PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 24 941
ocen
8,0 10 1 24941
8,2 15
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Gdzie obejrzeć?

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś może gdzie będzie można obejrzeć online oprócz HBO w dokładnym czasie premiery?

ocenił(a) serial na 8
Kociara00

http://pierwsza.tv/watch.html?id=745

Mam nadzieję że pomogłem. Sam będę korzystał :)

ocenił(a) serial na 10
treq7

A jest tam jakiś limit czasowy czy inny haczyk?

ocenił(a) serial na 8
Kociara00

To się jeszcze okaże, ale nie wydaje mi się.

ocenił(a) serial na 10
treq7

Próbowałam oglądac cos na tym, i po krótkim czasie kazało mi sie zarejestrowac, po czym obejrzałam moze z 10 minut i juz koniec oglądania, a dalej po wpłacie kasy... Do tego nawet jak sie wpłaci, to przelew od razu pewnie nie dojdzie

ocenił(a) serial na 10
agawa1234

Kurczę, są jakieś alternatywy?

ocenił(a) serial na 10
Kociara00

Jednak przelew dochodzi od razu, wpłaciłam wczoraj na próbe 5zeta i mi dali dostep na 5 dni...
Mam nadzieje ze obejrze o tej 3, bo jestem najarana...

ocenił(a) serial na 10
Kociara00

Bardzo prosto znaleźć, w necie już 4 odcinki są, przynajmniej dwa z lektorem PL.

Kociara00

Polecam stronę Filiser.tv, seriale całkowicie darmowe bez limitów. Baza jest szeroka i jakość też bardzo dobra, czasem trzeba jedynie poczekać trochę dłużej na napisy polskie, ale jak ktoś dobrze zna angielski to nie problem. Jutro już Twin Peaks powinno być dodane.

cruzo_Alex7

Mam zamiar obejrzeć dziś 2 pierwsze odcinki, na fliserze właśnie znalazłam wersję nawet z polskim lektorem, ale ku mojemu zdziwieniu są tam już 4 odcinki 3ciego sezonu (!) Orientujecie się, czy to nie jakiś fake? Nie chce tego włączać i przewijać, żeby sobie nie spojlerować ;) http://filiser.tv/serial/miasteczko-twin-peaks/s03e03/the-return-part-3/25132

bloosom

To nie fejk. Właśnie skończyłem oglądać wszystkie 4

kulmat12

Whhhaaaaattt?!?!? Pędzę po popcorn :D:D:D

bloosom

i jak? działa wsio czy fejk? :)

k0chanka

Działa :) widziałam tylko 3 póki co i tylko 2 pierwsze odcinki są z lektorem pl, reszta po angielsku

ocenił(a) serial na 4
cruzo_Alex7

już nie działa, kiedyś działało

tabaczan

Wiem właśnie, niestety od paru dni nie działa. Teraz oglądam na alltube.tv.

ocenił(a) serial na 1
Kociara00

Ororo.tv

użytkownik usunięty
Kociara00

Znam sposób na oglądanie transmisji premierowej TP na żywo z HBO 3 bez limitów, jeżeli zaszłaby taka potrzeba. Zwracam jednak uwagę, że link może wygasnąć w nieokreślonym czasie.

Kociara00

Filefox . pl tam zawsze wszytko jest szybko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones