PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710930}
7,3 2 859
ocen
7,3 10 1 2859
UnReal: Telewizja kłamie
powrót do forum serialu UnReal: Telewizja kłamie

Jakie macie wrażenia z 3 sezonu? Ja na razie mieszane. Z pewnością bardzo tęskniłam i miło się ogląda, ale czegoś brakuje. Nie wiem tylko jeszcze czego. Poratujcie i podzielcie się swoimi przemyśleniami :)

użytkownik usunięty
Cairns

mi sie wszystko podoba, charyzma bije z ekranu, ale mam nadzieje ze bedzie poniesiona odpowiedzialnosc za finał sezonu 2 i kazde z nich bedzie w pace xd

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Po pierwszym odcinku miałam mieszane odczucia... Ale po 4! Jestem rozwalona! Serial trzyma fason! DAWNO nie widziałam czegoś tak dobrego! Czegoś tak charyzmatycznego! :D

ocenił(a) serial na 9
Cairns

Odzywki Quinn, jej cynizm i sarkazm za każdym razem wbijają mnie w fotel :)

taggan

Quinn to klasa sama w sobie :) Też ją uwielbiam.

ocenił(a) serial na 9
Cairns

Quinn do psychiatry nadzorującego reality show: Jesteś chodzącym podajnikiem Xanaxu, a nie od zgłębiania psychiki Rachel :D

Quinn do dziennikarki, o swojej młodszej współproducentce Madison:
O tak, to prawdziwa wschodząca gwiazda.
Powiedz jej, Madison. Opowiedz, jak to dopięłaś. A może rozpięłaś?
:D

taggan

Ma fajne odzywki, ale nie chciałabym aby to poszło w tę stronę, że ona jest babką od "odzywek". Przede wszystkim ma ciekawy charakter, w ostatnim odcinku to było widać, więc dla mnie super :)

ocenił(a) serial na 7
Cairns

Uwielbiam ten serial od pierwszego odcinka. Czekałam niecierpliwie na ten sezon i póki co jestem zachwycona! Kocham Quinn, dla mnie jest ona najlepszym punktem serialu. Niektóre jej odzywki powodują, że płaczę ze śmiechu. Wydaje mi się, że ten sezon będzie lepszy od drugiego.
A na kawalerów patrzy się z największą przyjemnością :D

Cairns

Słabiutki ten finał moim zdaniem. Chyba skończyły im się już pomysły :(

ocenił(a) serial na 9
Cairns

Finał obejrzany. Scena z Rachel w upragnionym wiejskim domku sugerowała koniec serialu, a zaraz po chwili pojawiły się migawki z 4 sezonu - zaskoczenie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones