PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513781}

V: Goście

V
6,8 9 210
ocen
6,8 10 1 9210
5,0 3
oceny krytyków
V: Goście
powrót do forum serialu V: Goście

Wiadomość z 24.04.2012:
Producentem wykonawczym serialu "Zwiedzający / V / Visitors" Steve Perlman powiedział, że trzeci sezon serii sci-fi jest jeszcze możliwe! Steve powiedział, że ostatni odcinek Season Two science-fiction serii Zwiedzający przyciągnęła 5,77 mln widzów, czyli znacznie poniżej 14,3 mln euro, który widział się premiera serialu V pod koniec 2009 roku, ale tylko nieznacznie niższe od 5,83 mln widzów zgromadzonych przed ekranami telewizyjnymi w finale pierwszego sezon w maju 2010 roku.

W swoim przesłaniu na oficjalnej stronie serialu na Facebooku Steve Perlman pisał: "Niezależnie od tego, co czytasz w internecie, seriale telewizyjne Zwiedzający wszystko w porządku z ocen, a wystawa ma szansę zostać przedłużony na trzeci sezon, ale data tego przeglądu. możliwości w TV Guide nie jest jeszcze określony ".

Do tej pory było wiele spekulacji i plotek, że goście są najprawdopodobniej nie zostanie przedłużona na trzeci sezon, po kanał ABC opóźnione serialu drugi sezon dopiero w styczniu, a zmniejszył zamówienia od 13 do 10 epizodów.

Warto zauważyć, że aktorka Elizabeth Mitchell pokazują również niedawno twierdził, że sekunda finał sezonu nie wygląda na koniec serii. A nasz ulubiony Morena Baccarin nie składania oświadczeń o rozwiązaniu umowy na pokaz.
Cóż, mamy nadzieję wrócić do naszej ulubionej serii jak najszybciej!

Marcin08fw

NIECH NIE KRZYWDZĄ WIDZÓW

TEN SERIAL TO MEGA GNIOT

On po prostu poniża widza.

Krzysiek filmaniak

odezwał się znawca. dla mnie mega gniot, to twój serial z avatara.

ocypelskimiedziak

Ciężko się nie zgodzić, lost to iście debilny serial...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
radek0000005

Się debil wypowiedział... ojciec cię za mocno kocha ??

ocenił(a) serial na 8
Krzysiek filmaniak

To wspaniały serial, zaskoczył mnie bardzo, aż dziwne że dotąd nie zrobili 3 sezonu, akcja dopiero nabiera smaku.

Krzysiek filmaniak

Twój stary Ciebie poniża w domu chyba, jak na twoim avatarze.

Marcin08fw

Mam nadzieję, że 3. sezon będzie, fajnie się "V" oglądało. Chociaż od tych wieści minęło już trochę czasu i nadal nic nie wiadomo...

Marcin08fw

a to jest w ogóle po polsku napisane? :/ wolałbym źródło zobaczyć to więcej bym zrozumiał, ale po co podawać, nie?

odnośnie samego serialu, to o ile bardzo lubię takie kino i bardzo mi brakuje nowych dobrych produkcji z tego gatunku, to jakoś nie wciąga mnie. Może jeśli zdecydują się na trzeci sezon zmieni się scenarzysta, albo bardziej dokręcą śrubę żeby coś się działo i nie wyszedł z tego kolejny detektyw w sutannie.

Retsel

Wątpię żebyś coś zrozumiał, bo to było napisana chyba po czesku(sam nie pamiętam) więc nawet o tym nie pomyślałem.
A skoro tok ci zależy, to sam poszukaj.

ocenił(a) serial na 9
Marcin08fw

Nie bd. 3 i to bylo wiadome juz od dawna nie sugeruj sie tym co ludzie pisza na roznych stronach, tylko zobacz plany kilku aktorow na dany rok ktorzy grali w V i bedzie jasne ze nie mogo grac w filmie, nowym serialu i jeszcze kontynuowac prace w V

Marcin08fw

A ja mam nadzieję, że nie będzie następnego sezonu. Bo jakby go zrobili to tylko pod pretekstem żeby kase zbijać(a nie żeby cos pokazać widzom), a gdyby nagle w polowie 3-ciego sezonu oglądalność serialu spadła to nagle by zawieśili serial i kij wie jakby się to skończyło ... to już wolę żyć z tą wiedzą że się tej SUCE udało zgodnie z jej planem. SERIAL PONAD 2 SEZONOWY MOIM ZDANIEM JEST JUZ BEZ SENSU.
Jak każdy serial który jest dobry na początku(oglądalność super) i pozniej przeciągają go na maksa że robi sie telenowela i liczą się tylko wątkai kto z kim spał i póżniej nagle zawieszają serial bez żadnego zakończnia bo oglądalność im spadła.

ocenił(a) serial na 9
airmanxd

Co za różnica czy przerwaliby w połowie 3 sezonu czy po 2 skoro i tak wiele wątków jest bez zakończenia. Patrząc na profil to seriali za dużo nie oglądasz a piszesz głupoty, że jak jest więcej sezonów to musi być beznadziejny. Świetna teoria.

ocenił(a) serial na 8
Marcin08fw

Fajnie by było. O ile pierwszy sezon średni, to drugi mocno mnie zaskoczył i z odcinka na odcinek było coraz lepiej.

ocenił(a) serial na 8
Marcin08fw

Chyba nie będzie już trzeciej serii :(

ocenił(a) serial na 7
Aldirien

Ciekawe jest, że serial zakończyli w momencie gdy ten się dopiero rozkręcił. Może nie jest to najlepszy tytuł jaki oglądałem, ale dla fanów sci-fi, tematyki UFO.... jak najbardziej pozycja godna polecenia.

ocenił(a) serial na 8
Marcin08fw

I jak tam z tym trzecim sezonem? Cierpliwie czekam, ale teraz zaczynam czuć przedsmak niepokoju o dalsze losy serialu.

ocenił(a) serial na 8
Artanis

Chyba nie będzie już....

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 8
Artanis

Takie życie ...

ocenił(a) serial na 8
CukierekOlunia

Oby chociaż zrobili reedycję z większą ilością sezonów. Może doczekamy na starość. Zdrowo się odżywiajmy, trochę ruchu - i się obejrzy!

Marcin08fw

Ma być 3 sezon. Czekaliśmy długo bo reptile zablokowały produkcję jak się zorientowały że ich odkrytyo

Lukasz_Wrzosowski

Jak już od tylu lat nie ma do tej pory to już nie będzie. Proste.

squake

Może Reptilianie odblokują i będzie
kolejny sezon ;-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones