PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644013}

Ukryta miłość

Un Refugio para el amor
6,9 1 316
ocen
6,9 10 1 1316
Ukryta miłość
powrót do forum serialu Ukryta miłość

Zakończenie !!!! Beznadziejne

użytkownik usunięty

Rozmumiem że Gala i jej matka były złe ale bez przesady... Ogromne rozczarowanie !!!!

ocenił(a) serial na 1

Zgadzam się, przesadzili z tą nogą, a co gorsze - z chorobą Gali. Jeszcze jak pokazali ją prawie bez włosów, oglądającą się w lustrze i krzyczącą do mamy jak bardzo ją boli, normalnie aż serce się kraja. Szok ! Mogli zrobić inne zakończenie. Także się rozczarowałam !!!

Monia17

Tak! W 100% się z Tobą zgadzam... to było straszne...

użytkownik usunięty
Monia17

powiem szczerze że gdy pokazali ją pierwszy raz bez tych włosów to sie przeraziłam, bałam sie poptrzec na nia. wyglądała jak z tych horrorów o trupach :/ serio

widziałam bardzo dużo telenowli ale w tej koniec jest naprawde wyjątkowo źle nakręcony.. ktos mial bardzo bujna wyobraźnie

ocenił(a) serial na 9

Dokładnie, zgadzam się.

moim zdaniem mogli je obie wsadzić do więzienia,,,, wtedy byłoby sprawiedliwie

Salvamee

Też tak uważam :) Chociaż mogłabym się cieszyć :D a tak nie miałam z czego...

jagodajulia

No właśnie, też mam takie zdanie.

ocenił(a) serial na 8

Aż się przestraszyłam jak zobaczyłam Galę.

użytkownik usunięty
olciaa19

wiem miałam tak samo xD

dokładnie. w innych telenowelach morderców tak surowo nie karali a ją?

użytkownik usunięty
Blab

w innych telkach szli do więzienia albo umierali a Gala skończyła strasznie , aż mi było jej szkoda jak wołała "mamo, mamo " np. w TRIUMFIE MIŁOŚCI Bernarda zaciukała kilka ludzi a normalnie se umarła

Bernarda umarła? Nie wsadzili jej do ciupy czasem? Hmm... nie pamiętam już.

Camilla3

Nie, nie. Bernarda zginęła w katastrofie lotniczej swojego prywatnego samolotu.

jagodajulia

Aaa tak! Przypominam sobie, racja...

użytkownik usunięty
Camilla3

zginęła w katastrofie samolotu , który rozbił się w dżungli

ocenił(a) serial na 8

Zgadza się... chociażby Fina z CME wyrządziła wiele gorszych rzeczy, tyle morderstw, knucia, porwanie a skończyła praktycznie tak jak Roselena tyle, że w wariatkowie :P a na pewno była gorsza od Gali...

madzia124

kompletnie niesprawiedliwe.

ocenił(a) serial na 5

mam takie same odczucia do tych scen. Straszne co choroba może zrobić z człowieka.....

fjona1

oj tak choroba to straszna rzecz...

Blab

Zgadzam się z wami, ale już nie nasze rządy...

użytkownik usunięty
Camilla3

A jak dla mnie bardzo fajne to zakończenie z Galą i July. Obie zapłaciły za wszystkie krzywdy wyrządzone głównym bohaterom. Trochę żal mi się ich zrobiło na końcu. Ale ogólne zakończenie efektowne. Widok Gali bez włosów był jak z jakiegoś horroru.

Hej mam jedno pytanie Mianowicie czy pamięta ktoś w którym mniej więcej odcinku matka Luciany mówi jej że Pato jest w niej zakochany

Właśnie jestem po ostatnim odc. Tak mi szkoda tego chłopaka na wózku. Spieprzyli zakończenie. Również szkoda było mi Gali i jej matki. Mogły tylko zbankrutować i poczuć czym jest bieda. To jeszcze jedna i druga ucierpiała na zdrowiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones