PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710930}
7,3 2 860
ocen
7,3 10 1 2860
UnReal: Telewizja kłamie
powrót do forum serialu UnReal: Telewizja kłamie

Serial naprawdę mi się spodobał :)

Znacie jakieś podobne tytuły?
Chodzi mi głównie o produkcje, które byłyby podobnie wielowątkowe, z intrygą, ale skupioną wokół czegoś innego niż związki (tak, jak tutaj cały serial skupiony jest wokół Everlasting).

jyyli

dołączam się do pytania

youlia121

Ja jeszcze mogę polecić Devious Maids, szczególnie dwa pierwsze sezony.

jyyli

W sumie Wentworth spełnia takie wymagania, chociaż jest o więzieniu :)

Cairns

Dzięki, na pewno zobaczę! :)

ocenił(a) serial na 9
jyyli

Ponoć "Dirt", ale nie widziałam tego serialu (o brukowcu)

pris

Nie orientujesz się, czy ten serial ma zakończenie, czy po prostu był w pewnym momencie anulowany? Brzmi ciekawie, ale trochę nie chcę się brać za serial, który kończy się cliffhangerem, bo potem chodzę struta :D Nie lubię takich zabiegów.

ocenił(a) serial na 9
jyyli

Nie widziałam, też się zastanawiam czy oglądać czy lepiej nie robić sobie apetytu ;)

ocenił(a) serial na 8
jyyli

How to get away with murder.

__Cleo Sertortii13

Dzięki, dosłownie połknęłam dwa pierwsze sezony i czekam niecierpliwie na następny :)

ocenił(a) serial na 10
jyyli

Podpisuję się rękami i nogami pod HTGAWM. Nawet dzisiaj oglądając odcinek Unreal myślałem sobie,że oba w sumie są w czołówce moich seriali i mają bardzo dużo wspólnego - niby pudelektv, kolorowo, komercyjnie i akcja pędzi,ale who cares? Te seriale są moim zdaniem wybitne,zapewniają rozrywkę na najwyższym możliwym poziomie.

TheFierceLunatic

Zawędrował i do mojej czołówki, naprawdę świetny serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones