PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 680
ocen
6,7 10 1 17680
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

2 sezon

ocenił(a) serial na 9

Czy ktoś może orientuje się czy będzie 2 sezon serialu?

aaamaja

Też jestem ciekawa. Mam nadzieję że będzie 2 sezon

karomilo

Podobno każdy odcinek oglądało ok. 100tys. widzów, trochę mało, więc wątpię żeby drugi sezon powstał. Ogólnie serial ogląda się przyjemnie, ładne zdjęcia super aktorzy, ale można przyczepić się do scenariusza i dialogów, gdyby to poprawili, byłby naprawdę dobry procedural. Tematyka każdego odcinka ciekawa, często o nowych technologiach, ale podejrzewam, że dla starszych widzów i mało obeznanych ze światem techniki niektóre wątki mogą być zbyt skomplikowane natomiast dla ludzi, którzy są w tym obyci znajdą w kwestiach spraw dużo błędów i niejasności. Jestem również za tym żeby powstał drugi sezon, bo przynajmniej jest co oglądać z rodzicami gdy przyjeżdża się na weekend do domu, ale niestety można się nie doczekać.

ocenił(a) serial na 6
wersob95

Jak na AXN oglądalność była świetna, odsyłam do artykułu:

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/106-tys-widzow-serialu-ultraviolet-axn

ocenił(a) serial na 8
wersob95

Mnie właśnie dialogi się podobają,wydają mi się całkiem naturalne takie...z mojego świata :) mam nadzieję ,że będzie 2 sezon i nie zmienią właśnie konwencji i tych dialogów bo z ich odzywek,tekstów śmiać mi się chce i tak myślę,że jakbym słyszał znajomych,kolegów ,rodzinę :). Serial pozytywnie mnie zaskoczył a to ,że jest tam lokowanie produktów wcale mi nie przeszkadza .Nie jest jakoś bardzo nachalne (może złe słowo,po prostu nie razi w oczy bo się nie myśli o tym) a do tego uzasadnione i bardzo naturalne.Lepsze to jak używają telefonu i jest jego nazwa pokazana niż nagle wszyscy by mieli mieć telefony ,auta i i inne gadżety bez nazwy i logo ,bo to dopiero wygląda sztucznie w filmach czy serialach.

romek_krakow

Również jestem zdania, ze dialogi są naturalne. Czeka na sezon 2 :)

wersob95

Jak na polska produkcję serialową nie jest źle z tymi dialogami. Nawet są przekleństwa i to o dziwo - NIEWYTŁUMIONE!... A to już trzeba by było odnotować w kronikach.

ocenił(a) serial na 7
aaamaja

Napiszcie gdyby były jakieś informacje, rownież z nadzieją czekam na 2 sezon :)

ocenił(a) serial na 5
malinka_007

No to będzie :)

aaamaja

Na razie nie ma takich informacji.

aaamaja

netflix kupil prawa, chce kontynuować
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/netflix-kupil-prawa-do-polskiego-serialu-ul travioletu-drugi-sezon-axn

ocenił(a) serial na 8
slofik

czyli jak netflix przejął to moze byc lepsza jakos serialu i bardziej brutalniejszy? i bez cenzury ;)

maja9128

wiadomo coś? będzie kontynuacja? :)

ocenił(a) serial na 10
Aniusss

Sebastian Fabijanski w wywiadzie w Antyradiu z Karoliną Korwin Piotrowską w zeszłym tygodniu potwierdził, że będzie drugi sezon Ultravioletu.

ocenił(a) serial na 10
aaamaja

Sebastian Fabijanski w wywiadzie w Antyradiu z Karoliną Korwin Piotrowską w zeszłym tygodniu potwierdził, że będzie drugi sezon Ultravioletu.

misiuszatek

uu, ciekawe! i ciekawe czy faktycznie będzie i ew. kiedy :)
dzięki za info :)

ocenił(a) serial na 10
Aniusss

Nic nie mówił na temat terminów. Potwierdził tylko, że to prawda, że drugi sezon będzie i powiedział, że w drugim sezonie jego postać będzie znacznie ciekawsza niż w pierwszym. Przy czym wyglądało to, że jest to już sprawa raczej pewna i ustalona, bo np. zapytany o inny projekt ("Psy 3" Pasikowskiego) trochę się wykręcał, że to jeszcze nic pewnego, więc nie chce o tym za bardzo mówić, natomiast zapytany o Ultraviolet 2 w ogóle się nie wykręcał, tylko krótko i stanowczo odpowiedział: "Tak, prawda". I potem powiedział o rozwinięciu wątku jego postaci w drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 7
misiuszatek

To bardzo dobra wiadomość, chętnie obejrzę drugi sezon :)

misiuszatek

To super, że jego postać będzie rozwinięta. Uwielbiam go, w każdej roli, a ta była też świetna. Bardzo podobała mi się jego gra tutaj. Ciekawe, czy wrzucą cały sezon za jednym zamachem, jak to ma w zwyczaju Natflix.

ocenił(a) serial na 5
Patianna

Pewnie najpierw trafi na AXN, a potem dopiero na Netflixa. Na pewno do obsady dołączy Piotr Stramowski i Joanna Opozda

lew890

Oh nie. Stramowski jest już wszędzie. W dodatku kiepsko gra.

ocenił(a) serial na 5
Patianna

Zdaje się, że ma zastąpić Fabijańskiego, który pojawi się w znacznie mniejszej rólce.

misiuszatek

Masz jakiegos linka czy coś?

ocenił(a) serial na 10
jgrabkowska

Niestety nie. To był wywiad w antyradiu, a oni nie mają żadnego archiwum czy podcastów ze starych audycji. Trzeba słuchać na żywo. Może się kiedyś dorobią archiwum, bo ludzie ich cisną w komentarzach.

misiuszatek

Super.

ocenił(a) serial na 10
misiuszatek

Kolejny news o sezonie 2. Zdjęcia rozpoczynają się w maju. Info z instagrama Karoliny Chapko (czyli jednej z bliźniaczek).

ocenił(a) serial na 7
aaamaja

Będzie drugi sezon. Informację podał portal media2 w dniu 15.04.2019

ocenił(a) serial na 7
wiech01

Przepraszam, 25.04.2019

ocenił(a) serial na 10
wiech01

Oficjalne potwierdzenie też na portalu Canal+

https://www.canalplus.pl/film/news-ultraviolet-z-drugim-sezonem_785641

A tutaj twierdzą, że drugi sezon będzie miał 12 odcinków:

https://www.c21media.net/ultraviolet-shines-on-axn-again/


aaamaja

Dziś na Piotrkowskiej w Lodzi kręcą II sezon

ocenił(a) serial na 5
maniek7821

Potwierdzam, dziś zdjęcia były na cmentarzu przy Ogrodowej, dwie sceny pogrzebu były nagrywane.

aaamaja

Próbowałam dzisiaj przejść przez ulicę w Łodzi i mi nie pozwolili bo kręcą. To chyba będzie...

ocenił(a) serial na 7
aaamaja

Pod tym linkiem pierwsze zdjęcie z drugiego sezonu: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ultraviolet-sezon-2-axn-kto-w-obsadzie-fab ula-opinie

ocenił(a) serial na 7
aaamaja

Kolejne nowe nazwiska w obsadzie: Joanna Opozda, Paweł Wilczak i Wojciech Błach. "[...] aweł Wilczak wcieli się w rolę Andrzeja Brejdla - reżysera i dawnej miłości matki głównej bohaterki, Anny (w tej roli Agata Kulesza). Wojciech Błach zagra Jana Szeląga, brata jednego z głównych bohaterów, Kuby (w tej roli Piotr Stramowski). Zaś Joanna Opozda pojawi się w odcinku, w którym grupa UV prowadzi śledztwo w sprawie śmierci w klinice medycyny estetycznej" (https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ultraviolet-2-sezon-w-axn-obsada-joanna-o pozda-pawel-wilczak-i-wojciech-blach).

ocenił(a) serial na 5
Irmgarda

Wiadomo czy będzie Fabijański? Na plakatach jest Nieradkiewicz I Stramowski.

ocenił(a) serial na 7
majka3366

Powinien być: https://www.facebook.com/AXN.Polska/photos/a.421032513104/10156648560023105/?typ e=3&theater

aaamaja

Raczej nie będzie, bo już by coś było wspomniane na ten temat... a nie powiem serial świetny jest i wciągający..

ocenił(a) serial na 8
aaamaja

Premiera 2 sezonu będzie 2 października, AXN podało taką informację na fb . Drugi sezon będzie miał 12 odcinków, a Stramowski zagra jakiegoś nowego policjanta. Polecam obserwować Ultraviolet albo AXN na fb, bo wrzucają nowe info na bieżąco :D

aaamaja

Dokładnie 2 października o godzinie 22.00 będzie premiera 2 sezonu.

aaamaja

właśnie leci na AXN

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones