PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 218
ocen
8,3 10 1 21218
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Chcemy kolejny sezon!!!

ocenił(a) serial na 10

❤ Chcemy kolejny sezon!!! 16-ost odcinek nam nie wystarczy - chcemy więcej!!! Za uwzględnienie prośby dziękujemy ❤ Fanki

dreaconia

Taaak! Bardzo prosimy o drugi sezon! Pierwszy wciągnął mnie na maxa!

użytkownik usunięty
dreaconia

Fani też ! ;) Super serial, oby był drugi sezon niebawem w tvp 1.

dreaconia

Wart obejrzenia... dużo się dzieje w 2. sezonie. Niestety w ramówce TVP nie widać go, a w Hiszpanii zaczęli już 3. sezon emitować. Na ten to dopiero będzie trzeba czekać w PL.

ocenił(a) serial na 7
olobo

Zaczelam trzeci sezon i poki co, bez szalu ;)

claudii1308

Mnie się drugi odcinek całkiem podobał. Zulema zaszalała, no a akcja na końcu... kto by się spodziewał. 3. odc. wygląda z zapowiedzi, że będzie jeszcze lepszy...

ocenił(a) serial na 7
olobo

Ja musze najpierw chyba caly sezon zobaczyc i ogolnie ocenic.. A Zulema jak dla mnie to najlepsza postac w serialu, a zaraz po niej Saray. Za to Maca z odcinka na odcinek bardziej mnie irytuje

claudii1308

No to fakt, nie ocenia się sezonu po 2. odcinku.
Ja nie do końca rozumiem, dlaczego "akcja" (bez spoilerów) z ostatniego odc. 2. sezonu, zakończyła się tym, że Maca jest tu gdzie jest teraz (poza chęcią scenarzystów przedłużenia serialu). Chyba, że jak zwykle dowiemy się z jakiś reminiscencji za kilka odcinków co się wydarzyło. A Maca dostała faktycznie jakiejś dziwnej przemiany... może scenarzysta się zmienił. Ja już widzę, szanse na 4. sezon, szczególnie że ten ma mieć tylko 8 odcinków.

ocenił(a) serial na 7
olobo

Locze rowniez na to, ze pociagna dalej sezony.. :) I szczerze poki co tez nie ogarniam skad i dlaczego wziely sie tu, gdzie sa w 3 sezonie.. ale tak jak mowisz, pewnie wyjasnia w kolejnych odcinkach..

claudii1308

Jestem już po 5. odc. No dziwny ten sezon.... i zaraz się kończy. Lekkie rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 7
olobo

Tak samo mysle.. Ten sezon niestety za bardzo odbiega moim zdaniem od poprzednich. Brakuje mi Macareny i jej relacji z Fabio, Sandovala.. z reszta zaczal romans z naczelniczka i teraz nic niewiadomo.. co z bratem Macareny.. jestem rozczarowana mega :(

claudii1308

No to przede mną ostatni odcinek 3. sezonu. Powiedzieć, że to najsłabszy sezon to nic nie powiedzieć... Kto nie widział, niczego nie traci. Jeśli pierwsze dwa sezony porównać do "Star Wars 4/5/6" to 3. sezon jest jak "Last Jedi"... sieczka.

olobo

Na jakiej stronie oglądasz 2 sezon bo widzę że w tvp1 to raczej ciężko będzie

olobo

Też tego nie rozumiem... Zaczęłam 3 sezon i nie wydaje sie, by temat był kontynuowany.

ocenił(a) serial na 9
claudii1308

Gdzie można obejrzeć 3 sezon z napisami po angielsku?

ocenił(a) serial na 7
aniakoniki4

na wlext.net

claudii1308

Ale tam to dopiero jeden odcinek...

ocenił(a) serial na 7
olobo

W takim razie w zadnym innym miejscu nie znajdziesz, tez szukalam wszedzie. Nawet na angielskicj forach czytalam. Ja po hiszpansku ogladam teraz.

claudii1308

Ja też. Już po trzecim odc. jestem... sądzę że angielskie napisy w końcu się tam pojawią ale z ok. dwutygodniowym opóźnieniem.

ocenił(a) serial na 7
olobo

Tez mam nadzieje, ogladam po hiszpansku jednak jak sie pojawia napisy to zrobie druga rundke :)))

ocenił(a) serial na 10
claudii1308

a 2 sezon wiecie gdzie , gdzie ogladalyscie?

ocenił(a) serial na 7
Kacha_Ka

na wlext ale z ang napisami, po polsku jest tylko 1 sezon dostepny.

ocenił(a) serial na 10
claudii1308

też wlasnie ogladam na wlext 2 sezon ale srednio rozumiem o co chodzi, a bedzie wnet gdzies po polsku ? ;/

ocenił(a) serial na 7
Kacha_Ka

raczej nie, 1 sezon puscil tvp1 i byl po prostu potem na vod, a nikt nie tlumaczy tego serialu gdzies na necie. ewentualnie jak tvp1 pusci kiedys drugi sezon, to moze wtedy

ocenił(a) serial na 10
claudii1308

szkoda ;(( oby ...

ocenił(a) serial na 7
Kacha_Ka

Ale poki co polecam Ci serial Wentworth, nie wiemczy widzialas :) podobny temat a i dostepny z lektorem :)

ocenił(a) serial na 10
claudii1308

ok ;( dzięki ;)

olobo

Ale na jakiej stronie obejrzałeś 2 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones