PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371288}
7,0 12 182
oceny
7,0 10 1 12182
Trzeci oficer
powrót do forum serialu Trzeci oficer

Nie wiem czy się zgodzicie, ale scena tortur w 10 odcinku bodajże - fenomen. Najlepsza scena tortur jaką w życiu widziałem, naprawdę. Geniusz pod każdy względem! Wow.

ocenił(a) serial na 10
HorrGore

Fajny był fragment(jeśli można to tak nazwać) jak puszczają muzykę i zaczynają bić Borysa.

WOLVERINE55

Ja ten odcinek widziałem w telewizji. Czego oni od niego chcieli tak w ogóle?

ocenił(a) serial na 10
HorrGore

Żeby im powiedział gdzie jest bomba. Jednak nie wiedział tego o czym świadczy końcówka sceny.
.

WOLVERINE55

:D ta scena była zajebista. Wiesiek (Mecwaldowski), człowiek Rity, włączył rytmiczną muzykę w radiu, zaczął tańczyć i ni z tego ni z owego jebnął z otwartej w tego Borysa (Bluszcz). Ta scena wogole nie przypominała że to jest kręcone w Polsce, raczej kojarzyło się z "made in Hollywood". Dobre to było

ocenił(a) serial na 3
aguero21

Bo to jest żywcem zerżnięte właśnie z Hollywood. Tak tańczy Michael Madsen torturując policjanta, w filmie Quentina Tarantino "Wściekłe psy".

HorrGore

jasne typowy waterboarding

livman

bylby jakby scenariusz byl inny

HorrGore

to cos wolverine to jakis z gimnazjum koles

użytkownik usunięty
HorrGore

To ta scena gdzie wbijaja kolesiowi gwozdzie w paznokcie? No na sama mysl ciary mnie przechodza

Dokładnie.
Też jakoś nie potrafię o niej zapomnieć, ale bynajmniej nie ze względu na to, że była taka okropna, tylko właśnie dlatego, że była tak cholernie doskonała.

Poza tym w tym serialu, ani w żadnym innym nie było tak dobrej sceny.

użytkownik usunięty
HorrGore

No wlasnie, powiedzialbym ze jest okropnie doskonale przygotowana, do dzisiaj zaciskam piesc i chowam paznokcie jak tylko pomysle o tej scenie haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones