PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 366
ocen
2,6 10 1 17366
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

Bo jedyne co przedstawiają te gówno warte paradokumenty dla ubogich to głupota i debilizm , nie mówiąc już o tym że te programy zwyczajnie ogłupiają nasze i tak już mocno manipulowane przez telewizję społeczeństwo.

A tego kto odpowiada za ofertę programową telewizji Polsat od ostatnich paru lat powinno się na zbity ryj pogonić !
Żeby regularnie dzień w dzień zapychać 50% jak nie więcej codziennej ramówki syfami tego typu to trzeba mieć gówno zamiast rozumu..

Takie programy jak to ścierwo pokazują tylko jak w ostatnich latach nisko upadła telewizja i gusta widzów..

Trzeba mieć nieźle zryty beret żeby tracić tyle godzin życia na codzienne oglądanie tych wiecznych jazgotów z debilami i kretynami na czele , jak widziałem kilka razy ten program i tych ludzi w nim to tylko miałem ochotę wziąć kałacha i im te głupie wiecznie wredne mordy odstrzelić bo już się słuchać tego nie dało , dlatego też moje oglądanie telewizji po południami zostało w ciągu kilku ostatnich lat bardzo mocno ograniczone i bardzo się z tego cieszę , bo naprawdę moi drodzy SZKODA CZASU I ZDROWIA NA TE WYPOCINY !!!

ocenił(a) serial na 1
Siwy1984

Zamiast nowego serialu w tv mamy takie gówno!

Basia_101

Otóż to lepiej by zainwestowali w jakiś fajny serial zamiast pompować kasę w te wypociny.

Siwy1984

popieram w całej rozciągłości, to dziadostwo leci non stop, nawet jeśli chce się zerknąć na coś wartosciowego...
najgorsze jest to, że ludzie to na serio oglądają. moi znajomi również.
a gdy pytam, dlaczego, to twierdzą że po to, by się pośmiać.
tylko że tam nie ma nic śmiesznego, tylko żenada.

mistrzyniF1

ja chce lostów !

koziol3k

zawsze pozostaje Ci internet lub dvd ;)

mistrzyniF1

to nie to samo gdy masz swiadomość że kilkadziesiat lub kilkaset tys oglada w tej samech chwili

koziol3k

no niestety, pamiętam te czasy jak Lost na TVP1 leciało, i nie można się było doczekać kolejnego odcinka

mistrzyniF1

na puls mogli by puscic Lost'ów zamiast jakiejś niani -,-"

koziol3k

owszem, choć Niania jak na polskie standardy jest dość przyjemnym serialem, to puszczanie jej w telewizji po raz 5 jest już przegięciem.
tak samo puls mógłby zmienić trochę politykę swoją, bo wykupią sobie jeden sezon na przykład Arrowa, a o kolejnych sezonach cisza...

Siwy1984

Nie rozumiem, czemu ludzie oglądają takie ścierwo. Kogo to obchodzi, że np. jakaś idiotka kupiła tablet, myśląc, że to lustro. Ludzie! Oglądając taki chłam, sami obniżacie sobie poziom wartości. Czy już naprawdę nie ma nic sensowniejszego niż tego typu paradokumenty? Znam parę genialnych seriali, ale których w Polsce się nie zna, których nie puszczają w telewizji polskiej, bo po prostu czas antenowy jest zawalony takimi śmieciami jak Trudne Sprawy czy Dlaczego Ja. :-P

dorotagniedziejko1998

Mnie niestety też jest ciężko zrozumieć osoby które to oglądają .. przypuszczam że wiele z tych osób już zapomniało jak się ogląda normalny serial czy film , bo jak się tak patrzy to w czasie dnia gdzie byś nie włączył czy na Polsat czy na TVN to pełno tego śmiecia leci , a na Polsacie to już chyba szczególnie.

dorotagniedziejko1998

Przykładowo Supernatural

użytkownik usunięty
dorotagniedziejko1998

Mnie to obchodzi i proszę mnie nie obrażać.

Siwy1984

Zgadzam się, obejrzałabym jakiś wartościowy serial albo film zamiast tego,zdecydowanie przesadzili z tego typu paradokumentami, prawie na każdym kanale jest taki,polecam kanał focus tam są przynajmniej programy historyczne można się wiele dowiedzieć.

użytkownik usunięty
Siwy1984

Trzeba mieć nieźle zryty beret by brać to wszystko na poważnie... Ten serial i jemu podobne to prowokacja doskonała... Arcydzieło w swojej kategorii, niestety większość nie potrafi tego pojąć.

10/10?
Hmm no cóż gratuluję dobrego samopoczucia..

użytkownik usunięty
Siwy1984

Żyjemy w takim pięknym świecie, nic tylko się radować ;)

W tych programach nie ma żadnej "prowokacji" króluje za to głupota i debilizm i trzeba niestety mieć coś z głową żeby to lubić..
Wielkie mi paradokumenty od siedmiu boleści..
Banda kretynów od początku do końca pałająca do siebie nienawiścią wydzierają tylko te mordy o byle co jeden przez drugiego że aż im prawie piana z tych mord wylatuje z tej nienawiści.. Nie mówiąc już o tym że ci ludzie z tych programów to żadni aktorzy tylko zwykli amatorzy z ulicy którzy do czyszczenia co najwyżej kibli się nadają a nie występowania w telewizji..
Telewizje które to puszczają same sobie wystawiają opinie , dlatego kanały takie jak choćby TV PULS czy ATM ROZRYWKA biją na mordę taki POLSAT i TVN które już dawno zapomniały o dobrych serialach i filmach.

użytkownik usunięty
Siwy1984

Głupota i debilizm tych programów to właśnie prowokacja.

ocenił(a) serial na 1
Siwy1984

Pierwszy raz dałem łapkę w górę na filmwebie. Też nie mogę zdzierżyć debilizmu tych seriali, które są robione na całkowity odpi**dol. Co do tego, czy to jest prowokacja, to byłem u babci i gdy leciało to coś (każdy mógłby coś takiego nagrać) próbowała mi powiedzieć, że to wszystko na prawdę... :)

ocenił(a) serial na 1
Altrs

To co sie w mym domu wyczynia nadaje sie na nowy scenariusz,tej głupoty .

ocenił(a) serial na 1
Siwy1984

Słuchaj, dopóki są mało inteligentni ludzie którzy to oglądają i generują przez to zysk, to tamci będą na nich zarabiać bo to jest tanie i proste do nagrania. Po co robić przykładowo serial gdzie jeden odcinek kosztuje 100 000 zł a zarabia 150 000, skoro można zrobić odcinek za 20 000 zł i zarobić 200 000 zł.
Dopóki będzie w społeczeństwie duży procent mało inteligentnych ludzi co napędzają kręcenie takiego czegoś (bo to nie zasługuję na miano produkcji filmowej), to będą to kręcić. Stary tam chyba nie ma nawet scenografa, reżysera a scenarzysta piszę po pijaku na kolanie. Kamerzyści to chyba też goście z ulicy, bo co tam trudnego do kamerowania ? Pierwszy lepszy łoś by potrafił, pokazać mu tylko jak kamerę włączyć.

Tak że zrób to samo co ja, olej całkowicie telewizję, ja od 7 lat nie oglądam, kiedyś jeszcze samo Discovery ale teraz nawet oni przeginają z reklamami.
Jak idę spać przełączam komputer na TV jednym przyciskiem, biorę sobie bezprzewodową myszkę i oglądam z łóżka to co chcę, kiedy chcę. Załączę House of Cards i ustawię że za dwa odcinki komp ma się wyłączyć.

killerek132

Powiem szczerze że telewizji prawie w ogóle jako takiej od dawna już nie oglądam co najwyżej jakieś starsze seriale z lat 80-tych i 90-tych jak lecą (np.na ATM Rozrywka) bądź od czasu do czasu jakiś film z telewizji.
Oczywiście wszystko najpierw nagrane na dekoderze i dopiero później oglądane bo nie wyobrażam sobie tracić chociażby jednej najmniejszej minuty na oglądanie tych posranych reklam , zapowiedzi itp.szajsu..

Szkoda mi na to czasu którego ostatnio nie wiele mam a nawet jak bym miał to wolę go stracić na coś ciekawszego..Natomiast filmy głównie oglądam na DVD bądź dekoderze lub VHS-ie wtedy kiedy mam na to ochotę i w takich wersjach jakie mi się podobają a nie tak jak to telewizje robią że film leci o pierwszej w nocy a tłumaczenie jak dla 12 latków i oczywiście do tego tona reklam..Już dawno dałem sobie z tym pasa bo szkoda życia i czasu na te bzdety..
Pozdrawiam : )

ocenił(a) serial na 1
killerek132

Tak jak mówicie, polszmat kręci to tylko dla kasy. Że też im jeszcze nie spadła oglądalność...

ocenił(a) serial na 1
trancefan1986

Dużo to świadczy o debiliźmie naszego społeczeństwa skoro takie chłamy mają dużą oglądalność.

ocenił(a) serial na 1
Siwy1984

Doskonale cie rozumiem też bym chciał aby tego typu bzdury, zniknęły z tv . Ale to co w mym domu sie wyczynia nada sie na nowy scenariusz tego ścierwa

Siwy1984

Wiele kobiet to oglada. Odcinki premierowe, powtorki, powtorki powtorek.
Polsat i TVN dzisiaj glownie ogladaja kobiety, i to pod nie jest robiona codzienna 12-godzinna ramowka.

ocenił(a) serial na 1
Siwy1984

Takie paradokumenty widocznie są skierowane do osób niepełnosprawnych intelektualnie.

trancefan1986

No niestety tak to wygląda..
Wolą wywalać kasę na kręcenie tych bzdetów zamiast puścić coś ciekawego..
Kiedyś na przykład mieli na Polsacie zajebisty serial "Fala zbrodni" to oczywiście żałowali na kolejne odcinki i efekt tego był taki że ten serial się po prostu urywa na bodajże tam chyba 103 czy 104 odcinku i dupa , bo szkoda oczywiście było kasy na dokręcenie przynajmniej kilku odcinków żeby godnie ten serial zakończyć..Tym bardziej że ten serial miał sporą widownię , ale po co..Lepiej przecież w te pseudo paradokumenty dla ubogich kasę pompować..Dziadostwo ta telewizja dlatego już od dawna rzadko ją oglądam.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
Siwy1984

Niemiecka telewizja naziemna jakoś nie kreci żadnych paradokumentów. Na tych wszystkich Ard, ZDF, Rbb, Kika, itd zawsze lecą jakieś porządne seriale kryminalne (Soko Berlin, Die Rosenheim-Cops,), programy przyrodnicze, podróżnicze, etc. Na Czechach jeszcze lepiej. Tak nie trzeba specjalnie kupować sobie dekodera z płatną telewizją, w DE i w CZ można przyjemnie spędzać czas oglądając zwykłą naziemną telewizję, czego o polskiej nie można powiedzieć.

ocenił(a) serial na 1
Siwy1984

Nie tylko głupota i debilizm ale także chamstwo! Przez to społeczeństwo z roku na rok się pogarsza!

Siwy1984

A ludzie i tak oglądają taki syf niestety.

mania19

I to mnie w ludziach najbardziej przeraża.. : )

Siwy1984

Już "Moda na sukces" jest lepsza :P

mania19

Zdecydowanie z dwojga złego wolałbym "Modę na sukces" niż te popłuczyny.. : )

użytkownik usunięty
Siwy1984

Dokładnie. Za dużo tego dziadostwa się namnożyło. Zwłaszcza,że tak naprawdę one wszystkie są dokładnie o tym samym. Na początku ja też czasem oglądałam. Głównie z nudów i ciekawości. Z czasem uznałam,że szkoda czasu na takie gówno. Końcowe happy endy zawsze mnie bawiły. Każdy z każdym się tam kłócił, a na koniec zapanowało szczęście i radość. Jakie to naiwne.

Siwy1984

W pełni się zgadzam sama po dziś dzień czasami zastanawiam się jak to można oglądać i lubić to paskudztwo lub dla zabawy (ja jak na to patrzę to chce mi się płakać) jak patrzę na program na takiego Polszmatu czy TVN'srenu to mam ochotę dać telegazetę na rozpałkę nawet w tle tego nie puszczę bo nawet to będzie dla mnie obrazą tak więc unikam tego jak ognia i chyba tak należy robić jak to kolega wspominał wyżej.

ocenił(a) serial na 1
Sasza9658

Zgadzam się. Niech zrobią oddzielną stację telewizyjną, w której będą sobie do woli puszczać ten syf. Tak by było najlepiej. Amatorzy udający, że grają.role hahaha. Zachowujący się jakby mieli zatwardzenie mózgu, co to nas obchodzi że jest taniej zatrudnić takiego pajaca? Przecież tacy odtwórcy ról z łapanki kaleczą cały serial i jego powagę. Tragiczna mowa ciała, zero ekspresji i wczuwania się w rolę, tylko jakieś gadające manekiny, jakby zostali siłą przywleczeni na plan serialu. Rzygać się chce.

trancefan1986

Słuszna uwaga ale nawet oddzielna stacja telewizyjna też według mnie byłaby złym pomysłem bo te syfy nadal by istniały powinno się zebrać wszystko do kupy i spalić na stosie tańcząc krakowiaczka a tych pseudo-aktorów to im pranie mózgu i wymazanie doszczętnie pamięci trza zrobić bo takiego upokorzenia przeżyć się nie da wzieli sobie pewnie też tych obszczymurów z pobliskiej kolejki do tojtoja i za marne grosze odstawiają cyrk ale z głupcem nie wygrasz np na PolsatGames to leci od czasu do czasu syf o nazwie Gliniarze czapki z głów no ale to kanał polsatowy (no i gameplay'je tych plastikowych gwiazdeczek polskiego youtube'a mnie też jeszcze bardziej zniechęcają do oglądania tego kanału jeśli już to Dragon Ball Super).

ocenił(a) serial na 1
Sasza9658

Haha z tymi toitoiami to genialne :D

ocenił(a) serial na 1
Sasza9658

Lepiej właśnie te wszystkie śmieci zebrać do kupy i wyrzucić w oddzielne miejsce jakim będzie inna stacja telewizyjna, niż oglądać to na każdym kanale...

trancefan1986

Lepsze to niż nic oby jak najmniej i tak a propo to nawet nie dam temu wytworowi pały bo to obraza dla starej dobrej pały ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones