PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94639}

Ucieczka w kosmos

Farscape
7,4 3 215
ocen
7,4 10 1 3215
Ucieczka w kosmos
powrót do forum serialu Ucieczka w kosmos

Oficer Aeryn Sun

ocenił(a) serial na 8

Na końcu 2 sezonu Aeryn ginie, natomiast na początku 3 nadal żyje i postacie zachowują sie tak jakby nigdy nie umarła. To błąd w scenariuszu ? Czy porostu ja coś przeoczyłem i było to wyjaśnione w serialu ??

ocenił(a) serial na 9
w00dy_alen

Jeśli tak jak ja oglądałeś na necie to też miałem to zaskoczenie. Wyjaśnienie jest proste. Odcinek wrzucony jako pierwszy pod tytułem Season of Death to pomyłka tych co wrzucali. W rzeczywistości jest to odcinek zerowy tego sezonu, takie przypomnienie z wypowiedziami aktorów. Właściwy odcinek pierwszy pod tytułem Season of Death został w ogóle pominięty przy wrzucaniu i musisz go poszukać. Tam jest wszystko wyjaśnione, dlaczego Sun żyje i co się dzieje z Zotoh Zhaan.

ocenił(a) serial na 8
Jusin88

tak oglądałem a w zasadzie oglądam (jestem w połowie 3 sezonu) w necie na scs. Tak właśnie myślałem ze jakis odcinek został pominięty resztą nie 1 raz na tej stronie. Dzięki wielkie za pomoc.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 3
w00dy_alen

Moze maly spojler alert? Prosto w pierwszej linijce piszesz, ze umiera, nie da sie tego pominac. Nastepnym razem napisz, albo zaznac, ze spojlerujesz prosze, zeby szybko wzrok odwrocic.

Rlyeh

Dopiero zacznę oglądać (zaciekawił mnie odcinek który leciał na AXN Black) i nie czuje się by był to uber spoiler, warto widzieć o małych wadach serialu przed obejrzeniem w sumie cienka jest granica między recenzją a spoilerem :)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
w00dy_alen

Zaspojleruje wam więc nie czytajcie jak nie chcecie wiedzieć co się dzieje z Aeryn Sun.


w odcinku s03e01 season of death - który jest kontynuacją ostatnich odcinków sezonu 2. Aeryn jest umieszczona w komorze tam gdzie Ci "efektywnie" umarli (choć nie do końca martwi) na zapleczu tego lekarza który wyciągał Crightonowi implant Skurpusia i podłącza się do niej Zhaan przy pomocy zlania jaźni i chcę ją uratować, ale Aearyn nie chcę bo wie że to zaszkodzi błękitce - jednak zaraz Sun pojawia się ratując skórę innym bohaterom dzięki mieczowi z trumny.

nemoein

Hej. Pytanie mam. Jak to jest z Krejtonem. Umarł i żyje. Nic nie kumam :(

ocenił(a) serial na 8
jorgesu

A no bo jeden umarł a drugi żyje ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones