PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 043
oceny
3,0 10 1 7043
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

jak ktos oglądał "siedmiu psychopatów" to wie o co chodzi

ocenił(a) serial na 6

Z tą dziewczyną to ja bym wolał obejrzeć "siedmiu rewolwerowców" jeśli wiesz o co chodzi.

ocenił(a) serial na 5

Odcinek 285 zgapili z "Breaking Bad". :)

użytkownik usunięty
dirt16

tego to nie oglądałem, ale zwróciłem na ten wątek uwagę, bo w tym filmie^^ potraktowali zabieranie i "odsprzedawanie" psów z przymrużeniem oka, a w tym serialiku to tak śmiertelnie poważnie

ocenił(a) serial na 5

A oglądałeś serial Breaking Bad?

użytkownik usunięty
dirt16

Breaking Bad oglądałem, ale odcinka z parodiowaniem tego w ukrytej prawdzie już nie

ocenił(a) serial na 5

Ten odcinek bardzo przypomina Breaking Bad. Opowiada o trzech zdolnych uczniach chemii którzy dzięki swoim umiejętnościom zaczynają produkować narkotyki, od razu na myśl nasuwa się Walter White - nauczyciel chemii który również zaczyna tworzyć narkotyki. Ponadto jeden z tych uczniów jest ćpunem, co wytworzy to sam zażywa, zupełnie jak Jesse Pinkman z BB. Podobnie jak w serialu tutaj też główni bohaterowie mają problemy z policją i handlarzami narkotyków.

użytkownik usunięty
dirt16

he he :)

a czy byl ktos na wzór saula goodmana czy gusa fringa?

ocenił(a) serial na 5

Niestety nie. Ale była tam taka sytuacja, że jakaś Ukraińska mafia narkotykowa kazała im produkować dla siebie narkotyki. Czyli tak jak Walt produkował narkotyki dla imperium narkotykowego Gusa, różnica polegała tylko na tym, że Gus nie zmuszał go do produkcji oraz płacił mu za towar.

Nie grzeje mnie to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones