PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105428}

Tylko Manhattan

I'll Take Manhattan
7,6 665
ocen
7,6 10 1 665
Tylko Manhattan
powrót do forum serialu Tylko Manhattan

O ile mnie pamięć nie myli, to serial był znacznie dłuższy. Pamiętam tych braci młodych i Maxi jako dziecko. Nawet na youtube widziałem te odcinki i to całkiem niedawno. Choć teraz jakoś nie znajduję.
Wtedy trafiłem na nie przypadkowo. Były nawet z lektorem pl.
Ktoś może rozwiać moje wątpliwości?
Jestem niemal pewien, że widziałem w polskiej TV wcześniejsze dzieje tej rodziny.

ocenił(a) serial na 7
popser

Przypomniałem sobie o tym serialu dopiero teraz, dziś, przed chwilą więc jestem :) Ale pierwsze co spostrzegłem, to właśnie ilość odcinków (4) która zupełnie nie zgadza mi się z tym co zapamiętałem. Również uważam iż było ich więcej. Od czasu emisji serialu w TV (20 lat temu? więcej?) nie miałem okazji go obejrzeć ponownie ale jestem przekonany, że było ich więcej niż 4.

popser

Na imdb.com podają że trwał 375min. Nie pamiętam ile minut odcinek trwał, ale nie były długie ale raczej nie 20 min. Tak czy inaczej było więcej niż 4 odcinki bardziej 8 czy 10.

sylbow

8 odcinkow ten serial sobie liczy

ocenił(a) serial na 8
popser

Przecież 1 odc. trwa więcej niż 1 godz. To nasza telewizja podzieliła te 4 odc. na kilka. Zawsze tak robili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones