc w potrzebie); 12. "Cherchez la Femme" (cherchez la Femme)

Niestety w późniejszych odcinkach nie robiłem już notatek. Kolejność z grubsza jest dowolna z kilkoma "ale". Po pierwsze czerwone Audi w garażu Dietera - chyba w każdym odcinku w którym pojawiał się Dieter w jego garażu stało Audi, a jego pojawienie się tam jest wyjaśnione odcinkiem "trojan horsepower". W jednym z ostatnich u nas odcinków Dieter wypomina Transporterowi szkody jakich dokonał na swym wozie wspominając zdarzenia z odcinków "trojan horsepower" i "harvest". Ważniejsze są jednak odcinki z Delphine Chaneac, które swą kulminację znajdują w odcinku "cherchez la Femme" który jest też finałowym odcinkiem.

Stawiałbym na kanadyjską kolejność, chociaż ten cały odcinek "trojan horsepower" jest bodaj najsłabszy w serii i lepiej go po prostu pominąć.

ArturDG

na filmwebie odcinek 5 to sharks a jak oglądałem to był to odcinek 4, straszne pomieszanie i potem widać, że niektóre elementy do siebie nie pasują jak to czerwone audi

ocenił(a) serial na 8
ArturDG

Kto ma napisy do wszystkich odcinkow?

użytkownik usunięty
marekm71

kilka odcinków już masz z lektorem.

ocenił(a) serial na 8

no, juz cztery, ale ogladam juz następne i do trzech nie mam napisów

ocenił(a) serial na 5
ArturDG

To w końcu w jakiej kolejności oglądać te odcinki, aby to miało jak największy sens?
Niemieckiej, kanadyjskiej, francuskiej czy tej co jest na filmwebie? :-)

brzozi

Dołączam się do pytania i oczekuję odpowiedzi na nie ;)

ocenił(a) serial na 7
KiXMiT

ja poprostu ogladałem jak leci bez jakiejkolwiek konkretnej kolejności

brzozi

Oglądam według Niemieckiej wersji, kolejność zdaje się mieć sens......
Polecam wersję "GZCrew" bez problemu można cały sezon znaleźć

ocenił(a) serial na 7
ubersoldat

zmień kolejność na kanadyjską, jak nie chcesz oglądać finału 2 odc wcześniej... ;)

luqmaly

Póki co obejrzałem siedem odcinków. Dzięki za info, w takim razie zmieniam kolejność.....

ocenił(a) serial na 7
brzozi

ja polecam jednak kanadyjską kolejność - wg niemieckiej i francuskiej jest straszny burdel (oglądałem wg fr i niem - ale najlogiczniej wszystko się układa w kan)

ArturDG

nawet na polskich stronach do oglądania filmów jest wszystko pomieszane, przerąbali sprawę,

ocenił(a) serial na 8
ArturDG

A wie ktoś jaka kolejność była na TVP?

ArturDG

Odgrzeję temat.
A ma ktoś daty produkcji tych odcinków, tzn tak jak wychodziły po kolei "z fabryki" ? Może tak dojdziemy kolejności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones