PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782182}

Ucho prezesa

7,5 12 433
oceny
7,5 10 1 12433
Ucho prezesa
powrót do forum serialu Ucho prezesa

Dabrowska...

ocenił(a) serial na 7

... to jest majstersztyk. Uwielbiam tę babkę.

ocenił(a) serial na 7
chrisziyo

W Bożej podszewce jako Wandzia dała taki popis że klękajcie narody.

felicytas

Polecam też spektakl "W poszukiwaniu zgubionego buta" w reż. Cywińskiej. Na pewno znasz.

użytkownik usunięty
Myszkin_filmweb

To jeszcze nic! Pani Dąbrowska jest znakomitą aktorką dubbingową - kiedy byłem mały, oglądałem na Cartoon Network kreskówkę pt. "Bliźniaki Cramp", gdzie w pierwszych dwu sezonach podkładała głos matki tytułowych bohaterów, owładniętej manią czystości i pracującej w podziemnym laboratorium (!) Jak sobie teraz przypominam jej rolę w tej (słabej bądź co bądź) kreskówce, to chętnie bym zobaczył Izabelę Dąbrowską w tej roli na żywo! Byłaby znakomita!

Role matek idą jej znakomicie ("Wszystko będzie dobrze", "Galerianki"), ale jako sekretarka Prezesa zachwyca jeszcze bardziej (zwłaszcza w końcówce najnowszego odcinka - 13.).

Tak, dziś w końcówce Ucha odleciała. Śmiałem się razem z nią. Od dawna ją lubię. Wiem, że nie ogladasz seriali, ale jeśli się kiedyś skusisz na Bożą podszewkę, to w tym seriali też dała popis swoich umiejętności. Niestety byłem dziwnym dzieckiem i kreskówek nie pamiętam :(

felicytas

woogle Izabela Dąbrowska to genialna aktorka, uwielbiam ją w rolach komediowych, jako Machejkowa w ,, Plebania " była super, czy gościnnie jako Iwonka w serialu ,, 13 posterunek".

ocenił(a) serial na 8
felicytas

O tak tak Boża Podszewka tam też dała czadu :)

ocenił(a) serial na 6
chrisziyo

W Kabarecie na żywo w Polsacie z dnia 2. kwietnia 2017 zaśpiewała piosenkę - bardzo udany pastisz śpiewającej Marleny Dietrich.

ocenił(a) serial na 8
chrisziyo

Potwierdzam

chrisziyo

Wyjątkowo mierna i żenująca aktorka, jak większość w Polsce. Nie ma się czym chwalić doceniając "grę aktorską" tej kobiety bo to tak jakby przejeżdżając nad Bałtyk zaklamywac rzeczywistość i mówić, że nasze Morze jest najcieplejszym w Europie. Dąbrowska to dno aktorskie i koniec tematu.

ocenił(a) serial na 7
Bob_Calos

Dałbym ci chrupka, ale przez internet się nie da.

ocenił(a) serial na 8
chrisziyo

Ale może jakiś wafelek przejdzie ;)

ocenił(a) serial na 8
chrisziyo

Poznałem ją osobiście.Naprawdę dobra aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones