PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645514}

Upadek

The Fall
7,7 41 088
ocen
7,7 10 1 41088
7,8 16
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum serialu Upadek

Kiedyś oglądałam niemiecki (jeszcze przed połączeniem się Niemiec, więc nie wiem, czy nrd-owski, czy rfn-owski) film (nie wiem również, czy fabularny, czy też któryś z kolei odcinek jakiegoś kryminalnego serialu) o seryjnym mordercy dzieci. Przyczaił się na małą dziewczynkę mieszkającą tylko z matką na opuszczonej stacji benzynowej na odludziu. Zwabiał ją cukierkami-wężami z lukrecji (za komuny nawet nie wiedzieliśmy, co to takiego) i bawił się z nią w lesie używając do zabawy pacynki pajacyka. Zaczaił się na niego milicjant, który zamieszkał na stacji wynajmując pokój od nic nie podejrzewającej matki dziewczynki. Po wielu, wielu latach przeżyłam swoiste dejavu, gdyż oglądałam angielskojęzyczną wersję tego filmu, ale nie wiem, czy był to film angielski, amerykański, australijski, kanadyjski, czy jeszcze zupełnie innej produkcji. To było zdaje się w latach 80-tych. Nie pamiętam też jacy aktorzy grali w tej wersji. Niech mi ktoś pomoże, nie daje mi spokoju ten film, a właściwie dwa filmy. Ale tytuł jednego w zupełności by mi wystarczył do szczęścia. Ktokolwiek wie, proszę o informację. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
maraskino

Jeśli nie możesz sobie przypomnieć o jaki film chodzi, użyj tablicy IMDB - I need to know. Napisz wszystko co wiesz (fabuła, detale), a na pewno ktoś ci pomoże. Za mną przez 4 lata chodził jeden film, a jak na złość nie pamiętałam ani imion aktorów, ani reżysera, ani nawet roku wydania czy kraju pochodzenia. Tylko elementy fabuły. Wrzuciłam to na IMDB i podali mi tytuł w 10 minut. Mam nadzieję, że to pomoże :).

ocenił(a) serial na 9
maraskino

Może to ten http://www.filmweb.pl/film/Zimne+%C5%9Bwiat%C5%82o+dnia-1996-36427 ?

ocenił(a) serial na 10
hella_266

Tak, to właśnie ten film. Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones