PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371288}
7,0 12 179
ocen
7,0 10 1 12179
Trzeci oficer
powrót do forum serialu Trzeci oficer

Klimat, muzyka i niektóre role są OK, ale chaosu i bzdur w scenariuszu stanowczo za wiele.

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

Jakie to bzdury ?

ocenił(a) serial na 7
jan_niezbedny0

No właśnie jakie?

van_der

Nie bardzo mi się chce oglądać serial od nowa, żeby to sobie wszystko po latach przypominać, ale pamiętam, że w trakcie oglądania na bieżąco niejedno wydało mi się nielogiczne. Najbardziej jaskrawy przykład to wątek "Granda" - przefantazjowany do bólu.

Zresztą tutaj na forum są chyba dyskusje poświęcone tematowi, więc chętny na pewno trafi.

Ja mimo to nie uważam tej produkcji za porażkę, ale jedynka - jak to często bywa - była lepsza.

ocenił(a) serial na 7
jan_niezbedny0

Jedynki niestety jeszcze nie widziałem, ale nadrobię to

van_der

Trzeba znać całość - żeby mieć obraz tego, jak pokręcili ten wątek "Granda", a poza tym po prostu warto.
I dlatego, że jedynka jest najlepsza i dla świetnego Eryka Lubosa, który tam wszystkim ukradł show.

ocenił(a) serial na 7
jan_niezbedny0

2 i 3 ostatnio leciały na TVPHD, jedynka prawdopodobnie też była przed nimi była, ale Filmweb musiał to przeoczyć. Teraz leci na TVP Seriale więc to nadrobię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones