PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513781}

V: Goście

V
6,8 9 204
oceny
6,8 10 1 9204
5,0 3
oceny krytyków
V: Goście
powrót do forum serialu V: Goście

Wymiencie swoich ulubionych bohaterow tego serialu.Ktoeam sie najbardziej podobal a kto nie.Piszcie jakie nowe postacie lub aktorzy chcielibyscie widziec w 3sezonie goscie .

ocenił(a) serial na 10
siemka3

Zdecydowanie Chad Decker! Scott Wolf świetnie wcielił się w tą role. Z jednej strony niby dziennikarzyna, który dba tylko o swoją reputację, a z drugiej "cichy bohater" - jeden z tych o których nikt się nigdy nie dowie...


No i oczywiście Diana!

Tomasz_987

Kyle Hobbes - facet zdecydowany do działania, i niejednostronny. Niby Goście mają na niego haka w postaci tej zaginionej dziewczyny ale ktoś taki jak on wie że jeśli jest szansa na jej uratowanie to na pewno nie powinien robić tego co mu karzą.
i

ocenił(a) serial na 8
Tomasz_987

A lekarz obcych z 5 kolumny to nie?! to cichy bochater jest nawet zycie poświęcił (chociaż go wskrzesili)

ocenił(a) serial na 10
siemka3

zdecydowania Joshua

ocenił(a) serial na 8
siemka3

Anna, Anna, Anna. I jeszcze raz - Anna.
Poza tym... w pewnym sensie Erika - dobra to ci postać, choć zagrana przez dziadowską aktorkę. Tak samo Tyler - świetna postać, ale gra go drewniak.

użytkownik usunięty
siemka3

Zdecydowanie Lisa

Ciesze sie bardzo ze Lisa bo tesz bardziej jej role przyuwazylam w tym serialu .

ocenił(a) serial na 8
siemka3

O tak i jej stopy.

ocenił(a) serial na 3
siemka3

Zdecydowanie żaden.

ocenił(a) serial na 8
ja1916

to po co głos zabierasz?!

ocenił(a) serial na 10
aveweb

zdecydowanie Diana ! Najlepsza rola ! Anna też zagrała znakomicie !

ocenił(a) serial na 3
aveweb

Powtarzam: zdecydowanie żaden.
Mam prawo do wypowiedzi i mojej subiektywnej oceny aktorów i postaci serialu.
Kumasz? Jak nie, niech ktoś ci pomoże.

ocenił(a) serial na 8
ja1916

Złapmy cie i oskórujmy.

siemka3

Moimi ulubionymi postaciami są Lisa i Joshua. Strasznie nie lubię Anny. Mogliby zabić tą suke, ale wiem, że wtedy by już serialu nie było.

qoobab

Ciesze sie bardzo za odpowiedz bo moimi tesz

ocenił(a) serial na 6
siemka3

Uwielbiam:z ludzi Kyla ,z gości Joshue
Nienawidzę:z ludzi Decker,z gości Ryan...

ocenił(a) serial na 9
kamil665544

Lisa, Anna, Erika, Chad i Diana.

ocenił(a) serial na 9
siemka3

John May.

A w 3. sezonie chciałabym zobaczyć wszystkich, którzy przeżyli (Erica, Kyle, Chad, Joshua, Lisa, Jack i ekipa Aresa...), i wiedzieć, co się z nimi stanie...